Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony", uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. promocyjne
TV-Show

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zamieszali ze sobą dzięki "Dance Dance Dance". Teraz czas na ślub! Oto, co nam zdradzili 

Marta i Paweł w wywiadzie dla magazynu "Party" opowiedzieli o swoich planach dotyczących ślubu. Powiedzą sobie sakramentalne "tak" szybciej niż ktokolwiek się spodziewa?

Po niemal roku związku na odległość Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, których miłość narodziła się podczas programu  "Rolnik szuka żony" zamieszkali razem! Do tej decyzji para dojrzewała długo, ale, jak donosi magazyn "Party", przyspieszył ją udział zakochanych w tanecznym show "Dance, Dance, Dance".  W programie TVP para radzi sobie coraz lepiej, ale zdarzają im się  także momenty kryzysowe.

Dla nas „Dance Dance Dance” to egzamin dla związku. Jeśli przetrwamy ten stresujący okres, przetrwamy już wszystko – mówi „Party” Paweł Bodzianny.

Na razie Marta i Paweł wzajemnie się wspierają i motywują do pracy na parkiecie. Zakochani w rozmowie z "Party" zdradzili swoje plany na przyszłość. Okazuje się, że wspólne mieszkanie to dopiero początek, bo zakochani mają w dalszej perspektywnie zaręczyny i ślub! Na kiedy wyznaczyli datę uroczystości?

Na żywo są jeszcze fajniejsi! ;) Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" w redakcji Party.pl!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zamieszkali razem!

Marta i Paweł nie ukrywają, że decyzję o udziale w "Dance, Dance, Dance" podjęli spontanicznie. Pomyśleli, że może to być przygoda ich życia, poza tym druga taka szansa może się nie powtórzyć. Zaznaczają jednak, że nie wiążą swojej przyszłości z telewizją. Bodzianny ma już w tej materii doświadczenie. Zanim wystąpił w "DDD", był uczestnikiem "rolnik szuka żony", a wcześniej "Wyspy przetrwania".

Dla nas to jednorazowa przygoda. Nie zamierzam teraz skakać po programach – zapewnia Paweł.

Bodzianny ma dla siebie i ukochanej zupełnie inne plany na przyszłość! Teraz ich związek wszedł w nowy etap: para zamieszkała razem i, jak podkreślają, było to najlepsze, co się wydarzyło w ciągu ostatnich kilku miesięcy! Dotychczas żyli na walizkach – co weekend jedno z nich pokonywało ponad 500 kilometrów, żeby się spotkać, ale dzieląca ich odległość nie stanowiła przeszkody.

To największy plus tego programu, że na czas nagrań przeniosłem się do Warszawy i zamieszkałem z Martą i jej córką Stefanią – opowiada Paweł.

Teraz są gotowi na kolejny krok. Paweł chce, żeby Chcemy, Marta ze swoją 7-letnią córką Stefanią opuściły Warszawę i przeprowadziły się do niego! Bodzianny zdradził "Party", że już rozgląda się za nowym lokum dla swojej przyszłej rodziny.

Kupimy mieszkanie w miejscowości gminnej, żeby Stefania miała blisko do szkoły. Z czasem może zbudujemy dom na wsi – marzy i dodaje, że chciałby z ukochaną założyć rodzinę.

Kiedy Marta Paszkin i Paweł Bodzianny planują ślub?

Bodzianny i Paszkin do końca trwanai programu będą mieszkać w Warszawie. Tu córka Marty sięuczy, a oni maja blisko na treningi i nagrania. W wolnych chwilach nie tylko cieszą się swoją obecnością, ale też rozmawiają o ślubie. Oboje chcieliby ten ważny moment celebrować w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych w programu. Czy mimo kolejnej fali koronawirusa wyznaczyli już konkretną datę uroczystości?

Będą zaręczyny i ślub, ale się nie spieszymy. Pandemia nie sprzyja planowaniu wesela – przyznaje Bodzianny.

