Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy

Sprawa grobu Piotra Woźniaka-Staraka trafiła do sądu! Jest wniosek o karę

Sąd zajmie się sprawą grobu Piotra Woźniaka-Staraka!

Sąd zajmie się sprawą grobu Piotra Woźniaka-Staraka! Okazuje się, że policja złożyła wniosek o ukaranie za pochowanie producenta filmowego poza terenem cmentarza. Kiedy sąd rozpatrzy sprawę grobu męża Agnieszki Woźniak-Starak i kogo oskarżono o popełnienie wykroczenia? Jest komentarz rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Olsztynie. 

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Sąd zbada sprawę grobu Piotra Woźniaka-Staraka

Sprawa pochówku Piotra Woźniaka-Starak od samego początku wzbudza sporo kontrowersji. Producent filmowy, który zmarł wyniku wypadku do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach, został pochowany na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach. Według medialnych informacji urna z prochami producenta miała zostać złożona w specjalnie wybudowanych katakumbach. Spore wątpliwości w tej sprawie miał sanepid, który skierował wniosek do inspektora nadzoru budowlanego o zbadanie miejsca pochówku producenta filmowego. Okazało się wówczas, że według inspektora, grób Piotra Woźniaka-Staraka może nie być katakumbą. O sprawie poinformowano policję, która teraz złożyła wniosek do sądu o ukaranie za pochowanie męża Agnieszki Woźniak-Starak poza obrębem cmentarza.

Jak informuje "Super Express" o popełnienie wykroczenia oskarżono Mirosława S. 

Sąd Rejonowy w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) zajmie się sprawą grobu tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. To wszystko na wniosek giżyckiej policji, która 10 lutego złożyła dokument o ukaranie w związku z pochówkiem urny z prochami znanego producenta filmowego w grobie znajdującym się poza obrębem cmentarza (tj. o czyn z art 18 ust. 1 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych w zw. z art. 12 ust. 3 tej samej- "Super Express" cytuje rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Olsztynie. 

Sąd ma się zająć sprawą pochówku Piotra Woźniaka-Staraka już 20 kwietnia br. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie w sprawie śmierci męża! "Tak, był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę"

Sąd rozpatrzy wniosek policji o ukaranie za pochowanie Piotra Woźniaka-Staraka poza terenem cmentarza.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
East News

Producent filmowy zginął w wyniku wypadku do którego doszło na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Piotr Woźniak Starak

 

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!
Ola Hamkało nagrała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem film "Big Love". Opowiedziała nam o nim niesamowitą historię!

Siedem lat temu Aleksandra Hamkało wcieliła się w Emilię Baumgardt na planie filmu "Big Love". Produkcję zrealizował zespół kreatywny Piotra Woźniaka-Staraka. Film do kin przyciągnął ponad 200 tysięcy widzów, co wcale nie było złym wynikiem. Aktorka miała przyjemność pracować z producentem filmowym, który zmarł 18 sierpnia br. w wypadku na motorówce na mazurskim jeziorze Kisajno. Jak wspomina pracę z Piotrem? Okazuje się, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak był niezastąpiony na planie!  Posłuchajcie, co przytrafiło się Oli na planie filmu "Big Love". Praca z Piotrem była samą przyjemnością. Zobacz także:   Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Miliarder zamieścił wzruszający post  

Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy
Bliscy przenieśli prochy Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskie Powązki? Zaskakujące ustalenia mediów
Bliscy przenieśli prochy Piotra Woźniaka-Staraka na warszawskie Powązki? Zaskakujące ustalenia mediów

Urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka została przeniesiona z Mazur do Warszawy? Zaskakujące doniesienia mediów! "Super Express" opublikował zdjęcia mogiły, w której ma być pochowany mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Grób producenta filmowego, który zmarł w wyniku tragicznego wypadku do którego doszło 18 sierpnia 2019 roku, znajduje się Powązkach w Warszawie.  Piotr Woźniak-Starak został pochowany w Warszawie? Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku do którego doszło blisko rok temu na jeziorze Kisajno na Mazurach. Do tragedii doszło dokładnie 18 sierpnia. 29 sierpnia odbyła się msza pożegnalna, a następnego dnia urna z prochami producenta filmowego została złożona na terenie rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda na Mazurach. Sprawa pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak od samego początku wywoływała sporo kontrowersji. Według medialnych informacji urna z prochami producenta miała zostać złożona w specjalnie wybudowanych katakumbach, ale spore wątpliwości w tej sprawie miał sanepid, który skierował wniosek do inspektora nadzoru budowlanego o zbadanie miejsca pochówku producenta filmowego. Sprawa trafiła na policję, a później do sądu. Jak już wiemy pojawił się wniosek u ukaranie Mirosława S. Sąd Rejonowy w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) zajmie się sprawą grobu tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. To wszystko na wniosek giżyckiej policji, która 10 lutego złożyła dokument o ukaranie w związku z pochówkiem urny z prochami znanego producenta filmowego w grobie znajdującym się poza obrębem cmentarza (tj. o czyn z art 18 ust. 1 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 roku o cmentarzach i chowaniu zmarłych w zw. z art. 12 ust. 3 tej samej- "Super Express" w lutym br. cytował rzecznika prasowego Sądu Okręgowego w Olsztynie.  Wszyscy zastanawiali...

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Nowe informacje w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Dlaczego sąd do tej pory nie wydał wyroku? 
Media przekazały nowe informacje dotyczące sprawy pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. "Super Express" poinformował, dlaczego do tej pory nie zapadł wyrok w sądzie i kim jest mężczyzna, który został oskarżony o złożenie prochów producenta filmowego w grobie.

Media przekazały nowe informacje dotyczące sprawy pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. "Super Express" poinformował, dlaczego do tej pory nie zapadł wyrok w sądzie i kim jest mężczyzna, który został oskarżony o złożenie prochów producenta filmowego w grobie. Okazuje się, że wyrok w sprawie pochówku męża Agnieszki Woźniak-Starak miał zapaść w minioną środę, 12 sierpnia. Dlaczego tak się nie stało? Sprawa pochówki Piotra Woźniaka-Starak wciąż w sądzie Do tragicznego wypadku, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak doszło blisko rok temu na Mazurach. Do dramatu doszło dokładnie 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna, a następnego dnia rodzina i przyjaciele wzięli udział w ostatnim pożegnaniu Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach. Pogrzeb producenta filmowego został zorganizowany się na terenie rodzinnej posiadłości Staraków i to właśnie tam zostały złożone prochy męża Agnieszki Woźniak-Starak. Sprawa pochówku Piotra Woźniaka-Staraka od samego początku wzbudzała sporo kontrowersji. Według medialnych informacji urna z prochami producenta miała zostać złożona w specjalnie wybudowanych katakumbach, ale spore wątpliwości w tej sprawie miał sanepid. Sprawą zajęła się policja, a później sąd. Ostatecznie to Mirosław S., został oskarżony o pochowanie urny z prochami Piotra Woźniaka-Staraka poza obrębem cmentarza. Jak donosi "Super Express" Mirosław S. to brat matki zmarłego producenta filmowego.  Policja wniosła o ukaranie Mirosława S. grzywną w wysokości 500 zł, obrońca i obwiniony prosili o uniewinnienie - w rozmowie z "Super Expressem" komentuje rzecznik sądu w Giżycku.  Wyrok w sprawie miał zapaść 12 sierpnia, ale jak donosi dziennik tak się nie stało. Dlaczego? ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner