Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem
Instagram

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po rozstaniu z Łukaszem spełnia swoje marzenia! Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem
Instagram

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories pokazała, jak spełnia swoje marzenia! Gdzie wybrała się była uczestniczka hitu TVN7, która zaledwie kilka tygodni temu ogłosiła rozstanie z mężem? Okazuje się, że teraz Oliwia stawia na własny rozwój. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia opublikowane w sieci!

Oliwia pokazała, jak spędza czas po rozstaniu z Łukaszem

Oliwia i Łukasz wzięli udział w ostatniej, czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy programu TVN7 od samego początku byli sobą zachwyceni i wszystko wskazywało, że szybko pojawi się miedzy nimi prawdziwe uczucie. Tak też się stało, a w wielkim finale zakochani ogłosili, że chcą być razem. Fani byli zachwyceni, kiedy okazało się, że na świecie pojawiło się dziecko Oliwii i Łukasza- syn Franek. Niestety, kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w związku pary, a tuż po świętach Bożego Narodzenia Oliwia opublikowała w sieci wpis, w którym poinformowała o rozstaniu z mężem.

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się- pisała Oliwia.

Po opublikowaniu oświadczenia Oliwia na kilka dni zniknęła z mediów społecznościowych i dopiero ostatnio pokazała, urocze zdjęcie z synkiem. Teraz była uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opublikowała nowe zdjęcia na których możemy zobaczyć, jak spełnia swoje marzenia. Oliwia nigdy nie ukrywała, że uwielbia malować- kilka miesięcy temu internauci mogli zobaczyć nawet, jak pomalowała swojego męża- teraz okazuje się, że wybrała się na szkolenie z makijażu!

Zobaczcie najnowsze zdjęcia opublikowane przez Oliwię!

Zobacz także: Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na spacerze z synem. Fanka: "Ale Pan schudł, widać smutek w oczach"!

Oliwia pokazała swoje najnowsze zdjęcie.

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ciemnych spodniach i bluzce
Instagram

Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po rozstaniu z mężem rozwija swoją pasję.

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram/Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37