Instagram

Starmach, Lewandowska, Przybysz, Mrozowska... Tak gwiazdy świętują dzień dziecka ze swoimi pociechami

Instagram

To wyjątkowy dzień dla wszystkich rodziców, ale przede wszystkim dla ich pociech. 1 czerwca obchodzimy przecież dzień dziecka! W ostatnich miesiącach wiele gwiazd powitało na świecie pierwsze bądź kolejne dziecko, dlatego dzisiaj w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których możemy zobaczyć jak gwiazdy spędzają ten dzień ze swoimi pociechami. Uroczymi fotografiami podzielili się między innymi Anna Lewandowska, Sylwia Przybysz, Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox..." czy Anna Starmach! Koniecznie zobaczcie te cudne zdjęcia! 

Zobacz także: Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

Gwiazdy świętują dzień dziecka ze swoimi pociechami! 

Anna i Robert Lewandowscy 

Od niespełna miesiąca Ania Lewandowska jest mamą dwóch córeczek - Laury i Klary! Dzisiejszy dzień jest dla gwiazdy podwójnie wyjątkowy, bowiem to pierwszy dzień dziecka w powiększonym składzie! 

Dzień Dziecka... nabiera znowu innego znaczenia🤗! Wszystkim słodziakom życzymy dużo uśmiechu! ❤️
Wszystkiego co piękne, kolorowe i cudowne. Dużo zabawy i psikusów z okazji Dnia Dziecka❤ - napisała Anna Lewandowska pod uroczymi zdjęciami z Laurą i Klarą. 

Instagram

Uroczą fotografią ze swoimi córeczkami pochwalił się także mąż Ani, Robert Lewandowski!

Instagram

Anna Starmach

Ania Starmach została mamą w listopadzie 2018 roku. Na świecie pojawiła się dziewczynka, której dano na imię Jagna. Wygląda na to, że dzień dziecka rodzina spędza nad morzem! 

Dzieciaki- JAK DOBRZE, że jesteście ❤️👼🏻💕 - napisała Ania Starmach pod zdjęciem ze swoją pociechą. 

Instagram

Anita Sokołowska

Anita Sokołowska jest szczęśliwą mamą Antosia. W dzień dziecka gwiazda pochwaliła się fotografią z synem którą opatrzyła krótkim, ale pięknym podpisem.

Kocham Cię Synu 🐞 - napisała aktorka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kocham Cię Synu 🐞.

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Rodzicami zostali na początku stycznia 2020 roku. Na świat przyszła pierwsza córeczka Sylwii i Jana, której dano na imię Pola. Pomimo młodego wieku wokalistka i Youtuber udowadniają, że są wspaniałymi rodzicami, a ich córeczka ma wszystko o czym tylko można zamarzyć! 

Wszystkiego dobrego z okazji dnia dziecka ❤️❤️❤️❤️ Polusia obchodzi go pierwszy raz 😍 - brzmi podpis pod zdjęciem Sylwii, Jana i małej Poli.

Instagram

Olga Kalicka

Aktorka jest mamą Aleksego. W dzień dziecka Olga Kalicka podzieliła się uroczym filmikiem, na którym możemy zobaczyć jak synek gwiazdy "wozi się" naprawdę niezłym samochodem! 

Życzę wszystkim dzieciom, żeby w przyszłości woziły się takimi furami! 🏎 🤪🤣 Ja bym chciała 🤷🏼‍♀️😂 #dziendziecka - brzmi podpis Olgi Kalickiej pod uroczym wideo!

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Tworzą wspaniały duet w hitowym programie telewizji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem." Od niedawna są też szczęśliwymi mamami. Sylwia Bomba ma córeczkę Antosię, a Ewa Mrozowska synka Leonka. Również dzień dziecka spędzają razem ze swoimi pociechami!

Szalony Dzień Dziecka 😆🌸👶🏼👧🏼 Dzieciaki najlepszego ♥️♥️♥️ życzę Wam żeby troski dnia codziennego nie zabiły w Was tego beztroskiego dziecka którym każdy z Nas był ♥️ Ja uwielbiam w sobie tego dzieciaka 😉🤪 - napisała Ewa Mrozowska pod zdjęciem dodanym specjalnie z tej okazji. 

Instagram

Artur Boruc

Artur Boruc jest tatą Aleksandra, Amelii i małego Noah. Oczywiście dumny tatuś zamieścił w tym wyjątkowym dniu uroczą fotografię z całą trójką!

Happy children’s day ❤️. #Oli #Ami #Nono #Boruc - napisał pod zdjęciem ze swoimi pociechami Artur Boruc.

Instagram

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska w lipcu ubiegłego roku została mamą Emilki. Widać, że macierzyństwo dodało jej jeszcze więcej radości i energii. Tylko spójrzcie na tą uroczą rodzinną fotografię, którą aktorka zamieściła w sieci z okazji dnia dziecka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZAMIENIAM.❤️ 🔺”Mam dość.” na „Mam siłę”. 🔺 „Jestem wykończona” na „Kiedyś odeśpię, teraz mam inne zadanie.” 🔺 „Jestem uziemiona” na „Moje dziecko mnie potrzebuje” 🔺 „Nie mam czasu dla siebie” na „Jak mogę się zorganizować, aby znaleźć chwilę tylko dla mnie?” 🔺 „Wszystko się skończyło” na „wszystko się zaczęło”. 🔺 „Ciężkie jest życie mamy.” na „Bycie mamą to super przygoda”. 🔺 „Jestem ze wszystkim sama” na „Kogo mogłabym poprosić o pomoc?” 🔺 „Moje dziecko jest teraz nie do zniesienia” na „Moje dziecko ma teraz czas pełen wyzwań”. 🔺 „W co ja się wpakowałam” na „To dla mnie dobra lekcja”. 🔺 „Muszę odpocząć od dziecka/dzieci.” na „Znajduję sposób na odpoczywanie razem z moim dzieckiem/dziećmi”. _______ ...macie coś jeszcze? Piszcie ! Pozamieniamy.😉 _______ Zamieniam narzekanie na szukanie rozwiązań. Zamieniam skupianie się na negatywach na widzenie dobrych stron danej sytuacji. Zamieniam biadolenie na siłę. Zamieniam smutek na radość i uśmiech. _______ Ciężko w tym społeczeństwie jest być szczęśliwym i pozytywnym... znacznie lepiej dzielić się bólem i cierpieniem. Wtedy otrzymujesz współczucie, empatię i wszyscy Cię lubią. Wielu się z Tobą utożsamia. Ja jednak będę szła pod prąd. I nie dlatego ze w moim życiu nie ma negatywnych emocji czy zdarzeń, nie dlatego ze w moim życiu nie ma problemów. Ma je każdy. Tylko dlatego, że ja chcę widzieć życie jako piękny dar i cieszyć się każda chwila, bo one tak szybko uciekają. A jeśli kogoś to zmotywuje bądź zainspiruje to będzie mój mały wielki sukces...! 💪🏻 ______ 📸 @marek_podolczynski

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Dorota Gardias

Piękna pogodynka jest mamą prześlicznej Hani. Oczywiście dzień dziecka gwiazda spędza razem ze swoją córeczką. Wygląda na to, że Dorota Gardias i Hania wybrały się nad polskie morze! 

Świętujemy #dzieńdziecka 🧸🎈 #happy #sun #love @hotelhaffner - tu mam czas dla siebie! #morze #bałtyk #wypoczynek #happytime - napisała Dorota Gardias pod zdjęciem z Hanią. 

Wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu! Dużo zdrówka i radości na całe życie!

Instagram

 

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05