Rozenek odpowiedziała Wojewódzkiemu
Instagram
Newsy

Małgosia odpowiada Kubie i też grozi ujawnieniem sms-ów, które zaszkodzą... Renacie. W oświadczeniu pisze, że Kaczoruk rozbiła małżeństwo!

Małgosia odpowiada Kubie i też grozi ujawnieniem sms-ów, które zaszkodzą... Renacie. W oświadczeniu pisze, że Kaczoruk rozbiła małżeństwo!

 

Kuba Wojewódzki nie przestaje walczyć z Małgorzata Rozenek-Majdan. Dziennikarz opublikował list do Małgosi na swoim Facebooku. Zapowiedział w nim dalszą walkę w sądzie (w sprawie którą wcześniej wygrała Rozenek). I odniósł się do krytyki Małgorzaty pod adresem jego dziewczyny Renaty Kaczoruk i jej udziału w "Tańcu z gwiazdami". 

Padły groźmy ujawnienia sms-ów Rozenek do Wojewódzkiego, które mogły by zaszkodzić gwieździe. 

Małgorzata razem z mężem szybko wzięła odwet i opublikowała list do Kuby Wojewódzkiego na swoim Facebooku.  Również grozi w nim ujawnienie pewnych sms-ów, których na pewnie Renata Kaczoruk nie chciałaby, żeby ujrzały światło dzienne. O co chodzi? Przeczytajcie wpis Rozenek-Majdan poniżej.

Rozenek komentuje rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. Jej reakcja Was zaskoczy!

 

List Rozenek do Wojewódzkiego

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki,
niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach… Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat 🙂

 

My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana.

 

Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. 
Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie…

 

1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań.

2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm… ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła 🙂 Chociaż… Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach.

 

Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w "Koronie królów".

Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Nas zastanawia jedno, czemu akurat kłótni na nowo wybuchła przed ramówką TVN?

 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek miała wobec Ewy Minge wielki dług. W jaki sposób go spłaca? ZOBACZ

 

Konflikt Rozenek-Majdan kontra Wojewódzki i Renata Kaczoruk trwa.

Renata Kaczoruk na wakacjach, Rozenek i Majdan w Warszawie
Instagram

 

List Małgorzaty Rozenek-Majdan to Kuby Wojewódzkiego. Wpis jest zilustrowany sugestywnym zdjęciem. 

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek
ONS.pl/Instagram
Newsy
"Brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami". Wojewódzki grozi ujawnieniem smsów Rozenek!
Publiczne kratkowanie trwa

W zeszłym roku w marcu zapadł wyrok w sprawie Małgorzaty Rozenek-Majdan kontra Kuba Wojewódzki  i słynnego wywiadu dla Playboy.pl w którym padły między innymi słowa: „weszła do show-biznesu, jak do agencji towarzyskiej”. Rozenek pozwała dziennikarza o naruszenie dóbr osobistych.  Wyrok? 30 tys. złotych i przeprosiny na stronie internetowej www.playboy.pl. Okazuje się, że Kuba Wojewódzki się odwołał. A po komentarzach Małgosi Rozenek i jej męża Radosława Majdana o jego dziewczynie Renacie Kaczoruk i jej udziale modeli w "Tańcu z Gwiazdami" zdecydował się opublikować list do Małgosi Rozenek-Majdan na swoim Facebooku.  Nie zgadza się w nim z ich opiniami na temat Renaty, a także zapowiada dalszą walkę w sądzie. Ujawnił jaki ma nowe dowody przeciwko Małgorzacie!   List Wojewódzkiego do Rozenek-Majdan Szanowna Pani Małgosiu Rozenek - Majdan ! Na wstępie zaznaczam, że u mnie wszystko dobrze. Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę. Ponownie publicznie ocenia Pani moralność i etykę Bliskiej Mi Osoby. Niesprawiedliwie i nieuczciwie moim zdaniem. Ale jako że najwyraźniej oboje, Pani i ja, jesteśmy miłośnikami uczciwości i prawdy ustalmy zatem uczciwie dwie sprawy. 1. Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej.” 2. Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani...

Małgorzata Rozenek o Renacie Kaczoruk
TV-Show
Małgorzata Rozenek namawia Renatę Kaczoruk do udziału w... "Projekt Lady"! Zrobi z niej damę?
Małgorzata Rozenek namawia Renatę Kaczoruk do udziału w... "Projekt Lady"! Zrobi z niej damę?

Medialna wojna pomiędzy Renatą Kaczoruk, a Małgorzatą Rozenek trwa! Tym razem kontratakuje Małgorzata, która dziewczynie Kuby Wojewódzkiego proponuje... udział w swoim programie "Projekt Lady". Dlaczego?   Małgorzata Rozenek namawia Renatę Kaczoruk na udział w Projekt Lady Konflikt gwiazd rozpoczął się w programie "Azja Express", gdzie panie, delikatnie mówiąc, nie polubiły się. Jednak jeszcze goręcej zrobiło się wtedy, kiedy Rozenek odpadła z show, a na Renatę wylała się fala krytyki za zachowanie w stosunku do Małgorzaty i reszty uczestników na planie programu. Wojewódzki stanął w jej obronie i w jednym z wywiadów ostro zaatakował Małgorzatę. Potem w dyskusję włączyła się Kaczoruk, która w swoim wpisie zarzuciła prezenterce brak manier. Rozenek-Majdan odpowiedziała modelce zapraszając ją do... udziału w Projekt Lady: Osoba z dobrymi manierami nigdy nie ocenia kogoś trzeciego. Casting do drugiego sezonu "Projektu Lady" jeszcze jest otwarty, więc zapraszam do zgłaszania się. Każdy ma prawo sądzić, że ja jestem idiotką. Nie ma problemu. Ale nie wtedy, kiedy robi ci się zarzuty z rzeczy prywatnych, które są nieprawdą, i one mogą wpłynąć na to, jak dzieci postrzegają ciebie... - mówi w rozmowie z Super Expressem. Czy Renulka powinna wziąć udział w Projekt Lady?   Zobacz: Renata Kaczoruk chce odzyskać sympatię widzów "Azja Express". Czy pomoże jej w tym narzeczony?   Małgorzata Rozenek odpoczywała niedawno na Seszelach.   Renata Kaczoruk w Projekt Lady 2? :)

Hejt na Renatę Kaczoruk
Newsy
Konflikt po Azja Express? Małgorzata Rozenek-Majdan chciała pogodzić się z Kaczoruk, a Renata tymczasem...
Jaka wyglądają ich relacje po programie?

Konsekwencje udziału w "Azja Express" są dla niektórych bolesne. Napięcia między uczestnikami show nieoczekiwanie przerodziły się w wojnę na słowa w realnym życiu. Najpierw na modelkę Renatę Kaczoruk spadły gromy za zachowanie wobec innych w "Azja Express". Wtedy w obronie Renaty stanął jej partner Kuba Wojewódzki. W wywiadzie dla Playboy.pl zaatakował w odwecie Małgorzatę Rozenek-Majdan. Przypomnijmy, że w jednym z odcinków  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wytknęła Renacie, że nie zachowała się fair, gdy zabroniła kierowcy ciężarówki, którą jechała, zatrzymać się i zabrać ich. Kuba Wojewódzki nie mógł tego darować Małgorzacie Rozenek-Majdan i powiedział m.in., że weszła ona do showbiznesu, jak do agencji towarzyskiej. Za te słowa Kubie Wojewódzkiemu grozi proces. Tymczasem, jak donosi magazyn "Party", między Małgorzatą Rozenek, a Renatą Kaczoruk nie było poza planem zdjęciowym nigdy żadnego konfliktu czy wzajemnej krytyki. Co więcej,  Małgorzata Rozenek-Majdan widząc po trzecim odcinku "Azja Express" falę hejtu, która zalewa "Renulkę", zaproponowała jej spotkanie. Chciała z Renatą pogadać, a może nawet wrzucić wspólne zdjęcie na Instagram, by pokazać, że program to program, ale w zwyczajnym życiu nie mają do siebie żalu – zdradza „Party” koleżanka Małgorzaty. Renata Kaczoruk jednak odmówiła, wykręcając się brakiem czasu. Do spotkania nie doszło, w zamian Rozenek-Majdan otrzymała kilka dni później cios od Wojewódzkiego w wywiadzie dla Playboya. Teraz Małgorzata z Renatą nie mają sobie chyba za dużo do powiedzenia. Więcej o tym, jak skończy się wojna na słowa między Kubą Wojewódzkim, a Małgorzatą Rozenek-Majdan czytaj w najnowszym numerze magazynu "Party".   Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław zyskali sympatię widzów po programie "Azja Express".   Renata...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik