Książę Harry i Meghan Markle
East News

Są nowe zdjęcia Meghan Markle i księcia Harry’ego. Nie uciszą plotek o drugiej ciąży! 

Książę Harry i Meghan Markle
East News

Meghan i Harry po opuszczeniu rodziny królewskiej zdecydowali się zniknąć z przestrzeni publicznej. Para miała założyć fundację, ale o tym projekcie na razie cisza! Od kiedy zamieszkali w Los Angeles od czasu do czasu angażują się w projekty charytatywne i wspierają walkę z Covid-19. Niedawno magazyn "New Idea" spekulował, że Meghan jest w drugiej ciąży, dlatego tak rzadko pojawia się publicznie, a podczas wideorozmów zawsze jest widoczna jedynie od pasa i nosi luźne ubrania.

Przyznała, że ​​próbowali, i idealnie się udało, chciała mieć kolejne dziecko w wieku zbliżonym do syna(...) Meghan nieźle sobie to uknuła. Chce, by królowa i reszta rodziny o ciąży dowiedziała się z gazety, tak jak zwykli obywatele królestwa. Bardzo podoba jej się ten plan - informuje źródło magazynu "New Idea".

Tymczasem para postanowiła zaangażować się w pomoc w dostarczaniu posiłków potrzebującym i w mediach społecznościowych pojawiły się nowe zdjęcia Meghan i Harry'ego. Nie uciszą one plotek o drugiej ciąży!

Meghan Markle jest w drugiej ciąży?

Na instagramowym koncie „Homeboy Industries” pojawiło się zdjęcie Meghan i Harry’ego ubranych w fartuchy, czepki, maseczki ochronne i rękawiczki. W takim stroju para pomagała przygotowywać posiłki dla osób potrzebujących, które np. w następstwie pandemii straciły pracę.

Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedzenie i pracę. (...) Małżonkowie pomagali przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym nowo uruchomionym programie #FeedHOPE, który pomaga w dostarczaniu posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii COVID19. - czytamy na stronie "Homeboy Industries". 

Na zdjęciach widać Meghan w luźnym fartuchu, który lekko odstaje na wysokości brzucha. Te zdjęcia z pewnością nie uciszą plotek na temat drugiej ciąży Meghan. Czy to możliwe, że była księżna sama chce podsycać plotki na ten temat?

Zobacz także: Po kłótni Meghan i Harry'ego w Los Angeles interweniowała policja!? Była księżna nie tak wyobrażała sobie ich życie w USA!

Przesuń w prawo, aby zobaczyć więcej zdjęć Meghan!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you to Harry and Meghan, The Duke and Duchess of Sussex, for visiting and standing in kinship with our Café and Bakery teams yesterday! Our staff was thrilled to work alongside them as they helped prepare food and learned more about our newly launched #FeedHOPE program, which employs our program participants to provide meals to food-insecure seniors and youth across Los Angeles in the wake of the #COVID19 pandemic. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ For 32 years, Homeboy Industries has stood as a beacon of hope in Los Angeles to brave men and women seeking to transform their lives after gang-involvement and incarceration. Each year, we provide support to nearly 9,000 individuals through job training and free services such as tattoo removal, mental health services, GED classes, legal services, and more. Above all, we provide space for our clients to heal from intergenerational cycles of violence in a community of radical compassion. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ If you’d like to help provide second chances to brave men and women and their families, visit our website and stand with us at the link in our bio. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 📷 Credit: The Duke and Duchess of Sussex.

Post udostępniony przez Homeboy Industries (@homeboyindustries)

Meghan spełnia się w roli mamy. 

Meghan Markle Archie
Instagram/ Save The Children UK

Meghan Markle już niedługo ogłosi nowinę o drugiej ciąży?

Meghan Markle i książę Harry
East News

 

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48