Jak Polacy oceniają Agatę Dudę? Pierwsza Dama jakiś czas temu zniknęła z mediów, nie udzielała wywiadów i nie chciała wypowiedzieć się na temat zaostrzenia ustawy aborcyjnej. Pojawiły się w mediach zarzuty, że powinna być głosem wszystkich Polek, a tymczasem stoi w cieniu męża i tylko ładnie wygląda. Karolina Korwin Piotrowska nazwała ją nawet "Barbie". Prezydent Andrzej Duda bronił żony i mówił, że jest aktywna i udziela się w akcjach charytatywnych. Zdementował również plotki o kryzysie w ich małżeństwie, które pojawiły się w mediach już kilka tygodni temu. Pierwsza Dama była ostatnio na językach całej Polski. Jak oceniają ją zatem rodacy? Poznajcie wyniku sondażu!

Reklama

Sondaż o Agacie Dudzie - czy Polacy ją lubią?

Co Polacy myślą o Agacie Dudzie? Serwis tajnikipolityki.pl zrobił sondaż, w którym aż 52 proc. ankietowanych zadeklarowało, że pozytywnie ocenia Agatę Dudę w roli Pierwszej Damy. 28 proc. ocenia ją negatywnie, a 20 proc. nie ma zdania. Okazało się również, że nawet wyborcy opozycyjnych partii - .Nowoczesnej i PO mają na jej temat dobre zdanie. Aż 54 proc. wyborców partii Ryszarda Petru i 52 proc. wyborców partii Grzegorza Schetyny dobrze ocenia Agatę Dudę! Badania przeprowadzono w dniach 14-19 kwietnia, czyli już po tym, jak w mediach pojawiły się informacje o kryzysie w małżeństwie pary prezydenckiej oraz po głośnym artykule na temat Agaty Dudy "Pierwsza dama tańczy sama".

ZOBACZ: Ekspert od wizerunku OSTRO o Agacie Dudzie: "Jest rodzajem paprotki. Jej mowa ciała zdradza wszystko". O co chodzi?

Agata Duda ostatnio na jakiś czas zniknęła z mediów

East News

Nie chciała wypowiedzieć się na ważne sprawy społeczne

Polacy jednak cały czas pozytywnie ją oceniają

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama