Sylwester Latkowski atakuje celebrytów po premierze "Nic się nie stało"
Newsy

Mocne słowa Sylwestra Latkowskiego do celebrytów po premierze "Nic się nie stało". Apeluje do Szyca, Bieniuka i Wojewódzkiego

Mocne słowa Sylwestra Latkowskiego do celebrytów po premierze "Nic się nie stało". Apeluje do Szyca, Bieniuka i Wojewódzkiego

TVP wyemitowało film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało", który miał opowiadać o pedofilii w środowisku skupionym wokół tzw. Zatoki Sztuki .

Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu i który odwiedzali celebryci - brzmi opis filmu.

Sylwester Latkowski po premierze dokumentu zwrócił się w mocnych słowach do celebrytów na wizji. Zwrócił się do Jarosława Bieniuka, Borysa Szyca, Radosława Majdana czy Kuby Wojewódzkiego. Jest już pierwsza odpowiedź - zapowiedź pozwu od Kuby Wojewódzkiego.

Zobacz także: Natalia Siwiec w zwiastunie filmu o pedofilii wśród celebrytów "Nic się nie stało"! Mąż gwiazdy komentuje!

Reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało". Wojewódzki, Szyc, Rozenek, Lipińska...

Sylwester Latkowski do celebrytów po premierze "Nic się nie stało"

Dziś miała miejsce telewizyjna premiera filmu "Nic się nie stało", który opowiadał o przemocy seksualnej i pedofilii w sopockim lokalu. Poruszono m.in. głośną historię 14-letniej Anaid, która popełniła samobójstwo rzucając się pod pociąg. Wcześniej miała zostać zgwałcona prawdopodobnie w tym lokalu. 

W zwiastunie podkreślono, że w Zatoce Sztuki bywały takie takie osoby jak Nergal, Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra czy Natalia Siwiec. Natomiast w filmie pojawiły się zdjęcia także innych gwiazd, które uczestniczyły w imprezach w Zatoce Sztuki lub broniły tego miejsca, kiedy groziło mu zamknięcie. Pokazano zdjecia takich gwiazd jak m. in.: Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki, Blanka Lipińska, John Porter, Tomasz Iwan czy Liroy. 

Zaraz po premierze, podczas transmisji na żywo, Sylwester Latkowski na wizji zaapelował do celebrytów. Żadne zarzuty w filmie "Nic się nie stało" nie padły, chociaż po premierze autor materiału na wizji zasugerował, że wielu celebrytów wiedziało o tym co się tam działo. Sylwester Latkowski zwrócił się do Jarosława Bieniuka: 

Byłeś przyjacielem, byłeś zaangażowany w ten klub w te imprezy, sam uczestniczyłeś w tym.., Sam widziałeś co z tobą zrobili. Powiedz, co widziałeś. Przestańcie się chronić, to nie może być tak, że jest jakaś kasta ludzi, prezesi firm, którzy mają prawo do pedofilii. (...) Bienuk powinien przestać się bać jako pierwszy. Złam się! Ciebie też chcieli załatwić! 

Sylwester Latkowski zaapelował także do Borysa Szyca.

Chciałbym zacząć od apelu do Borysa Szyca. Borys może czas wytłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłes pijany wtedy, ze ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę, zebyś powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś. (...) czas może wreszcie doprowadzić do sytuacji takiej, żebyś po prostu powiedział prawdę. Mam taką samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn, które tam mignęły. Opowiedzcie o tym, opowiedzcie o tym co się działo.

Czy gwiazdy odniosą się do personalnego apelu Sylwestra Latkowskiego na antenie TVP? Czy postanowią wystosować pozwy? Pierwsza zapowiedź już jest. Pozew przeciwko Latkowskiemu i TVP zapowiedział Kuba Wojewódzki.

...ja nie powiem – Nic się nie stało. Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da. Dla tych, którzy potrafią wykorzystać te pieniądze w imię miłości i pomocy innym - napisał m.in. Wojewódzki na Facebooku.

Wcześniej sprawę obecności Natalii Siwiec w zwiastunie skomentował jej mąż: 

 Absolutnie nie mamy związku ze sprawą. To ewidentne działanie tylko dla zrobienia szumu wokół filmu - powiedział w rozmowie z portalem plotek.pl Mariusz Raduszewski.

Natalia Siwiec oraz jej mąż chcą wydać specjalne oświadczenie dotyczące wykorzystania wizerunku w dokumencie "Nic się nie stało". 

Zobacz także: "Zabawa w chowanego" Tomasza Sekielskiego online. Film jest jeszcze bardziej wstrząsający niż zwiastun

 

Sylwester Latkowski
East News
Newsy
Latkowski odpowiada na zapowiedzi pozwów od Wojewódzkiego i Szyca: "Nie ma bardziej zakłamanego środowiska"
Latkowski odpowiada na zapowiedzi pozwów od Wojewódzkiego i Szyca: "Nie ma bardziej zakłamanego środowiska"

