Marcus W. - chłopak Magdaleny Żuk zdjęcia

Siostra Magdaleny Ż. w szczerym wywiadzie: "Była taka szczęśliwa w objęciach Markusa"

Marcus W. - chłopak Magdaleny Żuk zdjęcia

Siostra Magdaleny Ż. udzieliła szczerego wywiadu, w którym po raz kolejny odniosła się do zagadkowej śmierci 27-latki. W tej tajemniczej sprawia nadal niewiele wiadomo. Rodzina Magdaleny Ż. walczy o rozwiązanie zagadki, lecz jak na razie bezskutecznie. Anna Cieślińska, siostra Magdaleny Ż., opowiedziała o tym w wywiadzie dla "Faktu". 

 

Zobacz też: Egipt nie przekazał całej dokumentacji ws. Magdaleny Ż.! Dlaczego? Czego brakuje?

 

Sprawa Magdaleny Ż. zostanie wyjaśniona?

 

Od zagadkowej śmierci Magdaleny Ż. w Egipcie minęły 4 miesiące, jednak nadal nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło. Kobieta wypadła z okna egipskiego szpitala i zmarła. Prokuratura w Jeleniej Górze prowadzi postępowanie w sprawie zabójstwa. Rodzina zmarłej nie może się pozbyć wspomnień o Magdalenie Ż.

 

Pamiętam jej uśmiech i to, że planowałyśmy wspólny wyjazd. Była taka szczęśliwa w objęciach Markusa - powiedziała siostra Magdaleny Ż. w wywiadzie dla "Faktu". Gdy tylko dowiedziałam się, że dzieje się tam coś złego, zaczęłam organizować pomoc. Niestety, nie zdążyliśmy. Teraz jest nam ciężko wracać wspomnieniami do tych strasznych dni - dodała Anna Cieślińska.

 

Siostra Magdaleny Ż. nie ukrywa, że powoli zaczyna tracić nadzieję na wyjaśnienie sprawy zagadkowej śmierci 27-latki.

 

Już powoli przestaję wierzyć w to, że poznamy prawdę. Nie potrafię sobie wyobrazić najbliższych świąt Bożego Narodzenia bez Madzi. To będzie pierwszy raz jak jej z nami nie będzie - powiedziała Cieślińska w tabloidzie.

 

Przypomnijmy, że Magdalena Ż. zmarła 30 kwietnia w Marsa Alam w Egipcie, gdzie wyjechała samotnie na wakacje. Początkowo miała jechać ze swoim chłopakiem Marcusem, jednak w dniu wyjazdu okazało się, że mężczyzna ma nieważny paszport i nie może lecieć do Egiptu. Sprawa śmierci Magdaleny Ż. w Egipcie nadal czeka na wyjaśnienie.

 

Polecamy: Poruszająca relacja rodziny zmarłej w Egipcie Magdaleny Żuk. Poprosili o pomoc prezydenta Dudę i Donalda Tuska

 

Tajemnica śmierci Magdaleny Ż. nadal nie została rozwiązana.

Magdalena Żuk
Facebook

Rodzina 27-latki próbuje dojść prawdy.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50