Selena Gomez
East News

Justin Bieber złamał serce Selenie Gomez? Te zdjęcia was zaskoczą

Selena Gomez
East News

Jak dziś czuje się Selena Gomez? To pytanie zadają sobie fani gwiazdy, którzy ciągle martwią się o nią. Media informowały, że artystka załamała się na wiadomość o ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin. Od tego wydarzenia minęło już kilka miesięcy, ale czy gwiazda zapomniała już o Kanadyjczyku?

Najnowsze zdjęcia, jakie trafiły do sieci pomogą wam poznać prawdę. W jakim stanie jest Selena? 

Selena Gomez szaleje z przyjaciółkami

Rozstanie Seleny Gomez i Justina Biebera było sporym zaskoczeniem. Para przez wiele lat próbowała wspólnie ułożyć sobie życie. Niestety, nie potrafili się ze sobą porozumieć i finalnie zakończyli relację i każde z nich poszło w swoją stronę.

Gdy Justin ożenił się z Hailey Baldwin, Selena trafiła do szpitala po załamaniu nerwowym, które przeszła. Do kłopotów zdrowotnych piosenkarki przyczyniło się zresztą nie tylko rozstanie - warto przypomnieć,  że Selena jest po transplantacji nerki i musi bardzo uważać na swoje zdrowie. Piosenkarka na wiele miesięcy zniknęła z social mediów, dopiero niedawno na nie wróciła...

Zobacz także: Selena Gomez chce być jak Hailey Bieber? Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Gdy Selena walczyła o zdrowie w szpitalu, Justin układał sobie życie z Hailey Baldwin. Małżeństwo wystąpiło na okładce magazynu "Vogue", a w sieci nie brakowało ich wspólnych zdjęć, pokazujących  małżeńską sielankę. 

Związek pary, ponoć jest idealny wyłącznie w Internecie. Mówi się, że Kanadyjczyk zmaga się z podobnymi problemami, co jego poprzednia dziewczyna! Sam po krótce wspomniał o nich na Instagramie.

Cały czas walczę. Czuję, że jestem daleko od samego siebie, czuję się dziwnie... Zawsze dochodzę do siebie, więc bez obaw. Chcę po prostu zwrócić się do was i poprosić: módlcie się za mnie. Bóg jest wierny, a modlitwy naprawdę działają - napisał Justin Bieber do swoich fanów.

Problemy Justina Biebera chyba nie obchodzą już Seleny Gomez. Po ciężkim rozstaniu i pobycie w szpitalu, gwiazda zdaje się wychodzić na prostą. Najnowsze zdjęcia jakie pokazały jej koleżanki w sieci są tylko na to dowodem. Podczas ostatnich imprez uśmiech nie schodził jej z twarzy. Wydaje się, że piosenkarka zapomniała już o Kanadyjczyku.

Dlaczego jednak zdjęć Seleny nie ma u niej na Instagramie? Jak ostatnio informowała nas artystka w nowym roku chce ograniczyć social media. Raz na jakiś czas będzie dzielić się z fanami informacji, co u niej słychać. Ale jej posty nie będą już tak częste jak kiedyś. 

Zobaczcie, jak Selena bawiła się na imprezach u przyjaciółek! My bardzo się cieszymy, że u gwiazdy wszystko się układa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best friends in the world 💞 thank you for throwing me such a beautiful party!

Post udostępniony przez Raquelle Stevens (@raquellestevens)

Wydaje się, że u gwiazdy układa się bardzo dobrze

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sel in @raquellestevens bday♡ #selenagomez #selenators #thegomezpower

Post udostępniony przez SELENATOR 😏💎 (@the_gomez_power)

Selenie uśmiech nie schodził z twarzy 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday Raquelle ☀️

Post udostępniony przez Alicia Medici (@aliciamedici)

Zobacz także: Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem Bieberem! Media piszą o sekretnym spotkaniu!

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55