Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Anna Przybylska
EastNews
Newsy

Czy trwa spór o spadek po Annie Przybylskiej? Mama aktorki w poruszającym wpisie: "Czym się wszyscy martwicie"

Czy trwa spór o spadek po Annie Przybylskiej? Mama aktorki w poruszającym wpisie: "Czym się wszyscy martwicie"

W mediach pojawiła się informacja o rzekomym konflikcie pomiędzy Jarosławem Bieniukiem, a mamą jego zmarłej żony, Krystyną Przybylską. Podobno jednym z powodów kości niezgody miał być spadek, którego zarządcą jest mama aktorki. Według medialnych doniesień, Anna Przybylska zostawiła trójce swoich dzieci majątek, a Jarosław Bieniuk, z którym aktorka nigdy nie wzięła ślubu podobno ma pretensje, że to właśnie jego teściowa nim zarządza. Krystyna Przybylska postanowiła zareagować na medialne doniesienia i opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk odtworzyła rodzinne zdjęcie sprzed lat! Oryginał powstał na długo przed śmiercią Anny Przybylskiej

Anna Przybylska skończyłaby dziś 38 lat. Wspominamy jej najlepsze role

Mama Anny Przybylskiej w poruszającym wpisie

Kilka dni temu Oliwia Bieniuk świętowała 18. urodziny. Według medialnych doniesień córka Anny Przybylskiej zorganizowała dwie imprezy - na pierwszej rzekomo zjawili się jej tata z nową partnerką, bracia oraz jej chłopak. Druga zaś miała być przygotowana tylko dla babci, a powodem tej decyzji są podobno napięte stosunki między Jarosławem Bieniukiem, a Krystyną Przybylską. Jedną z przyczyn konfliktu ma być spadek po Annie Przybylskiej.

W tej rodzinie niestety nie ma zgody. Jarek wyraźnie unika kontaktów z mamą Ani. Ma podobno pretensje o to, że zmarła aktorka, która nigdy nie poślubiła Jarka, uczyniła ją strażnikiem posagu dla dzieci - powiedział mówił anonimowy informator serwisu pomponik.pl.

Mama Anny Przybylskiej postanowiła zareagować na te medialne doniesienia i opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych .

Zbliżam się blisko 70tki. Włosy mi siwieją. Czym się wszyscy martwicie. Majątkiem mojej zmarłej Córki. Nie bójcie się nikt nie poprosi o kromkę chleba. Wnuki mają rodzinę z mojej strony i ze strony Jarka. Cała afera rozdmuchana przez P. S. SZ. Powinna udowodnić ten wyczyn .a Jarka osądza sąd. Może się pogubił ,?????Nie mnie układać życie Jarkowi . STOP HEJTOM Jakoby ma moją zgodę na związek. Jeżeli ktoś uważnie czytał lub słuchał wywiadu to na pewno będziemy mu przychylne jeżeli dzieci to zaakceptują. Oliwka ma dziś 18 lat. Za chwilkę będzie żyła swoim życiem. Chłopcy też niedługo zaczną wyjeżdżać na obozy i zgrupowania więc zostanie sam ???? (pis. oryg.) - napisała Krystyna Przybylska na Facebooku. 

Krystyna Przybylska odniosła się również do sprawy majątku po Annie Przybylskiej.

Moi Drodzy, a jeszcze jedno majątek jaki zostawiła Ania. [...] Wnuki które kochamy bardzo.!!!!!! [...]  Proszę uszanować nasze życie i spokój wnuków. Wszystkie obleśne hejty w stosunku do Oliwki zgłosiłam gdzie trzeba. Ani Ania ani Oliwka nie są żadnymi gwiazdami . Z wyrazami sympatii i szacunku dla tych którzy nas lubią lub nie lubią. Powtarzam. STOP HEJTOM ❤❤❤🥰🥰 - dodała Krystyna Przybylska. 

Mama Anny Przybylskiej zareagowała na medialne doniesienia o rzekomym konflikcie pomiędzy nią, a Jarosławem Bieniukiem. 

