Magda Femme, Maja Frykowska, Edyta Herbuś wsparły kampanię "Stop pustym miskom"

Stylowe Femme, Herbuś i Frykowska wsparły kampanię na rzecz zwierząt

Magda Femme, Maja Frykowska, Edyta Herbuś wsparły kampanię "Stop pustym miskom"
 
Tegoroczna edycja akcji „Kupując, pomagasz” organizowanej z okazji Światowego Dnia Zwierząt 2012 przez Pedigree i Whiskas zyskała wyjątkowe i całkowicie bezinteresowne poparcie polskich gwiazd. Do grona Ambasadorów dołączyło już ponad 100 polskich gwiazd. Akcja zyskała tym samym największe w historii poparcie wśród kampanii charytatywnych. Wśród nich znaleźli się m.in. Natalia Kukulska, Ilona Felicjańska, Agnieszka Dygant, Beata Sadowska, Bożena Dykiel, Małgorzata Kożuchowska.

Na czwartkowej imprezie w warszawskim OCH-TEATRZE inaugurującej akcję pojawiła się m.in. Magda Femme, która raz jeszcze pokazała, że zna się na stylu. W białej sukience z obniżoną talią i czerwonych sandałkach na obcasie wyglądała świetnie. Na podobną stylizację postawiła Maja Frykowska. Koktajlowa sukienka w kolorze kości słoniowej, beżowe szpilki peep-toe oraz czarna orba od Valentino to świetny wybór. Aktorka wyglądała elegancko i z klasą.

Bardziej casualową stylizację wybrała Edyta Herbuś, która na imprezie pojawiła się ze swoim małym pupilem. W dżinsach, białym T-shircie i neonowych szpilkach wyglądała seksownie. Polecamy tę stylizację na weekendowy wypad na kawkę z przyjaciółką. Na pewno mężczyźni będą się za wami oglądać.

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13