Sylwia Przybysz pierwszy raz od dawna pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż! Fani: "ciąża Ci zdecydowanie służy"
East News

Sylwia Przybysz pierwszy raz od dawna pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż! Fani: "ciąża Ci zdecydowanie służy"

Sylwia Przybysz pierwszy raz od dawna pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż! Fani: "ciąża Ci zdecydowanie służy"
East News

Sylwia Przybysz niebawem po raz drugi zostanie mamą. Niestety zarówno dla piosenkarki jak i jej narzeczonego, Jana Dąbrowskiego, okres oczekiwania na pociechę nie jest zbyt łatwy. Najpierw fani krytykowali parę za to, że zbyt wcześnie zdecydowała się na kolejne dziecko, później internauci nie szczędzili Sylwii gorzkich słów, podkreślając, że zbyt szybko przytyła w ciąży. Nic więc dziwnego, że wokalistka od dłuższego czasu ukrywała swoje krągłości. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i podzieliła się z fanami uroczą brzuszkową sesją. Widać, że poród tuż tuż!

Sylwia Przybysz pokazała brzuszek w zaawansowanej ciąży

Na początku listopada Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poinformowali fanów, że spodziewają się drugiego dziecka! Było to niemałym zaskoczeniem, ponieważ para na początku 2020 roku przywitała na świecie swoją pierworodną córeczkę - Polę. Niestety wśród licznych zachwytów nad stanem błogosławionym 22-letniej wokalistki, w sieci wylała się fala hejtu na zakochanych. Internauci nie tylko burzyli się nad młodym wiekiem przyszłych rodziców, ale też zarzucali im, że zbyt wcześnie zdecydowali się na kolejne dziecko. 

Zdecydowaliśmy się na drugiego dzidziusia tak szybko dlatego, że chcieliśmy, aby pomiędzy dziećmi była mała różnica wieku i bardzo się cieszymy, że się udało - tłumaczyła się wtedy w sieci piosenkarka.

Gdy negatywne komentarze nieco przycichły, Sylwia na prośbę fanów zaczęła publikować fotografie rosnącego brzuszka. Niestety i tym razem nie zabrakło wielu negatywnych komentarzy sugerujących, że artystka zdecydowanie za szybko tyje, co nie jest zdrowe, ani bezpieczne. 

Również i tym razem Sylwia postanowiła się bronić, podkreślając, że zwiększanie masy ciała jest jak najbardziej normalne w jej stanie, a komentarze na temat jej wagi w ciąży są nie tylko krzywdzące, ale przede wszystkim nie na miejscu.

W ciąży przybiera się na wadze, to zupełnie normalne, zwiększa się ilość krwi o 1,5 litra. Do tego dochodzą wody płodowe, dziecko, łożysko, na przyrost wagi wpływa wiele czynników. [...] Człowiek wygląda wtedy na większego, bo po prostu puchnie i nie musi to być kwestia gromadzenia tkanki tłuszczowej, co również nie jest grzechem - grzmiała w mediach społecznościowych Sylwia Przybysz. Niech każdy zajmie się swoim życiem, a nie wytyka komuś, że przytył. To niegrzeczne i nieeleganckie, tym bardziej, jak się wypowiada na tematy, na które nie ma się pojęcia - dodała.

Od tamtego czasu wokalistka unikała pokazywania brzuszka, aż do teraz. Niespełna tydzień po pierwszych urodzinach swojej ukochanej córeczki Poli, Sylwia Przybysz zdecydowała się pochwalić swoim imponującym ciążowym brzuszkiem. Patrząc na zdjęcie widać, że dziewczyna jest bardzo dumna z rosnącego maleństwa, które lada chwila przyjdzie na świat.

Najpiękniejszy stan 💕 - podpisała fotografię piosenkarka.

Reakcja fanów była natychmiastowa.

- Duuuużo zdrówka życzymy 😘❤️❤️❤️❤️❤️ wyglądasz pięknie Sylwia!

- Przepiękna przyszła mama❤️❤️❤️

- Wyglądasz przepięknie! Piękna Mama!❤️ Ciąża Ci zdecydowanie służy😍

- Będziesz cudowna mamą! Już jesteś!! Ale będziesz jeszcze lepsza, piękna, cudowna mamusia!! ❤️ - zachwycają się internauci 

Patrząc na najnowsze zdjęcie Sylwii trudno nie zgodzić się z komentarzami jej fanów. Ciąża naprawdę służy piosenkarce. Artystka wygląda na bardzo szczęśliwą i wręcz promienieje.

Zobacz także: Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz pokazali projekt nowego domu! Będzie dwa razy większy niż ten Bardowskich! 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski 14. stycznia świętowali pierwsze urodziny swojej ukochanej pierworodnej córeczki Poli. Para niebawem nie tylko przywita na świecie kolejną pociechę, ale też szykuje się do poważnych zmian w swoim życiu. Zakochani planują ślub, a także niedługo rozpoczną budowę wymarzonego wspólnego domu. 

Zaręczyny Sylwii Przybysz i Janka Dąbrowskiego
Instagram

 

 

Więcej na temat Sylwia Przybysz Jan Dąbrowski
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22