Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Schejbal dostała nową pracę
Newsy

Schejbal nie jest już bezrobotna. Dostała pracę po znajomości

Co na to Nina Terentiew?

W życiu Magdaleny Schejbal ostatnio było pod górkę. Aktorka po tym jak aferą zakończyła pracę w serialu "Szpilki na giewoncie", zamknęła sobie drzwi dla jakiejkolwiek innej propozycji z Polsatu. Dodatkowo przylgnęła do niej etykietka ciężkiej we współpracy i wyniosłej gwiazdy, o czym głośno mówiły osoby z planu produkcji.

Na szczęście w jej otoczeniu są znajomi, którzy postanowili dać jej szansę współczując całego zamieszania. Jak donosi tygodnik "Gwiazdy", Schejbal dostała propozycję pracy od Doroty Deląg w jednym z warszawskich spektakli. W sztuce teatralnej Magdalena wcieli się w kobietę sukcesu, która nie potrafi porozumieć się z koleżanką, której w życiu powodzi się gorzej.

Ciekawe czy opinia Niny Terentiew pomogła jej w zdobyciu tej konkretnej roli? Zobacz: "Jest kapryśna! Mówi jedno, a za chwilę drugie"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Proces sądowy Magdy Schejbal
ONS
Newsy
Schejbal definitywnie przegrała sprawę. Ostre słowa sędziego zapamięta na zawsze
Musi sporo zapłacić

Przez kilkanaście miesięcy toczył się proces sądowy pomiędzy Magdaleną Schejbal a producentami serialu "Szpilki na Giewoncie". Aktorka zarzucała twórcom telenoweli wykorzystywanie jej w trakcie ciąży oraz niegodziwe warunki na planie. Sprawa musiała więc trafić do sądu. Przypomnijmy: Jest wyrok w głośnej sprawie Schejbal vs Polsat. Kto wygrał? Pierwszy wyrok nie był korzystny dla gwiazdy. Schejbal przegrała proces i w ramach wyroku musiała opublikować przeprosiny i wpłacić 10 tys. złotych na rzecz Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich. Magdalena odwołała się od tego wyroku, jednak Sąd Apelacyjny w Warszawie podtrzymał go . Tym samym aktorka musi zapłacić wspomniane wcześniej 10 tysięcy, a także 3900 złotych kosztów sądowych: Każdy człowiek ma obowiązek zachowania pewnej rozwagi w życiu. Pani jej nie zachowała - powiedział sędzia. Na pocieszenie aktorka zagra już niedługo w nowym serialu TVN pt. "Mąż czy nie mąż". Mamy nadzieję, że nie będzie tak samo jak z ostatnią rolą w teatrze. Zobacz: Schejbal traci kolejną rolę przez swoje fochy. Produkcja jest oburzona: Zabrakło klasy Magda Schejbal na rowerze:

Panorama.jpg
ONS
Newsy
Schejbal wychodzi za mąż
Za przystojnego górala

Życie jak w filmie - tak można powiedzieć o Magdalenie Schejbal i to dosłownie! Główna bohaterka, którą gra Magda Schejbal w serialu "Szpilki na Giewoncie" musi wyjechać z Warszawy i przeprowadzić się do Zakopanego, tam spotyka miłość swojego życia. Dokładnie tak samo potoczyło się w życiu aktorki. Schejbal związała się z góralem, który odgrywał epizod w serialu. Para zakochała się w sobie bez pamięci. - Magda już nie wierzyła, że spotka w życiu miłość - mówi jej przyjaciółka w rozmowie z magazynem "Świat i Ludzie". - Dlatego nie opowiada o swoim nowym związku. Tyle razy się już rozczarowała... Jak donosi gazeta, ukochany Magdy poprosił ją o rękę. Ona powiedziała: TAK! Już wkrótce zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Niedawno w mediach było głośno jakby Schejbal spodziewała się dziecka. Jeśli to prawda, maleństwo będzie miało rodzeństwo, w postaci 3 - letniego Ignasia, syna aktorki z poprzedniego związku. pijavka

Magdalena Schejbal zagra w Przepisie na życie
ONS
Newsy
Koniec kłopotów? Schejbal dostała rolę w popularnym serialu TVN
Wygryzła z niego Weronikę Rosati

Ostatnio Magdalena Schejbal nie dostawała żadnych propozycji pracy. Aktorka po głośnym konflikcie (zobacz: "Bałam się, byłam wymordowana" ) z Niną Terentiew i telewizją Polsat przez długi czas nie była brana pod uwagę w doborze obsady przy większości produkcji. Na szczęście zła passa dobiegła końca. Jak donosi magazyn "Party", Schejbal dostała w bardzo popularnym i lubianym serialu TVN "Przepis na życie" . W walce o kontrakt pokonała m.in. Weronikę Rosati i Natalię Klimas , które swój warsztat szkoliły w USA. - Wypadła świetnie i nie miała sobie równych - zdradza lakonicznie "Party" osoba z TVN. Magda wcieli się w postać wpływowej bizneswoman, która mocno namiesza w życiu pozostałych bohaterów. Przypomnijmy, że powodem konfliktu z ekipą serialu "Szpilki na Giewoncie" była ciąża aktorki. Schejbal zarzuciła producentom zmuszanie do 12-godzinnej pracy dziennie w stanie błogosławionym. Wytoczony dwa lata temu proces sądowy trwa do dziś . Zobacz: Schejbal zapłaci 50 tys. kary?! Rola w serialu to dobre pocieszenie przed ogłoszeniem wyroku sądu? Tak zmieniał się wizerunek Magdy Schejbal:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner