Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy

Książę Harry zrzeknie się obywatelstwa brytyjskiego? Zrobiłby coś takiego!?

Książę Harry ma do podjęcia trudną decyzję. Co zrobi?

Harry i Meghan z końcem marca oficjalnie przestali być członkami rodziny królewskiej. Para umieściła nawet pożegnalny wpis na Instagramie i zgodnie z ustaleniami przestali posługiwać się nazwą „royal”. Przeprowadzili się do Kanady, a teraz do Stanów Zjednoczonych. Meghan zadebiutowała już jako lektorka w przyrodniczym filmie Disney’a, ale jeszcze nie do końca wiadomo czym konkretnie będzie się zajmowała para. Wiele mówiło się o ich fundacji, ale tabloidy coraz częściej wspominają o karierze aktorskiej byłej księżnej. Czy dla kariery swojej żony Harry zrezygnuje z obywatelstwa brytyjskiego?

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Czym będzie zajmował się Harry w USA?

Harry opuszczenie rodziny królewskiej uzasadnił faktem, że chcą być bardziej anonimowi i żyć jak zwykła rodzina. Okazuje się, że niestety nie jest to możliwe! Para nadal jest na świeczniku, a media śledzą każdy ich ruch. Teraz wszyscy czekają na informację na temat tego, czym będzie się zajmować słynna para. Pojawiają się spekulacje, że Meghan będzie chciała wrócić do kariery aktorskiej i razem z rodziną zamieszka w L.A. 

Skoro para planuje mieszkać w USA to oznacza, że Harry będzie musiał wystąpić o zieloną kartę? A może zrezygnuje dla Meghan z obywatelstwa brytyjskiego? Poświęcił już dla niej tak wiele! Eksperci od rodziny królewskiej są zdania, że nie ma mowy o rezygnacji Harry'ego z obywatelstwa brytyjskiego, przynajmniej kiedy królową jest Elżbieta II. Zapowiadają też powrót pary na Instagram! Meghan i Harry już niedługo wrócą do mediów społecznościowych, ale ten krok będzie dokładnie przemyślany.

 

Zobacz także: Książę Karol ma koronawirusa. Niedawno widział się z Meghan i Harrym oraz Kate i Williamem! Czy są bezpieczni?

Meghan postawi na swoim!? 

East News

Harry wywrócił dla Meghan swoje życie o 180 stopni!

Książę Harry i Meghan Markle
East News

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Meghan Markle, królowa Elżbieta
East News
Newsy
Królowa Elżbieta zaplanowała odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej?! To nie był przypadek!
Elżbieta II jeszcze przed ślubem miała pytać, czy Meghan i Harry chcą żyć z dala od rodziny królewskiej! Dlaczego Meghan odmówiła?

Decyzja Meghan i Harry’ego nadal wywołuje wiele emocji. Para mieszka już w Kanadzie z dala od rodziny królewskiej. Jak się okazuje mieli taką możliwość od razu po ślubie! Jak dowiedział się magazyn „The Sun” królowa Elżbieta II już dawno złożyła im taką propozycję. Przed ślubem miała zapytać Meghan i Harry’ego czy chcą pracować na rzecz rodziny królewskiej, czy też opuszczają dwór i żyją na własnych warunkach! To zaskakujące, że wtedy Meghan nie przystała na tę propozycję, a wręcz przeciwnie sama zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz bycia księżną! Dlaczego Meghan nie przyjęła propozycji od królowej? Królowa już od początku zdawała sobie sprawę, że Meghan nie pasuje do rodziny królewskiej i miała jeszcze przez ślubem dać parze wolną rękę w wyborze ich wspólnej drogi. Elżbieta II miała podejrzenia, że Markle może chcieć wrócić do aktorstwa, a jako księżna nie będzie miała takiej możliwości. Od samego początku królowa była skłonna się na to zgodzić. Ta propozycja pozwoliłaby Meghan na kontynuowanie kariery aktorskiej, ale ona cieszyła się, że mogła przestać grać, aby zostać pracującą członkinią rodziny królewskiej - czytamy w magazynie „The Sun”. Wtedy Meghan zaskakująco szybko wyrzekła się swojego dotychczasowego życia i została księżną Sussex. Wszyscy myśleli, że to z miłości do Harry'ego jest gotowa na takie poświęcenie i wejście do rodziny królewskiej. Podczas wywiadu, jeszcze jako narzeczona księcia Harry'ego mówiła: Dla mnie to zmiana, nowy rozdział, prawda? Pracowałam na własny rachunek przez siedem lat i jestem dumna z tego, co osiągnęłam, a teraz przyszedł czas na pracę zespołową z tobą - powiedział dla telewizji Sky News. Meghan nie rozmawia z rodziną...

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews
Newsy
Meghan Markle wciąż nie jest obywatelką Wielkiej Brytanii! "To może potrać kilka lat"

Meghan Markle wciąż nie otrzymała obywatelstwa Wielkiej Brytanii! Księżna Sussex od półtora roku jest żoną księcia Harry'ego oraz należy do królewskiej rodziny, a jednak wciąż nie otrzymała ważnego dla niej dokumentu. Proces starania się o obywatelstwo Wielkiej Brytanii jest bardzo trudny i skomplikowany, ale okazuje się, że nie ma żadnych wyjątków! Kiedy księżna otrzyma papiery?  Meghan nie jest Brytyjką  Bajeczny ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego miał miejsce w maju 2018 roku. Amerykanka od razu przyjęła nadany jej przez królową tytuł - księżnej Sussex. Ale nie otrzymała obywatelstwa Wielkiej Brytanii, ponieważ nie spełniła punktów regulaminu. Aby posiadać taki dokument należy mieszkać na Wyspach przez co najmniej pięć lat, a także udowodnić, że nie spędziło się poza krajem więcej niż 450 dni. Jak wiemy, Meghan nie mieszka tyle w państwie, a i licząc liczbę jej wyjazdów to i tu może być problem. Wydawać by się mogło, że urzędnicy nagną swoje zasady, ale ci nie chcą robić wyjątków. Informacje te potwierdził przyjaciel księżnej dla "Daily Mail". Zdradził, jak Meghan czuje się z tym faktem.  To może wydawać się dziwne, zważywszy na to, że Meghan jest żoną wnuka królowej, ale ona nie ma jeszcze obywatelstwa Wielkiej Brytanii. Meghan akceptuje ten proces i wie, że może to jeszcze potrwać.  Zobacz także:   Meghan i Harry nie spędzą świąt z królową Elżbietą! Ta decyzja oburzyła fanów rodziny królewskiej Warto dodać, że Meghan Markle musiała zdać test wiedzy o państwie swojego męża. Na rok przed zaręczynami z księciem Harry'm, aktorka w jednym z wywiadów odpowiadała na przykładowe pytania o Wielkiej Brytanii. Quiz nie poszedł jej dobrze, jednak pytania też były podchwytliwe, bo pytano np. o...

Książę Harry w granatowej marynarce
East News
Newsy
Wiemy, jaka jest wymarzona praca księcia Harry'ego! Czy ma na nią szanse? 
Książę Harry marzy o bardzo przyziemnej pracy, ale jego wybór nie jest do końca oczywisty. Czym chciałby się zajmować wnuk Elżbiety II?

Książę Harry i Meghan Markle na początku stycznia zrezygnowali ze swoich królewskich obowiązków. Zakomunikowali, że chcą dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę. Pałac Buckingham wyraził na to zgodę, po wcześniejszym zwołaniu spotkania kryzysowego w tej sprawie. Książętom Sussex zależało na spokojnym życiu oraz niezależności finansowej. Dziś media na całym świecie zastanawiają się, czym będą się zajmować. O ile Meghan Markle prawdopodobnie wróci do aktorstwa, to zajęcie księcia Harry'ego jest nie do końca łatwe do przewidzenia. Książę Harry zdradził jednak czym chciałby się zajmować! Ale czy to w ogóle jest dla niego realne?  Zobacz także:  Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie to willa za 21 milionów. Widok z salonu robi największe wrażenie! Wymarzona praca księcia Harry'ego Odkąd książę Harry i Meghan Markle ogłosili swoje odejście od rodziny królewskiej i chęć niezależności finansowej, media prześcigają się w wymyślaniu przyszłych zawodów dla księcia i jego małżonki.  "The Sun" przybliża wypowiedź Rebbeki English dla "Daily Maila", która spotkała się z księciem w Południowej Afryce w 2006 roku. Okazuje się,  że Harry już wtedy przejawiał chęć życia z dala od rodziny królewskiej, marząc o bardzo przyziemnej pracy:   Chciałbym po prostu pracować jako przewodnik, wiesz? Iść do buszu i być sobą. Mieć kontakt z naturą.   Wyobrażacie sobie Harry'ego w roli przewodnika w amerykańskich parkach narodowych? Czy wnuk Elżbiety II ma w ogóle szanse na podjęcie normalnej pracy, która nie będzie wywoływała sensacji?  W obecnej sytuacji zarówno Harry'emu jak i Meghan trudno będzie zachować prywatność, szczególnie teraz, kiedy ich...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner