Co za niespodzianka! Paweł Bodzianny, uczestnik poprzedniej edycji "Rolnik szuka żony" właśnie ogłosił swoje zaręczyny z Martą Paszkin. Na Instagramie rolnika pojawiła się seria zdjęć z wybranką oraz oczywiście imponujący pierścionek zaręczynowy. W komentarzach fala gratulacji, także od innych gwiazd programu. Zobaczcie!

Reklama

Zobacz także: Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zamieszali ze sobą dzięki "Dance Dance Dance". Teraz czas na ślub! Oto, co nam zdradzili

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zaręczyli się!

Od samego początku Marta i Paweł wpadli sobie w oko, choć początki ich znajomości w "Rolnik szuka żony" nie należały do najłatwiejszych. Szybko jednak zrozumieli, że są sobie pisani, a więc reszta poszła już z górki. Do finału show dotarli jako para, następnie wystąpili razem w "Dance Dance Dance", a ich związek co chwila przechodził na coraz to poważniejszy etap - niedawno kupili razem mieszkanie, które remontują. Nic więc dziwnego, że przyszedł czas na... zaręczyny!

Radosną nowiną na Instagramie ogłosił Paweł, który zdradził, że Marta przyjęła pierścionek zaręczynowy i powiedziała "TAK".

Szukał rolnik żony i znalazł ♥️ Cudowna, wyjątkowa i najlepsza @marta_paszkin powiedziała TAK!

Rozmiar pierścionka robi wrażenie!

Zobacz także: Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" przekazała fanom nowinę! "Już nie mogłam się doczekać"

W komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo gratulacji, m.in. od Marty Manowskiej:

O wow❤️ to są wiesci! Gratulacje - napisała prowadząca "Rolnik szuka żony"

Gratulacjeeeee ????☺❤ - dodała Ilona Kurzeja

@marta_paszkin, Instagran

Kiedy Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?

Z pytaniem para musiała się mierzyć już nie raz. W rozmowie z "Party" gwiazdy "Rolnik szuka żony" już jakiś czas temu mówili, że planują ślub, ale wcale się z tym nie śpieszą:

Pandemia nie sprzyja planowaniu wesela – przyznał Paweł Bodzianny.

Pozostaje nam spokojnie czekać! Gratulacje dla Marty i Pawła!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pochwalili się radosną nowiną! Fani: "To chyba o rękę poprosił?"

@marta_paszkin, Instagram
Reklama
Reklama
Reklama