Co roku w Sylwestra telewizje prześcigają się w koncertowej ofercie dla swoich telewidzów, chcąc przyciągnąć ich przed ekrany. W zeszłym roku na efektowny skład artystów postawił Polsat, który zorganizował sylwestrowy koncert w Warszawie. Przypomnijmy: Ponad 30 gwiazd na sylwestrze w Warszawie!

Reklama

W tym roku stacja również pokusiła się o noworoczną imprezę, ale tym razem nie odbędzie się ona w stolicy. Sylwester Polsatu 2013/2014 zorganizowany zostanie w Gdyni i tam również nie zabraknie największych gwiazd polskiej estrady.

Kto wystąpi? Jak donoszą WirtualneMedia.pl, potwierdzeni wykonawcy to Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Budka Suflera, Maciej Maleńczuk, Piersi, Urszula, Golec uOrkestra, Blue Cafe, Stachursky, Sylwia Grzeszczak, Enej, Pectus, Loka i Lemon.

Polscy wykonawcy poza swoimi przebojami będą śpiewać największe gorące przeboje. Na przykład Maryla Rodowicz m.in wykona “Volare”, “Livin La Vida Loca” czy “Congę”, a zespół Blue Cafe poza swoimi utworami przypomni “Lambadę" - zdradziła Nina Terentiew w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl

Znów zapowiada się więc szampańska zabawa przy znanych przebojach. Wybieracie się do Gdyni?

Zobacz: Szalony sylwester Moniki Olejnik. Boskie!

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama