Metamorfoza Izabeli Adamczyk
Instagram

Adamczyk wymyśliła ślub z Darkiem K.? Zaskakujący finał śledztwa tabloidu

Metamorfoza Izabeli Adamczyk
Instagram

Kilka tygodni temu nieoczekiwanym wyznaniem o ślubie zaskoczyła wszystkich Izabela Adamczyk, która na łamach jednej z gazet ogłosiła, że wyszła za mąż za osadzonego w areszcie Darka K. Ze szczegółami opowiadała o uroczystości, nie obyło się też bez mało subtelnych ataków na byłą żonę celebryty. Przypomnijmy: "To ja wychowywałam Allana, nie Górniak!"

Okazuje się jednak, że ceremonia ślubna może być tylko wytworem wyobraźni Izabeli. Informacje o ślubie postanowił bowiem zweryfikować "Super Express" i jak udało się ustalić jego dziennikarzom, do takiej uroczystości w ogóle nie doszło. Tabloid skontaktował się, aby informację tę potwierdził rzecznik prasy więzienia i ten przyznał, że żaden ślub wśród aresztowanych się nie odbył. Gazeta sugeruje, że deklaracja Adamczyk miała na celu skłócenie Darka K. z jego rodziną, która nie popiera ich związku.


W areszcie śledczym na warszawskim Służewcu nie odbył się w tym roku żaden ślub - komentuje ppłk Jarosław Góra, rzecznik prasowy dyrektora generalnego Służby Więziennej.


Iza ustosunkuje się do tych zarzutów?

Zobacz: Adamczyk sama utrzymuje rodzinę. Ujawniła jak teraz wyglądają ich finanse

Izabela Adamczyk na Instagramie:

Więcej na temat Dariusz K. Izabela Adamczyk
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04