Krystyna Przybylska
East News

Czy Jarosław Bieniuk również zdecyduje się zabrać głos w tej sprawie? 

Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS

 

Anna Dereszowska rodzina, dzieci
Newsy
Dereszowska podjęła ważną decyzję w sprawie swojej rodziny! Pomogła jej... Anna Przybylska!
O co chodzi?

Anna Dereszowska zamierza pokazać fanom zdjęcia swojej rodziny? Aktorka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle przyznaje, że w przeszłości zdarzało się jej opowiadać w wywiadach o swoich bliskich, jednak teraz gwiazda bardzo chroni swoją prywatność. Anna Dereszowska i jej partner bardzo rzadko pokazują się na oficjalnych imprezach. Uczestniczka najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"  chroni również wizerunek swoich dzieci, Leny i Maksymiliana . Co jakiś czas jednak, Anna Dereszowska pokazuje jednak fanom na Instagramie zdjęcia swojej rodziny, na których nie widać ich twarzy. Dlaczego tak robi? Co z jej postanowieniem ma wspólnego Anna Przybylska ?  Posłuchajcie, co Anna Dereszowska powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle!  Zobacz także:  CZY RODZICE DOSTATECZNIE CHRONIĄ WIZERUNEK DZIECKA W SIECI? Anna Dereszowska bardzo rzadko pokazuje się ze swoim partnerem.

Anna Przybylska
East News
Newsy
Anna Przybylska cierpiała na bardzo poważną chorobę zanim dowiedziała się, że ma raka!
Anna Przybylska cierpiała na bardzo poważną chorobę zanim dowiedziała się, że ma raka!

Czy to były pierwsze objawy raka?

Matka Ani Przybylskiej o związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską
Newsy
Matka Ani Przybylskiej skomentowała nowy związek Jarosława Bieniuka! "Nie jestem jeszcze na to gotowa, ale..."
Co myśli o nowej partnerce Bieniuka?

Matka Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska, komentuje nowy związek Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską! W rozmowie z "Twoim Imperium" pani Krystyna tłumaczy, że nie jest jeszcze gotowa na to, aby ktokolwiek zajął miejsce Ani w życiu piłkarza, ale trzyma za nich kciuki i ma nadzieję, że Jarosław będzie szczęśliwy. Polecamy:  "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.   Matka Ani Przybylskiej: To było do przewidzenia! Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są parą od kilku miesięcy. Choć żadne z nich nie chce mówić na ten temat, para spędza ze sobą coraz więcej czasu, co więcej - nawet planują ze sobą zamieszkać! Co najważniejsze - dzieci piłkarza - Oliwka, Jan i Szymon polubili nową partnerkę taty.   Co zaś na ten temat sądzi mama Anny Przybylskiej, Krystyna? To było do przewidzenia, że w życiu Jarka prędzej czy później pojawi się jakaś kobieta. Szczerze mówiąc nie jestem jeszcze gotowa na to, że już teraz ktoś zajmie w jego życiu miejsce Ani. Jednak to jest jego życie. Z całego serca życzę Jarkowi, żeby wszystko ułożyło mu się tak, jak on tego chce. Nasze relacje są wspaniałe. J eżeli tylko będzie pewny swoich uczuć i jeżeli dzieci, dla których jest cudownym ojcem, zaakceptują nową kobietę w swoim świecie, będę trzymać kciuki, wspierać, dopingować i pomagać - mówi w Twoim Imperium Krystyna Przybylska. Niedawno mama zmarłej w 2014 roku aktorki udzieliła wywiadu rzeka w Wysokich Obcasach, gdzie wychwalała Jarosława Bieniuka, który świetnie radzi sobie w roli samotnego ojca.   Zobacz: Mama Ani Przybylskiej zdradziła, jak dzieci przeżyły śmierć aktorki: "Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić"   Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są parą.   Anna Przybylska zmarła w 2014 roku.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner