Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

Coraz więcej gwiazd decyduje się na publikacje bardzo odważnych zdjęć brzuszka niedługo po porodzie. Ostatnio szerokim echem odbiła się fotografia Anny Lewandowskiej, która pokazała swój brzuch zaledwie 17 dni po narodzinach Laury. Widać, że aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie zarówno przed jak i w czasie ciąży dały wspaniałe efekty. 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcia z Laurą. Zobaczcie, jak nosi córeczkę!

Jednak na publikację takich zdjęć zdecydowały się także między innymi Sara Boruc, Olga Frycz czy Agnieszka Sienkiewicz. Jak wyglądały gwiazdy niedługo po porodzie? Okazuje się, że nie wszystkie wyglądały tak rewelacyjnie jak Anna Lewandowska - bardzo wiele młodych mam coraz częściej pokazuje swoje nieidealne brzuchy - np. Anna Skura.

Tak brzuch Anny Lewandowskiej wyglądał 17 dni po porodzie.

Anna Lewandowska pokazała brzuch po porodzie
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Skura również zdecydowała się pokazać swój brzuch po porodzie - nieidealny brzuch, ale dla nas piękny!

Anna Skura pokazała brzuch po porodzie
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Lewandowska z córkami na spacerze
Newsy
Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcia z Laurą. Zobaczcie, jak nosi córeczkę!
Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem śpiącej Laury. Co za słodki widok!

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Pierwszym zdjęciem Laury pochwalił się w mediach społecznościowych Robert Lewandowski, a teraz trenerka coraz częściej sama umieszcza na Instagramie urocze fotografie z córeczką. Teraz pochwaliła się zdjęciem śpiącej Laury, a wcześniej pokazała jak nosi dziewczynę w chuście. To bardzo wygodny sposób, aby mieć dziecko cały czas przy sobie! Idealny dla tak aktywnej mamy! Musicie zobaczyć te zdjęcie. Co za słodki widok! Laura Lewandowska śpi w chuście Druga córka Anny i Roberta Lewandowskich ma zaledwie 3 tygodnie, a trenerka już zdecydowała się na noszenie dziewczynki w chuście. W ten sposób Laura jest cały czas blisko mamy, z kolei na spacery gwiazda stawia na wózek. Być może dlatego, że Klara uwielbia go prowadzić i jest bardzo opiekuńcza dla swojej młodszej siostry. Anna Lewandowska niedawno sama zdradziła, że Klara jest bardzo odpowiedzialną starszą siostrą .  Gwiazda nie nudzi się w domu z córeczkami, w przerwie nad ich opieką bierze udział z rozmowach live i kibicuje mężowi, oglądając mecze z jego udziałem. A dla swoich fanek umieszcza urocze zdjęcia z Laurą. Tylko spójrzcie... Co za widok! Zobacz także :  Trzyletnia córka Anny Lewandowskiej jeździ wózkiem, internautkom to się nie spodobało! Gwiazda komentuje! Anna Lewandowska co jakiś czas pokazuje urocze zdjęcia z Laurą. Gwiazda często spaceruje ze swoimi córkami i podkreśla, że spacery to najlepsza forma aktywności dla mam po porodzie.    

Anna Lewandowska
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska o powrocie do aktywności fizycznej po porodzie. Zaczęła ćwiczyć już 2,5 tygodnia po narodzinach Laury?
Anna Lewandowska informuje fanki, jak zacząć ćwiczyć po porodzie! Co im radzi?

