Jakiś czas temu stało się jasne, że niekwestionowaną gwiazdą kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" będzie Roksana Węgiel. Zanim jednak nastolatka powalczy o Kryształową Kulę, czekają ją wyczerpujące treningi. Choć oficjalnie nie potwierdzono jeszcze, kto będzie partnerował młodej gwieździe na parkiecie, do sieci trafiły właśnie nowe ujęcia gwiazdy! Zobaczcie, jaka niespodzianka czekała na nią po skończonym treningu.

Reklama

Roxie Węgiel w pocie czoła trenuje do "TzG", Kevin nie przegapił okazji do wsparcia ukochanej

Wieści o tym, że Roksana Węgiel wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" rozgrzały internet do czerwoności - fani nie dość, że nie mogą doczekać się, aż zobaczą młodą wokalistkę na parkiecie, to jeszcze zastanawiają się, z kim zatańczy. Choć te informacje nadal oficjalnie trzymane są w tajemnicy, czujni paparazzi "przyłapali" Roxie podczas treningu. Gwiazda nie wyglądała na zadowoloną...

Na ujęciach wykonanych przez fotoreporterów można zobaczyć 19-latkę i jej tanecznego partnera, którzy w skupieniu ćwiczą kolejne kroki i taneczne ustawienia. W pewnym momencie wokalistka dostrzegła jednak przez okno fotografujących ją paparazzi i zdecydowanie nie była zachwycona!

Roksana Węgiel na treningu

Zobacz także: Roksana Węgiel zdradziła za dużo przed "Tańcem z Gwiazdami"? Będą kłopoty?

Tuż po skończonym treningu, Roksanę Węgiel odebrał z sali prób ukochany - wokalistka razem z Kevinem Mglejem udali się na wspólne zakupy. Wszystko wskazuje na to, że ukochany 19-latki nie odstępuje jej na krok! Para wyglądała na niezwykle skupioną na swoim towarzystwie, a również zakupy zdawały się być udane: zakochani opuścili bowiem sklep z pokaźnych rozmiarów torbą.

Zobacz także

Przypomnijmy, że niedawno do mediów trafiły informacje o tym, że Kevin Mglej jest zazdrosny o partnera ukochanej w "Tańcu z gwiazdami" i chciał mieć nawet wpływ na dobór tancerza. W rozmowie z nami 26-latek zdementował jednak te doniesienia i zapewnił o pełnym zaufaniu w stosunku do partnerki.

Bezgranicznie ufam mojej partnerce a moje wpływy show-biznesowe są chyba przez niektórych przeceniane
- przyznał w rozmowie z nami Kevin Mglej.

Myślicie, że narzeczony będzie wspierał Roxie Węgiel również w czasie emisji pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami" na żywo? Tymczasem zobaczcie naszą galerię zdjęć z prób do show i spotkania zakochanych.

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel w "Pytaniu na śniadanie" opowiedziała o ślubnych planach

Reklama
Reklama
Reklama