Anna Przybylska
EastNews

Czy trwa spór o spadek po Annie Przybylskiej? Mama aktorki w poruszającym wpisie: "Czym się wszyscy martwicie"

Anna Przybylska
EastNews

W mediach pojawiła się informacja o rzekomym konflikcie pomiędzy Jarosławem Bieniukiem, a mamą jego zmarłej żony, Krystyną Przybylską. Podobno jednym z powodów kości niezgody miał być spadek, którego zarządcą jest mama aktorki. Według medialnych doniesień, Anna Przybylska zostawiła trójce swoich dzieci majątek, a Jarosław Bieniuk, z którym aktorka nigdy nie wzięła ślubu podobno ma pretensje, że to właśnie jego teściowa nim zarządza. Krystyna Przybylska postanowiła zareagować na medialne doniesienia i opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk odtworzyła rodzinne zdjęcie sprzed lat! Oryginał powstał na długo przed śmiercią Anny Przybylskiej

Mama Anny Przybylskiej w poruszającym wpisie

Kilka dni temu Oliwia Bieniuk świętowała 18. urodziny. Według medialnych doniesień córka Anny Przybylskiej zorganizowała dwie imprezy - na pierwszej rzekomo zjawili się jej tata z nową partnerką, bracia oraz jej chłopak. Druga zaś miała być przygotowana tylko dla babci, a powodem tej decyzji są podobno napięte stosunki między Jarosławem Bieniukiem, a Krystyną Przybylską. Jedną z przyczyn konfliktu ma być spadek po Annie Przybylskiej.

W tej rodzinie niestety nie ma zgody. Jarek wyraźnie unika kontaktów z mamą Ani. Ma podobno pretensje o to, że zmarła aktorka, która nigdy nie poślubiła Jarka, uczyniła ją strażnikiem posagu dla dzieci - powiedział mówił anonimowy informator serwisu pomponik.pl.

Mama Anny Przybylskiej postanowiła zareagować na te medialne doniesienia i opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych .

Zbliżam się blisko 70tki. Włosy mi siwieją. Czym się wszyscy martwicie. Majątkiem mojej zmarłej Córki. Nie bójcie się nikt nie poprosi o kromkę chleba. Wnuki mają rodzinę z mojej strony i ze strony Jarka. Cała afera rozdmuchana przez P. S. SZ. Powinna udowodnić ten wyczyn .a Jarka osądza sąd. Może się pogubił ,?????Nie mnie układać życie Jarkowi . STOP HEJTOM Jakoby ma moją zgodę na związek. Jeżeli ktoś uważnie czytał lub słuchał wywiadu to na pewno będziemy mu przychylne jeżeli dzieci to zaakceptują. Oliwka ma dziś 18 lat. Za chwilkę będzie żyła swoim życiem. Chłopcy też niedługo zaczną wyjeżdżać na obozy i zgrupowania więc zostanie sam ???? (pis. oryg.) - napisała Krystyna Przybylska na Facebooku. 

Krystyna Przybylska odniosła się również do sprawy majątku po Annie Przybylskiej.

Moi Drodzy, a jeszcze jedno majątek jaki zostawiła Ania. [...] Wnuki które kochamy bardzo.!!!!!! [...]  Proszę uszanować nasze życie i spokój wnuków. Wszystkie obleśne hejty w stosunku do Oliwki zgłosiłam gdzie trzeba. Ani Ania ani Oliwka nie są żadnymi gwiazdami . Z wyrazami sympatii i szacunku dla tych którzy nas lubią lub nie lubią. Powtarzam. STOP HEJTOM ❤❤❤🥰🥰 - dodała Krystyna Przybylska. 

Mama Anny Przybylskiej zareagowała na medialne doniesienia o rzekomym konflikcie pomiędzy nią, a Jarosławem Bieniukiem. 

Krystyna Przybylska
East News

Czy Jarosław Bieniuk również zdecyduje się zabrać głos w tej sprawie? 

Jarosław Bieniuk oskarżony przez modelkę
ONS

 

Więcej na temat Anna Przybylska
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08