świąteczne stylizacje Kate i Meghan
1/4
świąteczne stylizacje Kate i Meghan

 

Na świąteczne zdjęcia rodziny królewskiej w tym roku czekali wszyscy! A to za sprawą konfliktu między księżną Kate, a Meghan Markle. Przed świętami mówiło się, że Kate nie chce spędzić świąt z rodziną królewska, bo woli unikać spotkań z Meghan. Plotkowano, że Kate chce na Boże Narodzenie pojechać z dziećmi i mężem Williamem do swoich rodziców. Tak się jednak nie stało. Kate najpierw pojawiła się z całą rodziną na spotkaniu u królowej w Pałacu Buckingham, a potem udała się do hrabstwa Norfolk, gdzie cały świąteczny okres spędziła w rezydencji królowej Sandringham House. To właśnie tam byli też Harry i jego żona Meghan. Zarówno Kate, jak i Meghan wyglądały na wyluzowane i zadowolone ze swojego towarzystwa. Czyżby pogodziły się tuż przed świętami? A może były to tylko pozory? Znamy kulisy ich spotkania!

Polecamy: Meghan wręczyła królowej nietypowy prezent! Jak zareagowała Elżbieta II?

2/4
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate podczas świąt
East News

Zachowanie Meghan zostało ocenione przez ekspertkę od mowy ciała, Patti Wood, która zauważyła, że Meghan zmieniła się. W ubiegłym roku, gdy wychodziła z kościoła z rodziną królewską, nie odstępowała Harry'ego na krok. Była zgarbiona i widać było, że czuła się niepewnie. Teraz szła wyprostowana, uśmiechnięta i do tego blisko samej Kate. 

Meghan czuje się pełnoprawną członkinią tej grupy, czuje się na równi z Kate, wie, że może więcej niż rok temu. Jej przemiana może robić wrażenie na poddanych i pozostałych członkach rodziny królewskiej. Z pewnością taka postawa imponuje królowej, która od początku bardzo kibicuje i wspiera Meghan - podsumowała Patti Wood.

Czy zachowanie Kate i Meghan podczas świąt świadczy o tym, że księżne pogodziły się? Okazuje się, że... nie!

3/4
Księżne Meghan i Kate na wspólnym spacerze

O konflikcie Kate i Meghan media rozpisują się od tygodni, mówi się, że żona Williama jest zazdrosna o rosnącą popularność aktorki. Plotki o tym konflikcie dotarły też do królowej, która postanowiła w końcu coś z tym zrobić. Przed świętami powiedziała Kate i Meghan, że mają zachowywać się jak przyjaciółki, tak żeby wszyscy myśleli, że rodzina królewska jest jednością. "The Sun" donosi, że przed świętami królowa i książę Karol zorganizowali pojednawcze spotkanie Kate i Meghan. Ponoć w trakcie świąt księżna Sussexu i księżna Cambridge nie czuły się dobrze z tym, że muszą udawać najlepsze przyjaciółki, ale wykonały polecenie królowej. Meghan jest aktorką, więc udawanie przyszło jej z łatwością, ale i Kate w takim razie dała radę!

4/4
Księżne Meghan i Kate na wspólnym spacerze

Te uśmiechy były tylko na pokaz!

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle