Rozstanie Kamilli Baar i Wojciecha Błacha
ONS

Kamilla Baar do tej pory raczej nie była ulubienicą tabloidów. Skromna, spokojna, nie dostarczała rewelacji prasie. Ostatnio jednak zrobiło się o niej głośniej i to nie tylko za sprawą kilku nagród. Kilka tygodni temu Baar miała dość poważny wypadek samochodowy, podczas którego towarzyszył jej syn. Przypomnijmy: Groźny wypadek znanej aktorki. Kamilla Baar jechała z małym dzieckiem

Od jakiegoś czasu gazety rozpisują się też o jej rozstaniu z wieloletnim partnerem, Wojciechem Błachem. Para uchodziła za jedną ze szczęśliwszych w polskim show-biznesie, a jeszcze trzy miesiące temu odbierali wspólnie nagrodę miesięcznika "PANI" za bycie inspirującą dla innych parą. Jak donosi "Show", Baar i Błach rozstali się i nie mieszkają już razem. Para ma 3-letniego syna. Żadne z nich nie chce póki co komentować ze szczegółami tej decyzji.
 

Dziś jestem głównie ojcem i to się dla mnie liczy. (Z Kamillą - przyp. red.) mamy dobre relacje - skwitował krótko w rozmowie z "Show", sugerując też, aby kontaktować się z aktorką.


Tygodniki spekulują o romansie Baar ze starszym i wpływowym mężczyzną. Tworzyli ładną parę?

Zobacz: Polka zachwyciła na zagranicznym tygodniu mody

Kamilla Baar na Berlin Fashion Week:

Więcej na temat Kamilla Baar Wojciech Błach