Agnieszka i Wojtek to jedna z ulubionych par wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich fani z wypiekami na twarzy obserwują, jak z dnia na dzień miłość pomiędzy tą dwójką dosłownie kwitnie, a kiedy małżeństwo poinformowało, że spodziewa się przyjścia na świat ich pierwszego dziecka, internauci wprost oszaleli z radości. Dziś uczestniczka miłosnego eksperymentu przekazała wyjątkową nowinę i opublikowała na swoim InstaStory piękne zdjęcie. Wojciech Janik to prawdziwy mąż na medal!

Reklama

Wielki dzień u Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu do pierwszego wejrzenia"

Fani Agnieszki i Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogą narzekać na nudę, bo w małżeństwie tej dwójki naprawdę sporo się dzieje. Kiedy jakiś czas temu uczestnicy miłosnego eksperymentu poinformowali, że w ich życiu szykują się spore zmiany, internauci natychmiast zaczęli podejrzewać, o co może chodzić. Najpierw Agnieszka przekazała, że postanowiła przejąć nazwisko męża i para pokazała zdjęcia z odnowienia przysięgi małżeńskiej, a niedługo później zakochani przerwali wszelkie domysły fanów i goszcząc w "Dzień Dobry TVN" przyznali, że spodziewają się dziecka! przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka.

Od tego czasu Agnieszka chętnie chwaliła się ciążowym brzuszkiem w swoich mediach społecznościowych i choć fani zasypywali przyszłych rodziców pytaniami o płeć dziecka, ci postanowili nie zdradzać im tego sekretu twierdząc, że nawet dla nich jest to wciąż tajemnica. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia: jest w szóstym miesiącu ciąży i już szykuje się do porodu. Tymczasem w domu państwa Janik pojawił się kolejny powód do świętowania bo, jak się okazuje, dziś mija dokładnie 2,5 roku od ślubu Agnieszki i Wojtka! Przyszła mama pochwaliła się na InstaStory prezentem, który dostała od męża, a Wojtek zmieścił na swoim profilu na Instagarmie wyjątkowy wpis.

Mąż pamiętał - napisała, publikując zdjęcie pięknego bukietu.

@agnieszka_lyczakowska, Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar jest w ciąży! "Nasze dzieciątko"

Jak widać Wojciech to mąż na medal, który uwielbia obdarowywać Agnieszkę kwiatami. Jednak to post, który opublikował z okazji tej wyjątkowej daty poruszył jego fanów do granic możliwości. Uczestnik "Ślubu do pierwszego wejrzenia" postanowił wspomnieć początki ich związku i choć mało kto o tym wiedział, okazuje się, że na wcale nie były one takie łatwe...

Zobacz także

Ale ten czas szybko leci... Dzisiaj właśnie obchodzimy 2,5 roku naszego małżeństwa, niby tak mało, a tyle się wydarzyło - zaczął Wojtek. - Na początku dwie różne, nieznające się osoby. Teraz już prawie jedność.
Zawsze podkreślamy, że nasza droga na początku nie była łatwa. Dużo rozmów i jeszcze więcej nauki siebie nawzajem doprowadziło nas do tego miejsca w którym jesteśmy. A możemy śmiało powiedzieć że jesteśmy szczęśliwi. Nie wątpię, że jeszcze przed nami wiele ciężkich i trudnych chwil, ale teraz one nie są dla mnie straszne, gdyż mam przy sobie osobę z którą mogę śmiało patrzyć w przyszłość - napisał na swoim Instagramie.

Pod wpisem Wojtka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" natychmiast pojawiły się liczne życzenia fanów, którzy mocno trzymają kciuki za ich małżeństwo i już nie mogą doczekać się, aż tych dwoje zostanie rodzicami i pochwali się - jak stwierdził sam przyszły tata - swoim największym szczęściem.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" juz za kilka miesięcy będą sprawdzać się w zupełnie nowej, życiowej roli. Uczestnicy miłosnego eksperymentu, którzy poznali dzięki kontrowersyjnemu programowi TVN7, spodziewają się dziecka, a dziś mija dokładnie dwa i pół roku, odkąd tych dwoje powiedziało sobie "TAK" na oczach tysięcy widzów!

@wojciech_janik_official Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama