Meghan i Harry po opuszczeniu rodziny królewskiej zdecydowali się zniknąć z przestrzeni publicznej. Para miała założyć fundację, ale o tym projekcie na razie cisza! Od kiedy zamieszkali w Los Angeles od czasu do czasu angażują się w projekty charytatywne i wspierają walkę z Covid-19. Niedawno magazyn "New Idea" spekulował, że Meghan jest w drugiej ciąży, dlatego tak rzadko pojawia się publicznie, a podczas wideorozmów zawsze jest widoczna jedynie od pasa i nosi luźne ubrania.

Reklama

Przyznała, że ​​próbowali, i idealnie się udało, chciała mieć kolejne dziecko w wieku zbliżonym do syna(...) Meghan nieźle sobie to uknuła. Chce, by królowa i reszta rodziny o ciąży dowiedziała się z gazety, tak jak zwykli obywatele królestwa. Bardzo podoba jej się ten plan - informuje źródło magazynu "New Idea".

Tymczasem para postanowiła zaangażować się w pomoc w dostarczaniu posiłków potrzebującym i w mediach społecznościowych pojawiły się nowe zdjęcia Meghan i Harry'ego. Nie uciszą one plotek o drugiej ciąży!

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Na instagramowym koncie „Homeboy Industries” pojawiło się zdjęcie Meghan i Harry’ego ubranych w fartuchy, czepki, maseczki ochronne i rękawiczki. W takim stroju para pomagała przygotowywać posiłki dla osób potrzebujących, które np. w następstwie pandemii straciły pracę.

Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedzenie i pracę. (...) Małżonkowie pomagali przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym nowo uruchomionym programie #FeedHOPE, który pomaga w dostarczaniu posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii COVID19. - czytamy na stronie "Homeboy Industries".

Na zdjęciach widać Meghan w luźnym fartuchu, który lekko odstaje na wysokości brzucha. Te zdjęcia z pewnością nie uciszą plotek na temat drugiej ciąży Meghan. Czy to możliwe, że była księżna sama chce podsycać plotki na ten temat?

Zobacz także: Po kłótni Meghan i Harry'ego w Los Angeles interweniowała policja!? Była księżna nie tak wyobrażała sobie ich życie w USA!

Przesuń w prawo, aby zobaczyć więcej zdjęć Meghan!

Meghan spełnia się w roli mamy.

Instagram/ Save The Children UK

Meghan Markle już niedługo ogłosi nowinę o drugiej ciąży?

East News

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama