Ewa Chodakowska, Doda, Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska w białej sukni Katarzyna Zielińska na tle choinki Szymon Majewski w czerwonej marynarce Ewa Chodakowska w czapce jelonka
Ewa Chodakowska, Doda, Małgorzata Kożuchowska
Facebook/Instagram
1/8
Ewa Chodakowska, Doda, Małgorzata Kożuchowska
Facebook/Instagram

Gwiazdy na świątecznych fotkach! Świąteczne nastroje towarzyszą polskim gwiazdkom i gwiazdeczkom od początku grudnia. Interesujące gwiazdkowe fotki mogliśmy obserwować na profilach znanych osób już od jakiegoś czasu. Pierwsze fotki pojawiły się już w okolicy Mikołajek! Atmosfera świąt udzieliła się nawet Kubie Wojewódzkiemu, który w tym roku wygrał wyścig na pierwszą choinkę na Instagramie! Wybraliśmy najciekawsze fotki gwiazd ze świątecznymi motywami. Wśród nich znajdziecie zdjęcia Dody, Małgorzaty Kożuchowskiej, Katarzyny Zielińskiej i innych. Zobaczcie naszą galerię!

 

Zobacz też: Joanna Krupa pokazała, jak dekoruje choinkę! Gwiazda w kapciach! To rzadki widok!

2/8
Małgorzata Kożuchowska w białej sukni
Facebook

Małgorzata Kożuchowska jak zwykle z wielką klasą! Na Facebooku aktorki znaleźliśmy zdjęcie, na którym pozuje ona w pięknej, długiej sukni na tle choinki. Wygląda zjawiskowo! Zdjęcie pochodzi z koncertu kolęd, który obył się w Pałacu Prezydenckim. Aktorka miała zaszczyt prowadzić tę imprezę, która była uwiecznieniem corocznej akcji Szlachetna Paczka. Brawo, Małgosiu! Jak zwykle świetny look!

 

 

3/8
Katarzyna Zielińska na tle choinki
Facebook

Ten rok był wyjątkowy na Katarzyny Zielińskiej! Aktorka w styczniu 2015 roku po raz pierwszy została mamą. Będą to zatem pierwsze wspólne święta gwiazdy i jej synka Henryka! Katarzyna Zielińska na swoim facebookowym profilu pochwaliła się fotkę ze wspólnego dekorowania choinki:

W tym roku najlepiej na świecie. Najgłośniejsze i najcudowniejsze ubieranie choinki. Jest moc. Bombki i łańcuchy są wszędzie 🙉🙊🙈 - napisała gwiazda.

 

W tym roku najlepiej na świecie. Najgłośniejsze i najcudowniejsze ubieranie choinki. Jest moc. Bombki i łańcuchy są wszędzie 󾍖󾍕󾍔

Posted by Katarzyna Zielińska on 5 grudnia 2015
4/8
Szymon Majewski w czerwonej marynarce
Facebook

Szymon Majewski jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Na Facebooku showmana regularnie pojawiają się wpisy, o nierzadko prześmiewczym charakterze. Tradycją stało się już jego pokpiwanie z blogerek modowych. Z okazji świąt Szymon Majewski zaprezentował w Internecie swoją stylizację w kolorach świątecznej czerwieni. Nie obyło się też przez drobnej uszczypliwości wobec Edyty Herbuś. ;)

 

 

Czerwony Smok! Żona zachwycona, grudniowy przystojniaczek. A teraz tak jak robi Herbuś i reszta: #grazia #fashion #warsaw #newyork #sochaczew #mediolan #ustrzyki #love #lejcieponogach #kochamtesciowa

Posted by Szymon Majewski on 17 grudnia 2015
6/8
Doda trzyma piernika w kształcie serca
Instagram

Uroczej świątecznej fotki nie mogło zabraknąć także na profilu Dody! Gwiazda zamieściła zdjęcie ze świątecznym akcentem już na początku grudnia z okazji Mikołajek. Artystka zrobiła sobie fotkę z piernikiem z wyznaniem miłości. Uroczo jak tylko Doda potrafi! ;)

 

 

Dziś mikołajki 😊pani mikołajkowa życzy duuuuuuuuużo miłości ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen)

 

7/8
Agnieszka Kaczorowska
Instagram

Agnieszka Kaczorowska w stroju seksownej Mikołajki! Takie zdjęcie pojawiło się na instagramowm profilu gwiazdy w połowie grudnia. Tancerce towarzyszy Kamil Kuroczko. Fotkę wykonano po mikołajkowym pokazie tańca. Ach, szkoda że tego nie widzieliśmy! W takim stroju Agnieszka nie występowała nawet w "Tańcu z Gwiazdami"!

 

 

I po pokazie mikołajkowym 😊☺️😉 #kaczorikura #danceshow #pokaz #mikołajki @kamylkuroczko

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor)

 

8/8
Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Magdalena Różczka
Instagram

Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i Magdalena Różczka - takie gwiazdorskie trio w świątecznej odsłonie mieliśmy okazję podziwiać już na początku grudnia. Panie wspólnie brały udział w gwiazdkowej sesji zdjęciowej dla jednej z marek. Ania Mucha wrzuciła do sieci urocze selfie, na którym zarówno ona, jak i Kasia Zielińska mają opaski ze świątecznymi rogami! :) Od razu robi się weselej i cieplej na sercu...

 

 

czekamy pod choinka, coraz bliżej święta, coraz bliżej święta 🌲#katarzynazielinska @magdalenarozczka

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Mucha (@taannamucha)