Selena Gomez
East News
Newsy

Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem Bieberem! Media piszą o sekretnym spotkaniu!

Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem Bieberem! Media piszą o sekretnym spotkaniu!

Do niedawna wydawało się, że między Seleną Gomez a Justinem Bieberem już nigdy nic się nie wydarzy. W końcu ich burzliwa relacja zakończyła się wyjątkowo gwałtownie - Justin związał się z Hailey Baldwin i błyskawicznie się jej oświadczył. Gdy jeszcze mogło się wydawać, że wokalista chce wzbudzić zazdrość w Selenie, on... wziął ślub z modelką, przekreślając tym samym przyszłość z Seleną.

Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie spędziła kilka tygodni. Selena Gomez była na skraju załamania nerwowego, ale co ciekawe, Justin Bieber również. Nie jest już bowiem tajemnicą, że wokalista od miesięcy zmaga się z depresją. Teraz okazuje się, że być może lekarstwa na swoje problemy szuka w ramionach Seleny!

Zobacz także
Selena Gomez

Selena Gomez ma nowe powody do rozpaczy. Już nie tylko Hailey Bieber jest dla niej zagrożeniem!

Smutna Selena Gomez, Hailey Baldwin i Justin Bieber na okładce Vogue

Selena Gomez załamała się po wywiadzie Justina Biebera i Hailey Baldwin? ZOBACZ!

Kto się piękniej zestarzeje: Selena Gomez czy Hailey Bieber? Lady Gaga czy Irina Shayk?

Justin Bieber spotkał się z Seleną

"In Touch Weekly" informuje, że Selena Gomez po wyjściu ze szpitala początkowo unikała kontaktu z Bieberem. Nikogo nie powinno to dziwić, w końcu dużo przez niego wycierpiała. Artystka postanowiła wrócić do formy, zaczęła dużo ćwiczyć - paparazzi nieustannie przyłapują ją na kolejnych treningach. Ponoć ćwiczenia fizyczne Gomez traktuje jak terapię i ucieczkę przed problemami. Jak się jednak okazuje, artystka długo nie wytrzymała bez swojego ukochanego. Mimo że Justin jest już żonaty, para spotkała się w tajemnicy przed wszystkimi! 

Jakby tego wszystkiego było mało, Selena wciąż pisze do Justina "pełne miłości wiadomości". Myślicie, że Justin porzuci Hailey dla Seleny? 

Selena Gomez nie może żyć bez Justina Biebera

Selena Gomez
East News

Justin Bieber jest mężem Hailey Baldwin

Justin Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instagram

Zobacz także: Selena Gomez ma nowe powody do rozpaczy. Już nie tylko Hailey Bieber jest dla niej zagrożeniem!

Hailey Baldwin, Justin Bieber
East News
Newsy
Mamy aż 4 dowody na to, że Hailey Bieber jest w ciąży! Czy Justin niedługo zostanie ojcem?! Oby Selena Gomez tego nie czytała!
Mamy aż 4 dowody na to, że Hailey Bieber jest w ciąży! Czy Justin niedługo zostanie ojcem?! Oby Selena Gomez tego nie czytała!

Od kilku tygodni nie mówi się o niczym innym, jak o domniemanej ciąży Hailey Bieber , czyli żony Justina Biebera . Nie da się ukryć, że para bardzo szybko związała się ze sobą po rozstaniu muzyka z Seleną Gomez , a jeszcze szybciej zaręczyła się i wzięła ślub. Ceremonia odbyła się 13 września w Nowym Jorku i choć chwilę po tym wydarzeniu para przechodziła kryzy, to jednak pojawia się coraz więcej dowodów, które potwierdzają ciążę Hailey! Przekonacie się sami, oglądając nasz materiał wideo.   Zobacz:  Hailey Bieber zrobiła Selenie Gomez coś obrzydliwego! Musiała za to przeprosić   Przeczytaj też:  Tak Justin Bieber i Hailey Baldwin uczcili jej urodziny! Czyżby modelka naprawdę była w ciąży?   Justin i Hailey niedługo zostaną rodzicami? Mamy aż 4 dowody na to, że Hailey jest w ciąży!

Smutna Selena Gomez, Hailey Baldwin i Justin Bieber na okładce Vogue
Eastnews/Instagram
Newsy
Selena Gomez załamała się po wywiadzie Justina Biebera i Hailey Baldwin? ZOBACZ!
Selena Gomez załamała się po wywiadzie Justina Biebera i Hailey Baldwin? ZOBACZ!

Jak to przyjęła?

Justin Bieber, Selena Gomez
East News
Newsy
Justin Bieber ciągle dzwoni do Seleny Gomez!
Chce do niej wrócić?!

  Nie jest żadną tajemnicą, że Selena Gomez bardzo źle zniosła rozstanie z Justinem Bieberem , jego zaręczyny z Hailey Baldwin , a także ślub. Gomez przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego, w którym leczyła się kilka tygodni. Ponoć obecnie jest już w lepszym stanie, nawet opuściła szpital, ale wciąż jest nieaktywna w social mediach. Mimo tego zagraniczna prasa dotarła do zaskakujących informacji, jakoby... Justin nieustannie próbował kontaktować się z Seleną! Zobacz:  Hailey Bieber skończy jak Selena Gomez?! Niepokojący wpis żony Justina!   Bieber chce wrócić do Seleny? Według medialnych doniesień, Justin Bieber ciągle dzwoni do Seleny Gomez, bo martwi się o jej zdrowie. Wiadomo, że gdy tylko dowiedział się o problemach swojej byłej partnerki, był w szoku i płakał. Jego rekcja spowodowała nawet kryzys w jego małżeństwie z Hailey.  Okazuje się, że Justin wciąż kontaktuje się z Seleną, bo naprawdę martwi się o jej zdrowie psychiczne po załamaniu, które przeszła. Ona wyszła z ośrodka i dochodzi do siebie. Bieber wciąż bardzo się nią przejmuje - zdradził jeden z amerykańskich tabloidów.  Nie wiadomo jednak, czy Selena odbiera telefony od Justina i co o tym wszystkim sądzi Hailey. Możemy jedynie podejrzewać, że nie uśmiecha jej się życie w trójkącie z byłą...  Przeczytaj:  Justin Bieber pokłócił się z Hailey o... Selenę Gomez! Nigdy nie zgadniesz, o co poszło!   Polecamy:  Matka Justina Biebiera napisała to o Baldwin... Nie uwierzycie, jak ją nazwała!   Justin Bieber ciągle dzwoni do Seleny! Selena czuje się już lepiej

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner