Działacz PiS z Rzeszowa ma swoje 5 minut po tym, jak dość oryginalnie skomentował sukces Michała Szpaka na Eurowizji. Włodzimierz Nowak nie rozumie zachwytu nad naszym reprezentantem, który zajął bardzo dobre 8. miejsce w międzynarodowym konkursie. Reprezentujący rządzącą partię działacz zarzuca wokaliście, że upodabnia się do kobiety i promuje satanizm.

Reklama

Co Włodzimierz Nowak napisał na Facebooku?

Cała Polska gratuluje i zachwyca się sukcesem Michała Szpaka. Tylko pytanie czy to sukces Polski, czy szatana? Czy to Michał, czy Michałowa? Ten świat zwariował całkowicie. Proszę spojrzeć na zdjęcie w czerwonej kurtce z mikrofonem. Na tej ręce jest odwrócony Krzyż. To nie przypadek, że jest odwrócony, gdy w ręku trzyma mikrofon. Często stosuje satanistyczny symbol rogatej dłoni i upodabnia się do kobiety. To nienormalne. Conchita Wurst pewnie jest zachwycony. Taki ten dzisiejszy świat, że jednym podoba się Angelina Jolie, a drugim Conchita. Czym wy się zachwycacie ? To wstyd ! - czytamy na profilu działacza PiS.

Mocno kontrowersyjny wpis Włodzimierza Nowaka zdobył spory rozgłos. Polubiła go np. Jolanta Szczypińska, wiceszefowa klubu Prawa i Sprawiedliwości. Co sądzicie o mocnych słowach działacza o Michale Szpaku? Przesadził?

Zobacz także: Michał Szpak zdradza zaskakujące kulisy Eurowizji 2016: "Tam było jak na jakichś igrzyskach"

Działacz Prawa i Sprawiedliwości krytykuje Michała Szpaka.

Reklama

Michał Szpak oskarżony o promowanie satanizmu.

Reklama
Reklama
Reklama