East News
1/4
East News

 

Co za niespodzianka! Gromee i Sara Chmiel pochwalili się właśnie swoim szczęściem. Okazuje się, że małżonkowie już niedługo przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Jak podaje serwis Plejada, maleństwo przyjdzie na świat na przełomie października i listopada. Dumni rodzice postanowili opublikować w internecie fotkę, na której widać już ciążowe krągłości. Co jeszcze zdradził Gromee i jego urocza żona, Sara Chmiel? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Gromee pojedzie jeszcze raz na Eurowizję?!

2/4
Instagram

 

Gromee zostanie ojcem! Sara Chmiel jest w ciąży!

 

Gromee i Sara Chmiel nie chcieli już dłużej ukrywać swojego szczęścia. Na Instagramie artystki pojawiło się właśnie pełne radości zdjęcie, na którym wokalistka zespołu Łzy z dumą prezentuje swój brzuszek. Co ciekawe, chwilę wcześniej para była widziana na imprezie zorganizowanej przez jedną ze stacji telewizyjnych. Sara Chmiel dobrała jednak stylizację tak, aby nikt nie zauważył, że jest jej nieco więcej. Jak prezentowała się piosenkarka? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
East News

 

Sara Chmiel podczas wspomnianej imprezy postawiła na czarny kolor. Piosenkarka miała na sobie spodnie rurki, t-shirt oraz ramoneskę, pod którą sprytnie ukrywała ciążowe krągłości. Baczne oko fotoreporterów musiało jednak dostrzec zmiany, jakie zaszły w jej sylwetce. Być może to właśnie dlatego Gromee i Sara Chmiel postanowili ogłosić tę radosną nowinę. Pamiętacie jeszcze, jak zaczęła się ich znajomość? Zobaczcie kolejny slajd i dowiedzcie się więcej!

 

Zobacz także: Polska gwiazda w ciąży przytyła 15 kg! A to dopiero początek!

4/4
Instagram

 

Andrzej Gromala (bo tak naprawdę nazywa się Gromee - przyp. red.) i Sara Chmiel wzięli ślub w kwietniu 2018 roku, tuż przed finałem Eurowizji. Do tej pory mało kto wiedział, że piękna wokalistka zespołu Łzy oraz popularny DJ są parą. Artyści występują czasem razem na scenie. Oprócz tego Sara Chmiel jest także menedżerką swojego męża. Wygląda na to, że niebawem Gromee będzie potrzebował zastępstwa, ponieważ jego ukochana wybiera się na urlop macierzyński! Jak podaje serwis Plejada, piosenkarka po raz ostatni pojawi się na scenie na początku września, a później skupi się na nowej, ważnej roli. Trzymamy za nią kciuki! 

Więcej na temat Sara Chmiel Gromee