Seweryn Krajewski na scenie z gitarą
Eastnews

Seweryn Krajewski sfałszował test na ojcostwo? Demaskuje go nieślubna córka!

Seweryn Krajewski na scenie z gitarą
Eastnews

Seweryn Krajewski naprawdę ma nieślubną córkę? Tak przynajmniej twierdzi domniemana córka muzyka, Julitta Krajewska. Kobieta niedawno opublikowała na swoim Facebooku dokumenty, które jednoznacznie potwierdzają, że ma rację! Przypomnijmy, że skandal wybuchł w 2015 roku, kiedy Julitta udzieliła wywiadu jednemu z tygodników. W rozmowie z magazynem wyznała, że jest nieślubną córką Seweryna Krajewskiego. Początkowo lider Czerwonych Gitar żartował, że ma kilkoro nieślubnych dzieci, ale nie ma wśród nich osoby o nazwisku Julitta Krajewska. I pewnie sprawa by ucichła, gdyby nie wpis, który na portalu społecznościowym zamieścił sam Krajewski!

Seweryn Krajewski wyrzeka się ojcostwa?

Niedawno na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Seweryn Krajewski opublikował wyniki testu DNA, który podobno wykonał.

"Przedstawiam gorące i ostateczne wyniki badań DNA. Dla nieznających angielskiego zdradzę, że prawdopodobieństwo pokrewieństwa jest zerowe. Pozostaje z niecierpliwością oczekiwać na dalsze postępy tej skazanej niestety na karierę kobiety", napisał artysta.

Ale ten emocjonalny wpis zniknął równie szybko, jak się pojawił.

Na odpowiedź Julitty Krajewskiej nie trzeba było długo czekać.

Julitta Krajewska
Julitta Krajewska

Kobieta opublikowała dokumenty, które jednoznacznie potwierdzają, że ma rację!

Julitta Krajewska
Julitta Krajewska

Julitta Krajewska
Julitta Krajewska

Z dokumentów przedstawionych przez Julittę Krajewską wynika, że raport przedstawiony przez lidera Czerwonych Gitar został sfałszowany! Kto więc ma rację? Seweryn Krajewski twierdzi, że kobieta podaje się za jego córkę, bo chce zyskać popularność i dodatkowo zapewnić sobie prawo do spadku po nim. A w grę może wchodzić nawet kilka milionów złotych! Z kolei Julitta Krajewska namawia muzyka, by wspólnie poddali się testom genetycznym, które ostatecznie rozstrzygną ten spór. Czy wokalista rozważy tę propozycję, czy też zdecyduje się na bardziej radykalny krok i będzie dochodził swoich racji w sądzie?

Jesteś ciekaw, jak wyglądało życie Seweryna Krajewskiego i co naprawdę łączyło go z matką Julitty Krajewskiej? Przeczytasz w nowym "Party".

Polecamy: Seweryn Krajewski wróci na scenę? Lider „Czerwonych Gitar” zdradził plany na przyszłość

Seweryn Krajewski musi udowodnić, że nie jest spokrewniony z Julittą Krajewską.

Seweryn Krajewski
AKPA

 

Więcej na temat Seweryn Krajewski
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51