Zobacz także: Jak dobrze znasz Pawła z "Rolnik szuka żony"? Rozwiąż nasz quiz!

Więcej o Marcie Paszkin i Pawle Bodziannym przeczytacie w nowym "Party".

Kinga Cichopek na okładce Party

Marta i Paweł są gwiazdami 3. edycji "Dance, Dance, Dance".

dance-dance-dance-marta-paszkin-pawel-bodzianny
Waldemar Kompała / TVP

Bodzianny i Paszkin przyznają, że treningi do "DDD" kosztują ich dużo emocji.

Zobacz także
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin pokazała wspomnienie sprzed 6 lat! Czy będzie kolejne dziecko?

Marta Paszkin i Paweł

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" komentują ciążę Magdaleny. Przy okazji zdradzili, co naprawdę myślą o Kubie

 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony", uczestnicy "Dance, dance, dance"
Mat. promocyjne
TV-Show
"Będą zaręczyny" - zapowiada Paweł Bodzianny z "Dance, Dance, Dance"! Kiedy oświadczy się Marcie Paszkin?
"Będą zaręczyny" - zapowiada Paweł Bodzianny z "Dance, Dance, Dance"! Kiedy oświadczy się Marcie Paszkin?

Poznali się i zakochali w  "Rolnik szuka żony" . Teraz Paweł Bodzianny i Marta Paszkin razem występują w "Dance, Dance, Dance" i - choć w ostatnim odcinku show nie poszło im najlepiej, przynajmniej pod względem punktów - zdaniem internautów mają wielkie szanse na zwycięstwo w programie. Na czas prób i treningów para zamieszkała razem. W rozmowie z "Party" zdradzili, czego nauczył ich ten wspólny czas i kiedy planują stanąć na ślubnym kobiercu. Paweł Bodzianny i Marta Paszkin faworytami "Dance, Dance, Dance"? Nie chcę zdradzać szczegółów, ale zaskoczeniem są Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z „Rolnik szuka żony” – przyznała w rozmowie z „Party” Ida Nowakowska, jurorka „Dance Dance Dance”, pytana o swoich faworytów, jeszcze zanim ta edycja programu znalazła się na antenie. Ale Marta i Paweł zaskakują nie pierwszy raz. On – rolnik z Dolnego Śląska, który hoduje szkockie krowy, prowadzi agroturystykę i kocha sporty ekstremalne, ona – germanistka z Warszawy, która pracuje w korporacji i samotnie wychowuje 7-letnią córkę Stefanię, poznali się na planie wspomnianego „Rolnika...”. Dwa światy, a jednak zaiskrzyło między nimi już na pierwszym spotkaniu – i od roku wciąż iskrzy. Teraz Paszkin i Bodzianny biorą udział w trzeciej edycji tanecznego show. I choć Ida Nowakowska twierdzi: „Ten program został stworzony dla was” to oni wcale nie są tego tacy pewni. Dla nas „Dance Dance Dance” to egzamin dla związku. Jeśli przetrwamy ten stresujący okres, przetrwamy już wszystko – mówi „Party” Bodzianny. Bodzianny i Paszkin planują karierę telewizyjną? Spośród wszystkich par w "Dance, Dance, Dance" to właśnie oni mają...

Marta i Paweł z Rolnik szuka żony w jesiennych płaszczach
Facebook
TV-Show
Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak tańczy i zdradziła, kiedy ruszy nowa edycja "Dance Dance Dance"! 
Marta z "Rolnik szuka żony" potwierdziła medialne informacje o swoim udziale w "Dance Dance Dance" i pokazała, jak tańczy!

Marta z "Rolnik szuka żony" potwierdziła medialne informacje o swoim udziale w "Dance Dance Dance" i pokazała, jak tańczy! Czy razem z Pawłem wygrają taneczne show TVP? Marta w swoim najnowszym wpisie na Instagramie nie ukrywa, że udział "DDD" jest dla niej ogromnym wyzwaniem. Zobaczcie sami, co napisała i jak porusza się Marta! Partnerka rolnika zdradziła datę premiery programu. Marta komentuje udział w "Dance Dance Dance" To już pewne, Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" wystąpią w najnowszej edycji "Dance Dance Dance". Chociaż media już kilka dni temu informowały, że para weźmie udział w tanecznym show TVP, to sami zainteresowanie nie komentowali doniesień na swój temat. Teraz, kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia z oficjalnej sesji wszystkich uczestników programu, Marta opublikowała wpis w którym zdradza, jak się czuje, że premierą "Dance Dance Dance". Ostatnio usłyszałam, że to, że lubię tańczyć, nie oznacza że umiem tańczyć🙈😂 Jak bardzo myliłam się uważając , że po udziale w Rolniku, program taneczny będzie jedynie wysiłkiem fizycznym... w rezultacie udział w DDD związany jest również z ogromnym kosztem psychicznym. W mojej głowie siedzi bowiem mała, wredna sabotażystka, która mówi że nie dam rady, nie zapamiętam choreografii, słabo zatańczę i będzie jedna wielka porażka... To właśnie ta wewnętrzna sabotażystką jest moim jedynym wrogiem na parkiecie!- czytamy na Instagramie. Co jeszcze napisała Marta? Chciałabym wygrać z własnymi słabościami💪🏻 i przeżyć wspólnie z Wami piękna taneczną przygodę🥳 Myślicie że dam radę? Będziecie za nas trzymać kciuki?🙏🏻🌷- dodała. Partnerka Pawła z "Rolnik szuka żony" opublikowała również kilka krótkich...

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"
Instagram @pawelfarmer
TV-Show
"Rolnik szuka żony 7": Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pochwalili się radosną nowiną! Fani: "To chyba o rękę poprosił?"
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny od dawna mówili o tym, że planują wspólną przyszłość. W końcu udało im się wejść na kolejny etap zażyłości.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z podzielili się uroczym zdjęciem na Instagramie. Ulubiona para widzów "Rolnik szuka żony" postawiła kolejny, bardzo ważny krok w swoim związku. Do tej pory oboje pomieszkiwali u siebie nawzajem i mówili, że dopiero planują inwestycję w swoją przyszłość. Jednym z testów przed kupnem wspólnego mieszkania było zaangażowanie się pary w program "Dance Dance Dance" na którego potrzeby Marta i Paweł wynajęli razem mieszkanie w Warszawie. Jak się okazuje, życie pod wspólnym dachem tylko przyspieszyło decyzję, o kupnie mieszkania. A co na to fani? Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" chwalą się swoim wspólnym mieszkaniem Para zdecydowała się na kupno mieszkania poza Warszawą. Tyle przynajmniej na razie wiemy. Jego stan pozostawia także wiele do życzenia, ale to akurat nie problem. Dzięki generalnemu remontowi Marta i Paweł będą mogli zorganizować całą przestrzeń po swojemu. Póki co, para pochwaliła się wspólnym zdjęciem, na którym Marta trzyma akt notarialny w dłoni: Mój (no dobra NASZ❤️) jest ten kawałek podłogi🏘 Dziś kupiliśmy nasze wspólne, pierwsze mieszkanie ❤️ Póki co wygląda bardzo źle🙈 ale mam nadzieje, że już niedługo będzie wyglądać pięknie!❤️ - chwali się uczestniczka siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Marta wpadła także na pomysł, że może urządzanie mieszkania stanie się idealnym pretekstem do stworzenia bloga, w którym będzie pokazywać, jak postępują prace: Myślę o tym, żeby założyć bloga i pokazywać Wam postęp prac i jak wygląda przeprowadzka Warszawianki, korpozwierza do @pawelfarmer na wieś🐂Myślicie że to to dobry pomysł❓zaglądalibyście na niego?🧐🥰 - pyta Marta swoich fanów. ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik