Największe gwiazdy Polsatu spotkały się na planie klipu do piosenki „Święta marzeń”, która w tym roku ma nową aranżację! Premiera utworu odbędzie się 6 grudnia, zaraz po Mikołajkowym Bloku Reklamowym. W teledysku pojawią się m.in. Paulina Sykut, Karolina Gilon, Ewa Wachowicz, Maciej Rock, Marcelina Zawadzka czy Katarzyna Zdanowicz. Największą uwagę skupiali jednak na sobie Elżbieta Romanowska oraz Maciej Dowbor. Szczególnie jedno ujęcie wywołało lawinę komentarzy!

Reklama

Romanowska i Dowbor na planie teledysku. Ale mają miny!

W jednym z wywiadów Maciej Dowbor zapewniał, że nie ma żalu do Elżbiety Romanowskiej za to, że to ona zastąpiła jego mamę w roli prowadzącej "Nasz nowy dom". Zapewniał, że lubi ją prywatnie i ceni za zawodowe dokonania, jednocześnie przyznał, że sama sytuacja nie jest dla niego komfortowa.

Ja Elę bardzo lubię prywatnie i zawodowo. Mieliśmy okazję się spotkać właśnie w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ela zna się dobrze również z moją żoną, z którą gra razem w teatrze. Trzymam kciuki za Elę, bo to jest bardzo ciekawa osobowość i taka naprawdę bogata osobowość. Natomiast no wiadomo, że ta sytuacja nie jest dla mnie najbardziej komfortowa, jaka mogłaby być. Każdy normalny człowiek taką sytuację na pewno by przeżywał - zwłaszcza po tylu latach, ale nie będę na pewno teraz źle życzył Elce, żeby program się nie udał, żeby Elka wypadła gorzej. No to jest bez sens
przekonywał jakiś czas temu Maciej

Czy rzeczywiście między Elżbietą a Maciejem jest wszystko okej? To już oczywiście ich sprawa, ale zdjęcia z planu spotu mówią co innego. Miny prezenterów były raczej nietęgie, kiedy siedzieli jedno za drugim.

Warto dodać, że w nowej wersji piosenki "Święta marzeń" dwa główne głosy to Joanna Liszowska i Krzysztof Ibisz!

Przyszedłem do studia przekonany, że zaśpiewam jeden, dwa wersy, tak jak miało to miejsce rok czy dwa lata temu. Okazało się, że śpiewam całą piosenkę wspólnie z Joanną! Obiecałem sobie po udziale w , że już nigdy nie zaśpiewam, ale wygląda na to, że skłamałem
mówi Ibisz

Zobaczcie, jak gwiazdy Polsatu zaprezentowały się na planie!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Nasz nowy dom" zniknie z anteny? Są wyniki oglądalności programu z Elżbietą Romanowską

Reklama
Reklama
Reklama