Sara James w półfinale "America's Got Talent' okazała się bezkonkurencyjna. Po zakończeniu głosowania, które trwało dobę, amerykańska publiczność zdecydowała, że chce zobaczyć Sarę James w finale!

Reklama

To, że jestem tutaj, jest niesamowite - mówiła Sara James po usłyszeniu werdyktu.

Awans Sary James do finału skomentował również Simon Cowell.

Sara James w finale "America's Got Talent "

Sara James już 13 września wystąpi w finale 17. sezonu "America's Got Talent". Tego, czy Sara James wygra amerykańskie "Mam Talent" dowiemy się już 14 września 2022 roku, po zakończeniu głosowania. Brawurowe wykonanie "Rocket Mana" z repertuaru Eltona Johna zagwarantowało 14-latce z Polski pewne miejsce w finale "America's Got Talent". Sara James była w szoku po usłyszeniu werdyktu publiczności, która przez dobę miała możliwość oddawania głosów na swoich faworytów:

Dziękują za każdy głos. Oniemiałam i próbuje nie powiedzieć czegoś głupiego.

Szczęśliwa i zszokowana nastolatka omyłkowo przyznała:

Jestem tylko nastolatką z Ameryki [zamiast z Polski - przyp. red.] i to, że jestem tutaj, jest niesamowite. Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Wow, dziękuję.

Zobacz także: Sara James w półfinale "America's Got Talent". Otrzymała owacje na stojąco! Jest w finale?

Sara James zdobyła "złoty przycisk" od Simona Cowella na etapie castingów. Podczas półfinałów zachwyciła go równie mocno. Przewodniczący jury przyznał, że wybór "Rocket Mana" podczas występu na żywo był genialnym posunięciem, a pozostali jurorzy byli jednogłośni, że 14-latka z Polski to przyszła gwiazda światowego formatu. Tuż po ogłoszeniu awansu Sary James do finału Simon Cowell przyznał:

Po pierwsze chciałbym pogratulować ci, Sara. Sprawisz, że ten finał będzie wyjątkowy. Chciałbym podziękować naszej publiczności. Mamy najlepszych widzów na świecie.

Zobacz także: Kim jest Sara James z "America's Got Talent"? Nastolatka z Polski wygra amerykańskie show?

Już za trzy tygodnie, 13. września, Sara James wystąpi w finale "America's Got Talent" i zawalczy o milion dolarów orazwystęp na scenie w Las Vegas Strip, na której występują gwiazdy światowego formatu, takie jak Mariah Carey, Cher, Celine Dion czy Britney Spears. Finał 17. sezonu "America's Got Talent" z Sarą James będzie emitowany na antenie NBC. Fragmenty z finałowymi występami pojawią się na kanale Youtube "America's Got Talent", zaraz po emisji na żywo. "America's Got Talent" emitowane jest także w Telewizji WP w każdą niedzielę o 19:50 (z kilkudniowym opóźnieniem).

KEVIN WINTER/Getty AFP/East News
Instagram @arletadancewicz
Instagram @sara_james_music
Reklama

Oglądaj swoje ulubione programy, nie tylko z Polski, na wypasionym smart TV, który kupisz taniej, wykorzystując do AVANS nasze kody rabatowe!

Reklama
Reklama
Reklama