Finalista Top Model 2019
Instagram

Sandra z "Top Model" szczerze o swojej relacji ze Staszkiem! Nie uwierzycie, co powiedziała po finale show TVN!

Finalista Top Model 2019
Instagram

Sandra i Staszek z "Top Model" będą razem? Piękna uczestniczka show TVN w dość zaskakujących słowach oceniła przystojnego modela! Podczas trwania 8. edycji programu Sandra nie ukrywała, że Staszek wpadł jej w oko. Uczestniczka show uwilebiała spędzać czas w towarzystwie swojego kolegi. Wydawało się, że między Sandrą a Staszkiem pojawiło się uczucie, które ma szansę przetrwać również poza programem. Niestety, teraz finalistka show przyznała, że nie chce być z modelem! Dlaczego?

Sandra szczerze o Staszku

Wielki finał 8. edycji "Top Model" już za nami. W ostatnim odcinku show o zwycięstwo walczyło aż czworo uczestników: Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz. Jak już wiemy, Sandra zajęła czwarte miejsce, a show wygrał Dawid Woskanian. Teraz z pewnością wielu fanów "Top Model" zastanawia się, czy bliska Sandra i Staszek, którzy zbliżyli się do siebie na planie programu będą kontynuować swoją bliską znajomość i czy po prostu, chcą być razem. Niestety, okazuje się, że Sandra w rozmowie z mediami stanowczo ucięła plotki o romansie ze Staszkiem! Dlaczego nie wyobraża sobie związku z kolegą z show?

Nie absolutnie nic z tego nie będzie! Staszek jest niższy ode mnie, dziękuję bardzo!- powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Sandry? 

Zobacz także: Sandra z "Top Model" podpadła widzom! Ostro ją krytykują. "Gdyby mogła, to by tego Stasia zamknęła w klatce"

Sandra zajęła 4. miejsce w 8. edycji "Top Model".

Materiały prasowe TVN / x-news

Finalistka programu skomentowała plotki o jej romansie ze Staszkiem.

Finał 8. edycji
East News

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

zobacz 01:36