Roksana Węgiel poza intensywnymi treningami do "Tańca z Gwiazdami" odbywała próby do swojego sekretnego koncertu, który odbył się 6.03 w Warszawie. Młoda wokalistka świętowała spotkanie z fanami oraz ogłoszenie swojej trasy koncertowej. Niemożliwe, kto towarzyszył jej w tym dniu! Rywalka z parkietu "Tańca z Gwiazdami" okazała się być bliską znajomą?

Reklama

Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na koncercie Roksany Węgiel

6.03 w klubie "Niebo" odbył się tajemniczy koncert, podczas którego Roksana Węgiel miała zdradzić kilka sekretów. Prócz jej fanów oraz rodziny zaproszenie otrzymały media oraz znane twarze z show-biznesu. Okazało się bowiem, że mimo rywalizacji podczas programu "Taniec z Gwiazdami" Roksana Węgiel mogła liczyć na wsparcie Maffashion oraz Michała Danilczuka, którzy ochoczo nagrywali śpiewającą Roxie. Zaproszenie otrzymała również była uczestniczka tanecznego formatu Karolina Pisarek-Salla, która zabrała na koncert koleżanki. Widać było, że świetnie bawi się przy piosenkach Roksany Węgiel.

gwiazdy wspierają Roksanę Węgiel
@karolinapisarek

Warto wspomnieć, że w tym ważnym dniu młoda artystka mogła liczyć na wsparcie swojego narzeczonego, któremu na koncercie zadedykowała jedną ze swoich piosenek. Z widowni wspierał ją także partner taneczny - Michał Kassin, z którym Roksana w najbliższą niedzielę ponownie stanie do walki o "Kryształową Kulę".

gwiazdy wspierają Roksanę Węgiel

W czasie występu Roksana Węgiel ogłosiła swoją trasę koncertową, która będzie miała miejsce w październiku. Termin wydaje się być idealny w kontekście zakończenia "Tańca z Gwiazdami" oraz ślubu Roksany i Kevina, który ma odbyć się latem. Wygląda na to, że Roxie będzie mogła w pełni skupić się na organizacji trasy koncertowej, która odbędzie się w największych miastach w Polsce.

Kibicujecie Roksanie Węgiel?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Kaźmierska załamana kolejnym tańcem w „TZG”: "W tę niedzielę padną pierwsze jedynki”

Roksana Węgiel i Michał Kassin
Adam Jankowski/REPORTER/East News
Karolina Pisarek
EOS
Maffashion o tym jak sypia jej syn
Instagram @maffashion_official
Reklama
Reklama
Reklama