Katarzyna Skrzynecka Nowy Rok rozpoczęła od serdeczności skierowanych w stronę fanów. Przy okazji podzieliła się wzruszającymi rodzinnymi zdjęciami, jednak okazuje się, że w tym roku nie spędzili sylwestra tak idealnie jakby tego można było oczekiwać. Okazuje się, że w domowym zaciszu rozgrywał się dramat, bo walka o życie ukochanego przyjaciela. Artystka pisze o nocy sylwestrowej spędzonej przy operacyjnym stole.

Reklama

Katarzyna Skrzynecka o walce o życie pupila

Podczas gdy wiele gwiazd spędzało swojego sylwestra, występując na telewizyjnych koncertach lub urlopie za granicą, Katarzyna Skrzynecka podzieliła się poruszającymi wieściami. Jej myśli podczas sylwestrowej nocy i pierwszego dnia 2024 roku były przy ukochanym czworonożnym przyjacielu, który walczył o swojej życie w klinice dla zwierząt:

Prześlijcie, proszę, tym razem po jednej dobrej myśli i iskierce energii dla naszego ukochanego psiska Loviego... bardzo słabieńkiego po trudnej operacji w pieskowym szpitalu... SERCE, łapkę i ciepłą myśl NA ZDROWIE.Dziękuję całym sercem Wspaniałym Lekarzom Weterynarii z Kliniki, za SERCE I ODDANIE, gdy noc sylwestrową spędziliście przy operacyjnym stole.

Zobacz także: Kto wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20"? Wyciekła lista. Skrzynecka to dopiero początek

Mimo dużych emocji związanych ze zmartwieniem o zdrowie ukochanego pieska, Katarzyna Skrzynecka nie zapomniała o tych, którzy jej życzą dobrze przez cały rok. Złożyła fanom życzenia:

Niechaj Będzie Szczęśliwie Życzę serdecznie w imieniu całej naszej Rodzinki

Piękne rodzinne zdjęcia rozczuliły internautów.

Zobacz także
Kasia Skrzynecka na komunii córki

Zobacz także: Wielka radość u Katarzyny Skrzyneckiej. Gwiazda ma podwójne powody do świętowania

W sieci pojawiło mnóstwo komentarzy, w których fani roztapiali się nad wrażliwością i miłością do zwierzaków całej rodziny Katarzyny Skrzyneckiej i mocno trzymają kciuki za powrót do zdrowia ich ukochanego psiaka:

Wcale się nie dziwię, że Pan Marcin jest szczęśliwy na każdy zdjęciu. Mając takie piękne dziewczyny wokół siebie to więcej niż szczęście i wcale nie mam tutaj na myśli jedynie wyglądu zewnętrznego. Od was wszystkich bije ciepło i miłość!
Jesteście, myślę, najnormalniejszą Rodziną celebrytów. Pani Kasiu, Panie Marcinie, nieustanny Szacunek dla Was. Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, dla Całej Waszej Rodziny. Wasz Lovie nie mógł lepiej trafić
Cudnie na Was patrzeć. Piekni, młodzi, mądrzy i kochający zwierzaki. Czego chcieć więcej. Zdrówka, pieniędzy i dużo czasu wolnego by celebrować takie chwile.
Trzymam kciuki za pieska, członka rodziny.
Reklama

My również trzymamy kciuki za Loviego.

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram @katarzyna_skrzynecka_official
Katarzyna Skrzynecka z rodziną
scena z: Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA Kurnikowski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama