Doda podczas prób
East News
Newsy

Prokuratura postawiła Dodzie nowe zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia

Prokuratura postawiła Dodzie nowe zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia

 

Jeszcze niedawno w rodzinnym gronie świętowali swój ślub, a teraz muszą się zmierzyć z kłopotami! Doda i Emil Stępień odpowiadają w sprawie związanej z byłym partnerem piosenkarki, Emilem Haidarem. Jak podaje TVP Info, prokuratura postanowiła bowiem przedstawić Dorocie Rabczewskiej-Stępień nowe zarzuty.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Doda o procesie z Haidarem: "Jest mi głupio, jest mi strasznie wstyd. To jest żenujące!"

 

TVP Info donosi, że warszawska prokuratura zarzuca Dodzie i Emilowi Stępniowi składanie fałszywych zeznań. Podobno Dorota Rabczewska-Stępień miała zataić, że już pod koniec 2016 roku wiedziała, że Emil Stępień wmieszał się w jej konflikt z byłym partnerem, Emilem Haidarem.

Kobieta zeznała, iż dowiedziała się o tym w styczniu 2017 r., z relacji medialnych o najściu czterech mężczyzn na Emila H. w siedzibie jego firmy. W rzeczywistości, co najmniej od 13 grudnia 2016 r. była świadoma, że Emil S. podejmował działania w tym zakresie - tłumaczy prok. Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z TVP Info. 

 

Co więcej, śledczy zebrali dowody, które mają potwierdzać wersję prokuratury. Są to między innymi zdjęcia. Sprawdzono także logowania ich telefonów.

 

Co na to sama Doda? Gdy jedna z internautek poprosiła ją o komentarz, artystka zdecydowała się na szczerą odpowiedź.

Przecież to jest to samo wałkowane w jednym celu. I odświeżanie cykliczne, kiedy tylko u mnie za dobrze się dzieje - zapewnia Doda.

 

Za składanie fałszywych zeznań artystce grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności! Doda nie przyznaje się jednak do winy. Jak zakończy się ta sprawa?

 

Zobacz także: Doda KOŃCZY KARIERĘ?! Jej słowa zaskakują! "Chciałabym odsapnąć"

 

Doda znowu ma kłopoty

Doda pierwszy koncert z zespołem Virgin

Prokuratura postawi jej zarzuty?

East News

East News
Newsy
Tak Doda rozkwita po ślubie! Zobacz, jak prezentowała się podczas konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2018
Tak Doda rozkwita po ślubie! Zobacz, jak prezentowała się podczas konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2018

Zobacz ZDJĘCIA

Doda - oświadczenie jej adwokata
Newsy
Doda wydała oświadczenie! Odniosła się do informacji o zarzutach prokuratora
Doda wydała oświadczenie! Odniosła się do informacji o zarzutach prokuratora

  Doda wydała oświadczenie, w którym odnosi się do prasowych informacji dotyczących nowych zarzutów stawianych jej przez prokuratora! Wczoraj media donosiły, że warszawska prokuratura zarzuca piosenkarce składanie fałszywych zeznań  w sprawie związanej z jej byłym partnerem, Emilem Haidarem. Dorota Rabczewska- Stępień miała bowiem zataić, że pod koniec 2016 roku wiedziała, że jej obecny mąż, miał być zamieszany w konflikt z byłym partnerem gwiazdy. Teraz Doda komentuje medialne doniesienia!   Doda opublikowała oświadczenie swojego adwokata!   Informacje o nowych zarzutach skomentowała sama piosenkarka, która na Facebooku opublikowała oświadczenie swojego adwokata. Jak  odpowiada na informacje o nowych dowodach w sprawie? W nawiązaniu do pojawiających się nieprawdziwych informacji medialnych, wyjaśniam, iż nieprawdą jest, że istnieją jakiekolwiek – w szczególności nowe – dowody potwierdzające rzekomą wiedzę Doroty Rabczewskiej – Stępień , w zakresie jakichkolwiek ustaleń z osobami, które podawały się za mediatorów działających wobec jej byłego narzeczonego Emila Haidara. Podkreślić należy, iż praktycznie cały materiał dowodowy powstał i został zabezpieczony na przełomie lat 2016 i 2017. Już sam ten fakt, przeczy rzekomej „nowości” jakichkolwiek informacji w trwających postępowaniach. Dodatkowo ponownie wskazuję, że sam fakt wykonania w dniu 13 grudnia 2016 roku zdjęcia pamiątkowego w hotelu Marriott w Warszawie, na prośbę osoby przedstawiającej się jako fan Doroty Rabczewskiej – Stępień, nie jest absolutnie żadnym potwierdzeniem treści rzekomych rozmów, w szczególności z uwagi na fakt, iż jej kilkuminutowa obecność w tym miejscu podyktowana była innym spotkaniem, o charakterze biznesowym, odbywającym się w tym samym hotelu chwilę wcześniej . Wyrażam...

Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem
East News/Artur Zawadzki/Adam Jankowski
Newsy
Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem: "Całą dobę dochodziłam do siebie"
Doda zdradziła, co działo się tuż po rozprawie rozwodowej z Emilem Stępniem. Jednak nie urwie z nim kontaktu całkowicie?!

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez ponad trzy lata. W czerwcu wokalistka zszokowała fanów wyznaniem, że właśnie rozwodzi się z mężem. Przez ostatnie miesiące pomiędzy małżonkami było naprawdę gorąco. Obrzucali się w mediach wzajemnymi oskarżeniami, a sama Doda przyznała, że przez toksyczne relacje z mężem miała myśli samobójcze i trafiła na terapię. W zeszłym tygodniu odbyła się ich sprawa rozwodowa. Teraz Doda zdecydowała się zdradzić jej kulisy. Zachowanie Emila Stępnia wprowadziło ją w osłupienie:  Jak wróciłam do domu, nie mogłam dojść do siebie przez całą dobę - powiedziała w wywiadzie dla Ohme.pl Zobaczcie wyznanie Dody.  Doda zdradza kulisy rozwodu z Emilem Stępniem Doda i Emil Stępień poznali się w 2016 roku. Ich miłość rozwijała się z dala od mediów. Funkcjonowali jedynie jako partnerzy biznesowi. W kwietniu 2018 roku zszokowali całą Polskę, gdy pokazali swoje ślubne zdjęcia z Hiszpanii . Ich małżeństwo trwało jednak zaledwie trzy lata. Doda ogłosiła rozstanie z Emilem Stępniem w czerwcu tego roku i jak sama przyznała odetchnęła z ulgą. Ostatnie miesiące były jednak dla nich trudne. Byli już małżonkowie nie ukrywali już wzajemnej niechęci. Do sieci przedostawały się coraz to nowe szokujące szczegóły z ich ostatnich kilku miesięcy.  Czara goryczy przelała się, gdy okazało się, że Emil Stępień utrudnił Dodzie i Marii Sadowskiej możliwość zrobienia tzw. "final cuta" do "Dziewczyn z Dubaju". Doda wydała mocne oświadczenie, w którym przyznała, że wraz z reżyserką nie wezmą odpowiedzialności za film . Ostatecznie jednak stronom udało się dojść do porozumienia a sam Emil Stępień wypowiadał się na temat Dody w samych superlatywach podczas premiery.  W trakcie zaogniającego się konfliktu pomiędzy Dodą a Emilem...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner