Spłonął dom Anny Maruszeczko. Willa Anny Maruszeczko
screen z domeknadbugiem.com.pl

Nad byłymi i obecnymi gwiazdami TVN wisi chyba jakieś fatum. Pod koniec roku spłonęło mieszkanie Szymona Majewskiego, a kilka tygodniu temu pożar przeżyła Karolina Korwin Piotrowska. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, wczoraj w godzinach rannych ogień zniszczył dom popularnej i lubianej dziennikarki Anny Maruszeczko, gospodyni programu "Zielone drzwi".

Pożar wybuchł w willi gwiazdy w Wajkowie w gm. Mielnik ok godz. 10.30. Ogień z wielkim poświęceniem gasiło blisko 60 strażaków. Na pomoc w ratowaniu dobytku ruszyli znajomi i sąsiedzi dziennikarki.

- Anka jest załamana. Już raz spalił się jej cały dobytek. Na nowy pracowała ciężko przez kilka lat. To dramat. - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl znajomy Maruszeczko.

 

Anna Maruszeczko w branży znana jest ze swojej skromności i empatii wobec innych. Telewizyjna gwiazda stroniła od bankietów i różnego rodzaju wydarzeń, na którym pojawiają się celebryci. Dlatego wraz z rodziną postanowiła zamieszkać z dala od medialnego zgiełku w małej miejscowości na Podlasiu. Mamy nadzieję, że dziennikarce uda się szybko pozbierać po tym nieszczęśliwym zdarzeniu.

Zobacz jak płonął dom Anny Maruszeczko >>>


Tak wyglądał dom Maruszeczko przed pożarem i w trakcie gaszenia ognia:

Więcej na temat Anna Maruszeczko