Donald Tusk o ślubie Kasi Tusk
ONS

Donald Tusk o ślubie Kasi: Nie jest nam do śmiechu

Donald Tusk o ślubie Kasi Tusk
ONS

Początek tego tygodnia przyniósł sensacyjną informację o ślubie córki premiera Donalda Tuska. Kasia Tusk i jej narzeczony Stanisław Cudny już na początku czerwca powiedzą sobie sakramentalne "tak". Ślub odbędzie się prawdopodobnie w rodzinnych stronach blogerki, czyli w Trójmieście.  Para ma zamieszkać razem w Gdyni, ponieważ tam znajduje się firma prowadzona przez Cudnego Przypomnijmy: To będzie ślub roku. Kasia Tusk wychodzi za mąż

Kasia jest córką jednej z najważniejszych osób w państwie, więc jej ślub budzi tak samo dużo emocji jak uroczystość zaślubin córki byłego już prezydenta, Aleksandry Kwaśniewskiej. Media prześcigają się w kolejnych doniesieniach o uroczystości, co nie bardzo podoba się samemu premierowi, który twierdzi, że to co czyta na temat uroczystości jest dalekie prawdy.
 

Jestem osobą dość dobrze poinformowaną o planach i sytuacji mojej córki. W dzienniku "Fakt" dowiedziałem się, że bierze nagle i niespodziewanie ślub, prawdopodobnie jest w ciąży. Sama była bardzo zaskoczona tą informacją. Ja wiem, generalnie pewnie należy się z tego śmiać, nam rzadko kiedy jest do śmiechu po publikacjach  "Faktu" szczerze powiedziawszy coraz rzadziej - czytamy na dziennik.pl.


Zobacz: Kasia Tusk pokazała bieliznę. Seksowna?

Ojciec przyszłej panny młodej nie zamierza ingerować w sprawy związane z ceremonią i że zaakceptuje każdą decyzję córki i przyszłego zięcia. Ucieszy się również, jeśli po raz trzeci zostanie dziadkiem. Póki co nic mu nie wiadomo, żeby Kasia spodziewała się pierwszego potomka.
 

I to jest w ogóle bardzo ciekawy materiał. On ma jedną wadę - nie ma wiele wspólnego z prawdą. Mam nadzieję, że Kasia i Stasiu wezmą ślub jak najszybciej, no bo już powiedziałem: "im córka starsza, tym ojciec bardziej konserwatywny", tak to w życiu pewnie jest. Ale zrobią co uważają za stosowne. Niewykluczone, że w tym roku uwiją sobie to gniazdko, to też nie jest takie łatwe, ale dobrze się mają. Natomiast ja byłbym najszczęśliwszy gdybym dostał w prezencie trzeciego wnuka, ale na razie nic mi o tym nie wiadomo - dodał.
 

Jeśli para faktycznie zdecyduje się na wielką uroczystość, to czeka nas jedno z najważniejszych medialnych wydarzeń roku. Jesteście ciekawi jak sytuacja dalej się rozwinie?

Zobacz: Donald Tusk tłumaczy się z ochrony dla córki. Przeczytał szokujące treści SMS-ów

Tak wygląda narzeczony Kasi Tusk:

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27