Anita Lipnicka pod studiem Dzień Dobry TVN Justyna Steczkowska w białym płaszczu i spodniach Edyta Górniak w niebieskim płaszczu Kinga Rusin w szarej marynarce i spodniach z lampasem Majka Jeżowska w kwiecistej sukience
Gwiazdy w programach śniadaniowych
AKPA/EastNews

W sobotę w programach śniadaniowych "Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie" pojawiła się plejada gwiazd z wokalistkami na czele. W "Dzień Dobry TVN" o swoim 25-leciu opowiadała Anita Lipnicka, o prawie jazdy Edyta Górniak, zaś w "Pytaniu na śniadanie" Justyna Steczkowska zdradziła, jak wspiera fundację Anny Dymnej! 

Zobaczcie zdjęcia gwiazd z programów śniadaniowych. Która wyglądała najlepiej?

Zobacz także: Eurowizja Junior to nie wszystko. Viki Gabor zagra koncerty z międzynarodową gwiazdą!

1/5
Anita Lipnicka pod studiem Dzień Dobry TVN

Z okazji wydania nowej płyty "OdNowa" w studiu pojawiła się Anita Lipnicka, która świętuje w ten sposób 25-lecie kariery artystycznej. Gwiazda wykonała również singiel „Piękna i rycerz”. 

2/5
Justyna Steczkowska w białym płaszczu i spodniach
AKPA

Justyna Steczkowska pojawiła się w towarzystwie Anny Dymnej w "Pytaniu na śniadanie". Gwiazda po wygranym procesie przekazała 40 tysięcy na rzecz fundacji aktorki, zapewniła, że pojawi się na festiwalu "Zaczarowana piosenka" oraz zaprosiła na swoje koncerty w ramach trasy "Maria Magdalena" i koncertów "Tribute to...", w których wraz z innymi gwiazdami wykonuje największe przeboje zmarłych już artystów - m.in. Kory! 

3/5
Edyta Górniak w niebieskim płaszczu

Edyta Górniak promowała program "My Way" ze swoim udziałem, który rusza już 30 października w TVN. Artystka przy obecności kamer będzie zdawała kurs na prawo jazdy. Fanów zaprosiła również na jesienne koncerty w całej Polsce. 

4/5
Kinga Rusin w szarej marynarce i spodniach z lampasem

Jak zwykle stylowa Kinga Rusin poprowwdziła weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN". Prezenterka udowadnia, że szara marynarka wcale nie musi być nudna!

 

5/5
Majka Jeżowska w kwiecistej sukience

Z kolei Majka Jeżowska otrzymała nagrodę pozytywkę od "Dzień Dobry TVN" za m.in. wspieranie społeczności LGBT oraz świetny występ na festiwalu "Pol'and'rock"!

Która z pań wyglądała najlepiej?