Sven Hannawald ożenił się Sven Hannawald z żoną i dzieckiem podczas ślubu Sven Hannawald ożenił się Sven Hannawald ożenił się Sven Hannawald ożenił się
Sven Hannawald ożenił się
1/7
Sven Hannawald ożenił się

 

Największy rywal Adama Małysza, uznany skoczek narciarski i wielokrotny medalista olimpijski - Sven Hannawald - wziął ślub! Ceremonia odbyła się w Niemczech. Sportowiec poślubił Melissę Hannawald, która jest matką ich ponad rocznego synka! Jak wyglądali tego dnia? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

 

Zobacz: Dominika Gwit pokazała ZDJĘCIA z wczorajszego ślubu! Suknia? Bardzo efektowna, zobaczcie!

 

Sven pochwalił się zdjęciem ze ślubu na swoim Facebooku. Jest na nim również ich ukochany synek:

Są w życiu chwile, kiedy wiesz na 1000%, że musisz być bardzo wdzięczny, bo przed tobą wspaniała przyszłość. Nie chcę już bez Ciebie żyć - napisał skoczek. 

Zobaczcie!

 

Zobacz: Mamy zdjęcie sukni ślubnej Anny Karczmarczyk! Jak wyglądała? ZDJĘCIA

2/7
Sven Hannawald z żoną i dzieckiem podczas ślubu

 

Zanim Sven i Mellisa wzięli ślub kościelny, w 2016 roku odbył się ich ślub cywilny. Ich ceremonia odbyła się w czterogwiazdkowym hotelu La Villa am Starnberger See, w odległości 26 km od Monachium. Położony jest nad jeziorem. 

 

3/7
Sven Hannawald ożenił się

 

O ceremonii piszą dziś wszystkie niemieckie media. Sven w Niemczech jest nadal wielką gwiazdą. Po zakończeniu kariery skoczka został komentatorem sportowym w niemieckiej telewizji ARD. Polscy fani zapamiętali go jako największego rywala  Adama Małysza. 

 

Zobacz: Polski piłkarz pokazał zdjęcia ciężarnej żony! Jeszcze kilka dni temu wszyscy pisali o skandalu!

 

4/7
Sven Hannawald ożenił się

 

Jak Wam się podoba suknia panny młodej? Melissa wybrała modny model, z koronkową górą, bogato zdobionym dekoltem oraz prostym dołem z klasycznym rozcięciem na prawej nodze. Dla nas strzał w 10 ;)

 

5/7
Sven Hannawald ożenił się

 

Przygotowania do tego śluby trwały przez kilka miesięcy. Niektóre media w Niemczech relacjonowały je na bieżąco, chociażby przymiarki panny młodej. 

 

6/7
Dziecko największego rywala Adama Małysza

 

Żona Svena z ich synkiem! Cudowny widok ;) 

 

7/7
Żona największego rywala Adama Małysza
Więcej na temat śluby gwiazd