Jak dziś czuje się Selena Gomez? To pytanie zadają sobie fani gwiazdy, którzy ciągle martwią się o nią. Media informowały, że artystka załamała się na wiadomość o ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin. Od tego wydarzenia minęło już kilka miesięcy, ale czy gwiazda zapomniała już o Kanadyjczyku?

Reklama

Najnowsze zdjęcia, jakie trafiły do sieci pomogą wam poznać prawdę. W jakim stanie jest Selena?

Selena Gomez szaleje z przyjaciółkami

Rozstanie Seleny Gomez i Justina Biebera było sporym zaskoczeniem. Para przez wiele lat próbowała wspólnie ułożyć sobie życie. Niestety, nie potrafili się ze sobą porozumieć i finalnie zakończyli relację i każde z nich poszło w swoją stronę.

Gdy Justin ożenił się z Hailey Baldwin, Selena trafiła do szpitala po załamaniu nerwowym, które przeszła. Do kłopotów zdrowotnych piosenkarki przyczyniło się zresztą nie tylko rozstanie - warto przypomnieć, że Selena jest po transplantacji nerki i musi bardzo uważać na swoje zdrowie. Piosenkarka na wiele miesięcy zniknęła z social mediów, dopiero niedawno na nie wróciła...

Zobacz także: Selena Gomez chce być jak Hailey Bieber? Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Gdy Selena walczyła o zdrowie w szpitalu, Justin układał sobie życie z Hailey Baldwin. Małżeństwo wystąpiło na okładce magazynu "Vogue", a w sieci nie brakowało ich wspólnych zdjęć, pokazujących małżeńską sielankę.

Związek pary, ponoć jest idealny wyłącznie w Internecie. Mówi się, że Kanadyjczyk zmaga się z podobnymi problemami, co jego poprzednia dziewczyna! Sam po krótce wspomniał o nich na Instagramie.

Cały czas walczę. Czuję, że jestem daleko od samego siebie, czuję się dziwnie... Zawsze dochodzę do siebie, więc bez obaw. Chcę po prostu zwrócić się do was i poprosić: módlcie się za mnie. Bóg jest wierny, a modlitwy naprawdę działają - napisał Justin Bieber do swoich fanów.

Problemy Justina Biebera chyba nie obchodzą już Seleny Gomez. Po ciężkim rozstaniu i pobycie w szpitalu, gwiazda zdaje się wychodzić na prostą. Najnowsze zdjęcia jakie pokazały jej koleżanki w sieci są tylko na to dowodem. Podczas ostatnich imprez uśmiech nie schodził jej z twarzy. Wydaje się, że piosenkarka zapomniała już o Kanadyjczyku.

Dlaczego jednak zdjęć Seleny nie ma u niej na Instagramie? Jak ostatnio informowała nas artystka w nowym roku chce ograniczyć social media. Raz na jakiś czas będzie dzielić się z fanami informacji, co u niej słychać. Ale jej posty nie będą już tak częste jak kiedyś.

Zobacz także

Zobaczcie, jak Selena bawiła się na imprezach u przyjaciółek! My bardzo się cieszymy, że u gwiazdy wszystko się układa.

Wydaje się, że u gwiazdy układa się bardzo dobrze

Selenie uśmiech nie schodził z twarzy

Reklama

Zobacz także: Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem Bieberem! Media piszą o sekretnym spotkaniu!

Reklama
Reklama
Reklama