Anna Lewandowska na początku maja po raz drugi została mamą. Od tej pory często chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z rodzinnych spacerów, a ostatnio pokazała zdjęcie z siłowni w stroju sportowym i napisała, że odbywa trening personalny z przyjaciółką i z Klarą. Oczywiście nie sposób nie zauważyć doskonałej figury Anny Lewandowskiej. Niemal 3 tygodnie po porodzie a już nie ma śladu po ciążowym brzuszku. Okazuje się, że trenerka po opublikowaniu tego zdjęcia otrzymała mnóstwo pytań na temat rozpoczęcia treningów w czasie połogu. W końcu postanowiła odpowiedzieć. Zobaczcie, co napisała i jakie formy aktywności wybiera 2,5 tygodnia po porodzie! Jak Anna Lewandowska ćwiczy po porodzie? Widok Anny Lewandowskiej 3 tygodnie po porodzie może zaskoczyć. Trenerka postanowiła wytłumaczyć się i napisała, że połóg po porodzie naturalnym trwa 6 tygodni i poinformowała wprost, jakie aktywności można w tym czasie wybierać, aby szybko i bezpiecznie wrócić do formy: Kochani, dzisiaj dostałam sporo pytań odnośnie powrotu do aktywności po ciąży... Powtórzę, że 6 tygodni trwa połóg po porodzie naturalnym. Jedyną właściwą aktywnością są spacery oraz wzmacnianie mięśni dna miednicy. Ważne, aby być pod kontrolą lekarza prowadzącego oraz fizjoterapeuty - napisała Anna Lewandowska na Instagramie Trenerka zawsze podchodziła rozsądnie do ćwiczeń, dlatego teraz postanowiła zareagować, kiedy pojawiły się domysły, że wróciła już na salę treningową i podzieliła się z fankami, jakie aktywności sama wybiera.  Sami spójrzcie! Zobacz także:  Tak Anna Lewandowska wygląda 5 dni po porodzie! "Przepięknie!" komentują fani Na dowód tego gwiazda często publikuje zdjęcia ze spacerów z córeczkami. Tę formę aktywności...

Anna Lewandowska w beżowej bluzie
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z mamą! Tak wyglądała, kiedy była niemowlakiem - ale słodziak!
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z mamą! Tak wyglądała, kiedy była niemowlakiem - ale słodziak!

Dzisiaj święto wszystkich mam, a gwiazdy chętnie dzielą się zdjęciami właśnie z tej okazji. Do tego grona dołączyła również Anna Lewandowska , która pochwaliła się uroczym zdjęciem z mamą sprzed 30 lat! Możemy na nim zobaczyć, jakim Ania była słodkim niemowlakiem. Zobaczcie!  Zobacz także:  Anna Lewandowska pokazała brzuch 17 dni po porodzie. "Długo zastanawiałam się czy to pokazać... " Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z mamą z czasów swojego dzieciństwa!  Ania Lewandowska świętuje dzisiaj dzień mamy już dwiema córeczkami! Niespełna 3 tygodnie temu na świat przyszła Laura, a trzy lata temu w rodzinie Ani i Roberta pojawiła się Klara. To z pewnością jest dla niej bardzo wyjątkowy dzień! Gwiazda nie zapomniała dzisiaj także o swojej ukochanej mamie, Marii Stachurskiej. Ania pochwaliła się przepięknym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć właśnie jej mamę oraz trenerkę z czasów kiedy była noworodkiem. „Mama” to bezpieczeństwo, miłość, spokój, pomoc, oddanie, cierpliwość, poświęcenie. Bardzo jestem wdzięczna mojej MAMIE za to, że wiem co w życiu jest najważniejsze. Rodzina. Kochane mamy, wszystkie jesteście wyjątkowe i jedyne. Jedyne dla nas dzieci❤️🌹 Wszystkim nam - mamom życzę, dużo ciepła, zdrowia i miłości. Ps. Kocham to nasze zdjęcie😉 Mała ja z moją Mamą 🤗 - napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem z mamą.  Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów!  - Piękne zdjęcie😍❤️Wszystkiego dobrego dla wszystkich Mam❤️!!! - Mała Ania ❤️🥰🥰 - Przepiękne zdjęcie ❤️😍😍 - Aniu, piękne zdjęcie i pięknie napisane, mądre słowa ❤️ Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i szczęśliwego dnia ze swoimi córeczkami 😍...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner