"Ślub od pierwszego wejrzenia": fani wyśmiewają Łukasza za sposób, w jaki leczy złamane serce po rozstaniu z Oliwią
Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": fani wyśmiewają Łukasza za sposób, w jaki leczy złamane serce po rozstaniu z Oliwią. Sprawdźcie, czym aż tak im podpadł

Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po rozstaniu z Oliwią stał się niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Jednak fani są dla niego bezwzględni i wyśmiewają jego sposoby radzenia sobie z rozpadem małżeństwa. Sprawdźcie, czym aż tak im podpadł.

Od rozstania Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minął już ponad miesiąc. I choć na początku byli zakochani stronili od mediów społecznościowych, teraz na nowo stali się niezwykle aktywni na Instagramie. Niestety, internauci są dla nich bezlitośni i w ostrych słowach krytykują niemal każdy krok małżonków. Tym razem to jednak nie Oliwia padła ofiarą hejtu, lecz jej były mąż. Co ciekawe, wcale nie chodzi o kwestię podziału opieki nad synkiem pary, ani nawet nowe mieszkanie mężczyzny, lecz to, w jaki sposób próbuje uleczyć zranione serce po rozstaniu z żoną. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Fani hejtują Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" za sposób radzenia sobie z rozwodem

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka byli uznawani za jedną z najbardziej zgranych par 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Między uczestnikami hitu TVN niemal od razu zaiskrzyło i pomimo licznych sporów, postanowili kontynuować swoją znajomość także po zakończeniu show. Para nie tylko zamieszkała razem, założyła wspólny kanał na YouTube, gdzie dzieliła się swoją miłością, ale w połowie maja 2020 roku doczekała się pierworodnego synka - Franka. Nikt więc nie spodziewał się , że ich małżeństwo zakończy się równie szybko, jak się zaczęło. 

Teraz, gdy od rozstania Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty minął już niemal miesiąc, byli zakochani powoli na nowo zaczynają układać sobie życie. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów stali się niezwykle aktywni w mediach społecznościowych, ale też ochoczo dzielą się ze światem swoimi sposobami na uleczenie złamanych serc.

Oliwia nie tylko spędza dużo czasu z ukochanym synkiem, ale też zaczęła się realizować jako makijażystka. Z kolei Łukasz wyprowadził się z poprzedniego mieszkania i na nowo rozpoczął budowanie swojej społeczności instagramowych fanów, poprzez polecanie produktów od reklamodawców. To właśnie ta ostatnia aktywność niezwykle rozjuszyła internautów, którzy nie pozostawiają na mężczyźnie suchej nitki. Co aż tak ich oburzyło?

Na instagramowym profilu Łukasza niedawno pojawiło się zdjęcie, na którym elegancko wystylizowany celebryta pozuje z książką i lampką wina.

A do książki zasiadam tak. Można? Można - podpisał fotografię Łukasz.

"Spontanicznie" wykonana fotografia jednak wyjątkowo nie przypadła do gustu internautom, którzy nie tylko złośliwie komentowali pozę celebryty, ale też wyśmiewali jego "przypadkowo nienaganny strój".

- Zasiadasz do książki czy do zdjęcia z książką? 

- Niewygodna pozycja i druga ręka zajęta, ciężko kartki przywracać...

- Nie ma to jak odpocząć po całym dniu pracy w wygodnym fotelu, w białej koszuli.

- No trochę sztuczne to zdjęcie...byle nie zniknąć z insta po rozstaniu....👎

- No nie wiem czy ci wygodnie takim stroju. Chyba do zdjęcia żeby pokazać - komentowali prześmiewczo fani. 

Nie zabrakło także pytań o autora fotografii, a także sugestii, że po nieudanym związku Łukasz wrócił na garnuszek mamy.

- To co, Pan Łukasz z mamą mieszka? - zapytał jeden z internautów.

Tuż obok ostrych słów krytyki, nie pojawiły się również ciepłe komentarze ganiących hejterów internautów, którzy nie tylko podkreślali, że każdy ma prawo w sieci publikować to, co chce, ale również bronili zachowania Łukasza po trudnym rozstaniu z Oliwią.  

- Ludzie, jacy wy jesteście podli. Facet ma niełatwy moment w życiu, zrobił sobie ładne zdjęcie, jasne - pozowane, jak miliony zdjęć na Instagramie.

- Ludzie, ogarnijcie się. Czy naprawdę hejtowanie innych sprawia Wam taką radość czy macie na tyle nudne życie? - czytamy w komentarzach. 

Zobaczcie zdjęcie, które wzbudziło aż takie kontrowersje:

Oliwia i Łukasz w maju tego roku zostali rodzicami małego Frania.

Instagram

Widzowie bardzo polubili młode małżeństwo, dlatego też wiadomość o ich rozstaniu wstrząsnęła fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Facebook

 

Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już parą?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz nie są już razem? Internauci mają wątpliwości 
Oliwia i Łukasz z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie są już razem? Internauci mają dowody. Jaka jest prawda?

