Rozenek odpowiedziała Wojewódzkiemu
Instagram

Małgosia odpowiada Kubie i też grozi ujawnieniem sms-ów, które zaszkodzą... Renacie. W oświadczeniu pisze, że Kaczoruk rozbiła małżeństwo!

Rozenek odpowiedziała Wojewódzkiemu
Instagram

 

Kuba Wojewódzki nie przestaje walczyć z Małgorzata Rozenek-Majdan. Dziennikarz opublikował list do Małgosi na swoim Facebooku. Zapowiedział w nim dalszą walkę w sądzie (w sprawie którą wcześniej wygrała Rozenek). I odniósł się do krytyki Małgorzaty pod adresem jego dziewczyny Renaty Kaczoruk i jej udziału w "Tańcu z gwiazdami". 

Padły groźmy ujawnienia sms-ów Rozenek do Wojewódzkiego, które mogły by zaszkodzić gwieździe. 

Małgorzata razem z mężem szybko wzięła odwet i opublikowała list do Kuby Wojewódzkiego na swoim Facebooku.  Również grozi w nim ujawnienie pewnych sms-ów, których na pewnie Renata Kaczoruk nie chciałaby, żeby ujrzały światło dzienne. O co chodzi? Przeczytajcie wpis Rozenek-Majdan poniżej.

 

List Rozenek do Wojewódzkiego

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki,
niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach… Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat 🙂

 

My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana.

 

Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. 
Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie…

 

1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań.

2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła 🙂 Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach.

 

Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w "Koronie królów".

Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Nas zastanawia jedno, czemu akurat kłótni na nowo wybuchła przed ramówką TVN?

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek miała wobec Ewy Minge wielki dług. W jaki sposób go spłaca? ZOBACZ

 

Konflikt Rozenek-Majdan kontra Wojewódzki i Renata Kaczoruk trwa.

Renata Kaczoruk na wakacjach, Rozenek i Majdan w Warszawie
Instagram

 

List Małgorzaty Rozenek-Majdan to Kuby Wojewódzkiego. Wpis jest zilustrowany sugestywnym zdjęciem. 

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48