Małgorzata Socha

Brzuszek coraz większy! Socha z okazji 10. rocznicy ślubu podzieliła się wyjątkowymi ZDJĘCIAMI z mężem!

Małgorzata Socha

Małgosia Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski obchodzili wczoraj 10. rocznicę ślubu! Para pobrała się 5. lipca 2008 roku. Aktorka serialu "Przyjaciółki" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem zaproszenia ślubnego! Wszystko było utrzymane dokładnie jak na plakacie filmu "To właśnie miłość", uwielbianej i popularnej komedii romantycznej.


Na zaproszeniu widać młodziutką gwiazdę w sytuacjach prywatnych, podobnie jej męża Krzysztofa.

 

Zaproszenie ślubne Sochy

Zaproszenie ślubne Sochy
Instagram

 

To była nasza komedia dekady ... ❤☀🌈🍒🍼🍼🍼😂. Mamy pierwsze 10 lat za sobą ciekawe co będzie dalej ...✊ Wzór naszego zaproszenia ślubnego autorstwa: Wiola Wołczyńska - Bryćko i Jarek Bryćko 😊 #rocznica#marriage #husbandandwife #lovehim#couplegoals #weddinginvitation#anniversary #love #family #familytime - napisala pod zdjęciem Socha. 

 

10 lat temu miłość kwitła, a teraz... para spodziewa się trzeciej córki. Dlatego chyba można śmiało powiedzieć, że jest chyba jeszcze lepiej niż było w ich związku.

 

Zobacz: Małgorzata Socha urodziła! Jakim ojcem jest jej mąż, Krzysztof? "Świetnie opiekuje się..."

 

Socha i Wiśniewski pobrali się u progu kariery aktorki, więc jeszcze wtedy para miała medialny spokój. Zdecydowali się na ślub po 12 latach bycia razem! Mąż Sochy jest trzy lata od niej starszy.

 

Socha i jej mąż - Jak się poznali?

Socha i jej mąż poznali się na wakacjach w Darłówku w 1996 roku, gdy aktorka miała 16 lat. Starszy o 3 lata Krzysztof Wiśniewski pracował na plaży jako ratownik. Ale pobrali się długo później. 

Krzysztof Wiśniewski jest biznesmenem i unika bywania z aktorką na salonach. Małgorzata Socha po raz pierwszy pojawiła się w towarzystwie męża na gali "Męska rzecz 2010" TVN Turbo.

Aktorka i jej mąż wiodą spokojne życie w swoim domu w Komorowie pod Warszawą. Wspólnie wychowują córeczki Zosię lat 5 oraz Basię 1,5 roku. Niebawem na świat przyjdzie ich trzecia córeczka. 

 

Małgorzata Socha spędza wakacje spokojnie w gronie rodzinnym. Wrzuciła zdjęcie jak przygotowuje jabłka na szarlotkę, którą uwielbiają wszyscy w jej domu. Na zdjęciu widać już duży brzuszek ciążowy Sochy. 

Małgorzata Socha obiera jabłka w ciąży
Instagram

 

Zobacz: Małgorzata Socha po raz PIERWSZY pokazała zdjęcie z najmłodszą córką! "Boski czas z rodziną"

 

Małgosia Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski w 2013 roku.

Małgorzata Socha, Krzysztof Wiśniewski

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08