Oliwia i Łukasz to bohaterowie czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Podczas piątkowego odcinka byliśmy świadkami ceremonii ślubnych bohaterów. Oliwia i Łukasz od razu przypadli sobie do gustu, podobne zdanie o ich dopasowaniu mieli również widzowie programu. Ale czy para wciąż jest razem? Internauci mają wątpliwości i sugerują, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Co na to wskazuje?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia" 3 pary już po ślubie! Matka do uczestniczki: "Już nie jesteś moją córką!" Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?  Oliwia i Łukasz to najmłodsza para czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia "! Ona ma 24 lata i pochodzi z Gdańska, a on ma 29 lat i pochodzi z Katowic. Młodzi przypadli sobie do gustu i dobrze im się rozmawiało. Wszyscy zgodnie twierdzili, że idealnie pasują do siebie wizualnie. Zadowolenia z przyszłej synowej nie kryła również mama Łukasza, Anna, która odgrywa bardzo ważną rolę w życiu syna.  Internauci kibicują związkowi Oliwii i Łukasza jednak mają wątpliwości, co do tego, czy para wciąż jest razem. Co mogłoby na to wskazywać?  Jednak z internautek zauważyła, że Oliwia obserwuje na Instagramie wszystkich uczestników show, oprócz Łukasza:  Strasznie im kibicuję ale też mam przeczucie, że to nie wyszło... Jeszcze Oliwia wszystkich obserwuje na Instagramie, oprócz Łukasza niestety... Ale trzymam kciuki  Inni zauważyli brak obrączki na ostatnich zdjęciach Łukasza:  - Nie ma obrączki na kilku zdjęciach po ślubie... Ale to też niekoniecznie musi mówić, że nie są razem. Ja kibicuję, żeby byli, bo to piękna para. Pozazdrościć takiego partnera.  - Ja też bardzo im...

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?
Instagram
TV-Show
Wiemy, dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali! Internauci mają swoje przypuszczenia
Wiemy, dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali! Internauci mają swoje przypuszczenia

Związek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to niestety już przeszłość. Tuż po świętach Bożego Narodzenia na Instagramie uczestniczki show TVN7 pojawiło się oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że para pomimo podjętych prób ratowania związku, postanowiła się rozstać. Co się stało? Fani tej pary mają na to swoje przypuszczenia... Zobacz także:  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki po rozstaniu z Łukaszem! "Dziecko na walizkach rozerwane pomiędzy 2 domami" Dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali? Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chłopak od razu był zauroczony swoją partnerką i nie ukrywał, że będzie walczył o to, aby pozostali w małżeństwie. Para podczas udziału w eksperymencie miała swoje wzloty i upadki, jednak ostatecznie zdecydowali się kontynuować swój związek po zakończeniu programu. Wszystko wskazywało na to, że Oliwia i Łukasz są sobie przeznaczeni. Co więcej, małżeństwo zostało rodzicami dokładnie 26 maja 2020 roku. Byli bardzo aktywni w swoich mediach społecznościowych, gdzie bardzo często pojawiały się urocze i romantyczne zdjęcia. Zgromadzili również setki tysięcy fanów, którzy bardzo kibicowali ich związkowi. Jeszcze miesiąc temu widzieliśmy piękne fotografie Oliwii i Łukasza z sesji zdjęciowych, na których nie brakowało czułości i miłości. Nic więc dziwnego, że informacja o ich rozstaniu, dosłownie wszystkich zszokowała.  Jednak ich fani już od pewnego czasu podejrzewali, że pomiędzy Oliwią i Łukaszem coś jest nie tak. Brak wspólnych relacji, czy wyczyszczony ze zdjęć instagramowy profil Łukasza, dał internautom do myślenia. Co prawda chłopak...

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka we wtorek 26 maja. To najpiękniejszy prezent, jaki Oliwia mogła dostać w Dniu Matki! Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta wzięli ślub w programie TVN7, ale czy od początku oczywiste było, że zostaną razem już na zawsze? Przeczytajcie, jak zaczęła się i jak później potoczyła historia ich miłości! Gdy Oliwia Ciesiółka zobaczyła pierwszy raz Łukasza Kuchtę - swojego przyszłego męża w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", pomyślała, że jest on typem podrywacza, co nie do końca się jej podobało. Łukasz natomiast od razu się ucieszył, stwierdził że Oliwia to piękna blondynka i coś z tego może wyjść. Rodzina, a nawet internauci od początku zgodnie stwierdzili, że para pasuje do siebie wizualnie. Zobacz także:  Ekspert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada na zarzuty Adama! Tak Oliwia wyglądała w dniu ślubu z Łukaszem. Nic dziwnego, że Łukasz się zauroczył w niej od pierwszego wejrzenia! Chociaż Oliwia ma dopiero 24 lata, udało się jej przekonać ekspertów do tego, że jest już gotowa na małżeństwo. Kiedy para spotkała się w Urzędzie Stanu Cywilnego, większość fanów programu twierdziła, że ta dwójka została dobrana idealnie. Jednak szybko okazało się, że Oliwia to stanowcza i konkretna kobieta, a Łukasz należy raczej do grona cichych i spokojnych osób. Podczas podróży poślubnej pomiędzy uczestnikami dochodziło do małych spięć, ale mimo to oboje wydawali się być zadowoleni z zaproponowanego przez ekspertów partnera. Zobacz także:  Suknia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była jak z bajki! Wiemy, gdzie i za ile można ją dostać Co ciekawe, prawdziwa relacja Łukasza i Oliwii zaczęła się rozwijać dopiero po...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner