Sara James nie zwalnia tempa, a my co chwila dowiadujemy się o jej kolejnych osiągnięciach! Wszyscy z niecierpliwością czekamy oczywiście na jej występ "na żywo" w finałowych odcinkach America’s Got Talent, jednak przedtem młoda artystka zdążyła osiągnąć kolejny wielki sukces w Ameryce! Sara James pochwaliła się nim na Instagramie. Musicie zobaczyć, o co chodzi!

Reklama

Kolejny międzynarodowy sukces Sary James

Gdy tylko pojawiła się w "The Voice Kids" wiedzieliśmy, że ta dziewczyna będzie dostarczać nam niesamowitych emocji i z pewnością nie raz będziemy świętować jej sukcesy. I nie myliliśmy się, bo niedawno Sara James zdobyła "złoty przycisk" od Simona Cowella w amerykańskim "Mam Talent". Występ naszej 14-letniej artystki zrobił wrażenie nie tylko na jurorach i widzach, ale również na samej Billie Eilish, która doceniła występ Sary James w amerykańskim "Mam Talent". Przypomnijmy, że Sara wykonała na castingu piosenkę z repertuaru właśnie amerykańskiej piosenkarki.

Ale to nie koniec wspaniałych wieści od Sary James. Nasza 14-letnia piosenkarka właśnie pochwaliła się na swoim Instagramie kolejną fantastyczną wiadomością. Jak się okazało, zdjęcie Sary James pojawiło się na Times Square w Nowym Jorku! Twarz naszej młodej artystki znalazła się tam w ramach akcji Spotify EQUAL. Zobaczcie sami!

Zobacz także: "America's Got Talent": Sara James nie jest pierwszą Polką, która zachwyciła Amerykę!

Sara James najwyraźniej lekko nie dowierza temu, co się wydarzyło, bo swój najnowszy post opatrzyła wpisem:

Zobacz także

- Czy to się naprawdę dzieje?

Fani piosenkarki nie mają wątpliwości, że młoda artystka w pełni zasłużyła na to, aby jej wizerunek pojawił się na Times Square w Nowym Jorku!

- Jest moc! ???????? Oby tak dalej, powodzenia Sara! ????

- Duma!!! ❤️❤️❤️❤️????

- Brawo!!! Zasłużone miejsce ❤️????????

- ????????❤️???????? Sara nasza duma i nasz skarb narodowy ????????????❤️????

- GRATULACJE!!????????❣️❣️❤️❤️???????????? - piszą zachwyceni fani.

East News/VIPHOTO

Zobacz także: Kim jest tata Sary James, John Egwu-James? To po nim Sara odziedziczyła muzyczny talent!

Reklama

My również serdecznie gratulujemy Sarze i jesteśmy pewni, że szybko usłyszymy o jej kolejnych osiągnięciach. Przypomnijmy, że 14-letnia piosenkarka ma już na swoim koncie między innymi wygraną w "The Voice Kids", zdobycie drugiego miejsca na Eurowizji Junior, a teraz "złoty przycisk" w amerykańskim "Mam Talent". Czy Sarze uda się wygrać kolejny program - tym razem w Ameryce? Oczywiście tego jej bardzo życzymy, jednak już teraz jesteśmy z niej ogromnie dumni!

YouTube America's Got Talent
Reklama
Reklama
Reklama