Nie milkną echa środowej emisji filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego, traktującego o pedofilii w sopockim klubie "Zatoka sztuki". Twórca tego dokumentu był w piątkowy poranek gościem Beaty Lubeckiej w Radiu Zet. Na początku dziennikarka przypomniała zapowiedzi, że film miał dotyczyć pedofilii wśród elit.  - Nie pokazał pan żadnego dowodu, operuje pan insynuacjami - stwierdziła Lubecka. - To jest pani zdanie. Nie jestem zaskoczony reakcją, tym trywializowaniem - odpowiadał Latkowski. W samym filmie pod adresem celebrytów nie padły konkretne zarzuty, jednak po nim, podczas rozmowy w TVP1 Latkowski apelował do znanych osób, by powiedzieli co wiedzą o sprawie "Zatoki sztuki". Chciałbym zacząć od apelu do Borysa Szyca. Borys może czas wytłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłes pijany wtedy, ze ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę, zebyś powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś. (...) czas może wreszcie doprowadzić do sytuacji takiej, żebyś po prostu powiedział prawdę. Mam taką samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn, które tam mignęły. Opowiedzcie o tym, opowiedzcie o tym co się działo - mówił Latkowski w TVP. Niemal natychmiast w mediach społecznościowych pojawiły się zdecydowane odpowiedzi wymienionych gwiazd: - Radosław Majdan odpowiada na film Latkowskiego o pedofilii. Mocne oświadczenie męża Małgorzaty Rozenek! -  Zdecydowana reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało" Latkowskiego! Jest oświadczenie Natalii Siwiec -  Blanka Lipińska odpowiada ostro Latkowskiemu: "Nigdy nie miałam nic do ukrycia" -  Jarosław Bieniuk szczerze po filmie Latkowskiego! "Stałem się ofiarą niektórych osób"...

East News
Newsy
Joachim Brudziński po filmie Latkowskiego pisze: "To zboczone świnie są, a nie żadni artyści"
Joachim Brudziński po filmie Latkowskiego pisze: "To zboczone świnie są, a nie żadni artyści"

Nie milkną echa po premierze telewizyjnej filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Po wyemitowaniu go na antenie TVP1, reżyser na wizji w mocnych słowach zwrócił się do celebrytów między innymi do Jarosława Bieniuka, Borysa Szyca , Radosława Majdana czy Kuby Wojewódzkiego . W sieci pojawia się coraz więcej komentarzy w sprawie, a głos zabrał także polityk partii rządzącej Joachim Brudziński. Nie zabrakło ostrych słów!  Zobacz także:  Natalia Siwiec w zwiastunie filmu o pedofilii wśród celebrytów "Nic się nie stało"! Mąż gwiazdy komentuje!  Reakcje na film "Nic się nie stało" W środę 20 maja na antenie TVP1 miała miejsce telewizyjna premiera filmu "Nic się nie stało", Sylwestra Latkowskiego. Dokument opowiada o przemocy seksualnej i pedofilii w słynnym sopockim lokalu. W filmie poruszono m.in. głośną historię 14-letniej Anaid, która miała zostać zgwałcona w tym miejscu, a niedługo potem popełniła samobójstwo. W filmie pokazano też bywających w lokalu artystów i celebrytów. Nie pojawiły się jednak żadne zarzuty w stosunku do nich. Zaraz po premierze odbyła się transmisja na żywo, podczas której Sylwester Latkowski na wizji zaapelował do celebrytów. Chociaż w samym filmie "Nic się nie stało" nie padły żadne zarzuty, to po emisji materiału reżyser zasugerował, że wiele gwiazd wiedziało co działo się w Zatoce Sztuki. Wymienieni zareagowali błyskawicznie, pojawiły się oświadczenia między innymi Radosława Majdana, Kuby Wojewódzkiego czy Natalii Siwiec. Niektórzy już zapowiedzieli walkę z reżyserem na drodze sądowej.  Joachim Brudziński w mocnym wpisie po premierze "Nic się nie stało" Sprawa ma również swój wymiar...

Natalia Siwiec w czarnej sukience
EastNews
Newsy
Zdecydowana reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało" Latkowskiego! Jest oświadczenie Natalii Siwiec
Zdecydowana reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało" Latkowskiego! Jest oświadczenie Natalii Siwiec

Natalia Siwiec, Radosław Majdan i Kuba Wojewódzki wydali mocne oświadczenia po emisji dokumentu "Nic się nie stało"! Gwiazdy w bardzo zdecydowany sposób zareagowały na film Sylwestra Latkowskiego oraz na jego komentarz w programie na żywo w TVP. Sprawdźcie, jak gwiazdy skomentowały wypowiedź autora dokumentu, który apelował m.in. do Borysa Szyca czy Jarosława Bieniuka, żeby powiedzieli, co działo się w Zatoce Sztuki! Oświadczenie Natalii Siwiec i jej męża O filmie "Nic się nie stało" jest głośno już od kilku dni. Wczoraj, 20 maja na antenie TVP1, widzowie mogli zobaczyć premierową odsłonę dokumentu o problemie pedofilii w modnym klubie w Sopocie. W dokumencie poinformowano, że w lokalu często pojawiały się największe gwiazdy polskiego show-biznesu. W filmie pokazano zdjęcia m.in. Kuby Wojewódzkiego czy Natalii Siwiec z mężem. Po emisji "Nic się nie stało" Sylwester Latkowski apelował do sław, żeby opowiedziały, co wiedzą o wydarzeniach z Zatoki Sztuki.  Chciałbym zacząć od apelu do Borysa Szyca. Borys może czas wytłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłes pijany wtedy, ze ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę, zebyś powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem, co robiłeś, czego nie robiłeś. (...) czas może wreszcie doprowadzić do sytuacji takiej, żebyś po prostu powiedział prawdę. Mam taką samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn, które tam mignęły. Opowiedzcie o tym, opowiedzcie o tym co się działo - Sylwester Latkowski mówił na antenie TVP. Gwiazdy zareagowały błyskawicznie. Kuba Wojewódzki opublikował na Facebooku mocne oświadczenie w którym zapowiedział skierowanie sprawy do sądu. Wypowiedź Sylwestra Latkowskiego skomentował również Radosław Majdan, który zapewnia, że nie ma...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner