Niedawno wyszło na jaw, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski planują ślub. Para już niebawem powie sobie sakramentalne "Tak". Jak dowiedział się magazyn "Party" ślub ma się odbyć już na początku sierpnia w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Z kolei przyjęcie weselne według medialnych doniesień zostało zaplanowane w pałacu w Zdunowie:

Reklama

Przyjęcie weselne odbędzie się w pałacu w Zdunowie. Wybór nie dziwi, bowiem to bardzo popularne miejsce wśród celebrytów. W 2018 roku chociażby zdecydowali się na jego wynajem Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - powiedział informator portalu Plotek.pl

Teraz se.pl podsumowuje koszty, jakie para będzie musiała ponieść w związku z weselem. Ta kwota robi wrażenie!

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zdecydowali się na ślub. Gdzie odbędzie się wesele pary?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski znają się i przyjaźnią już od ponad 12 lat, ale dopiero od kilku są parą, o której rozpisują się wszystkie media za sprawą burzliwego rozstania i powrotu, który teraz zakończy się ślubem. Niedawno po raz pierwszy aktor potwierdził zaręczyny z gwiazdą "Pierwszej miłości", a już niebawem odbędzie się huczne wesele Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego.

Jak informuje se.pl na przyjęciu ma pojawić się 150 osób, które będą mogły bawić się nie tylko w pałacu, ale również w imponującym parku, który roztacza się wokół budynku. Pałac w Zdunowie słynie z kuchni polskiej i francuskiej, a menu może być indywidualnie dopasowane do gości. A jak wygląda cena "za osobę"? Według ustaleń tabloidu kwota jaką trzeba zapłacić "za talerzyk" to min. 400 zł. Oprócz tego dochodzi koszt alkokolu czyli 110 zł dla jednej osoby i wiele innych dodatkowych atrakcji.

Wygląda na to, że para za przyjęcie weselne będzie musiała zapłacić ponad 200 tys. zł. Widać, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski robią wszystko, aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla nich, ale również dla zaproszonych na uroczystość gości!

Zobacz także

Zobacz także: Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Znane są szczegóły ich wesela!

Pałac w Zdunowie to wymarzone miejsce na wesele. To tam swój ślub wziął Rafał Maślak ze swoją żoną. Teraz Joanna Opozda i Antoni Królikowski wybrali ten pałac i z pewnością ich wesele będzie bajkowe.

asiaopozda

Joanna Opozda i Antoni Królikowski mają za sobą dość burzliwe rozstanie, ale jak niedawno wyznała sama aktorka nie chcą do tego wracać i cieszą się swoim szczęściem. Przed nimi najpiękniejszy dzień w życiu. Ślub aktorów odbędzie się w najbliższy weekend w kościele na warszawskiej Woli.

Artur Zawadzki/Reporter
Reklama

Antoni Królikowski i Joanna Opozda do tej pory nie wypowiedzieli się na temat swojego ślubu. Wiadomość o weselu pary przedostała się do mediów, po tym jak w sieci pojawiły się zdjęcia z wieczoru panieńskiego Joanny Opozdy, który odbył się jednocześnie z jej urodzinami. Dekoracje z balonami z napisem "Bride to be" nie pozostawiały wątpliwości.

East News
Reklama
Reklama
Reklama