Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z podzielili się uroczym zdjęciem na Instagramie. Ulubiona para widzów "Rolnik szuka żony" postawiła kolejny, bardzo ważny krok w swoim związku. Do tej pory oboje pomieszkiwali u siebie nawzajem i mówili, że dopiero planują inwestycję w swoją przyszłość. Jednym z testów przed kupnem wspólnego mieszkania było zaangażowanie się pary w program "Dance Dance Dance" na którego potrzeby Marta i Paweł wynajęli razem mieszkanie w Warszawie. Jak się okazuje, życie pod wspólnym dachem tylko przyspieszyło decyzję, o kupnie mieszkania. A co na to fani?

Reklama

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" chwalą się swoim wspólnym mieszkaniem

Para zdecydowała się na kupno mieszkania poza Warszawą. Tyle przynajmniej na razie wiemy. Jego stan pozostawia także wiele do życzenia, ale to akurat nie problem. Dzięki generalnemu remontowi Marta i Paweł będą mogli zorganizować całą przestrzeń po swojemu. Póki co, para pochwaliła się wspólnym zdjęciem, na którym Marta trzyma akt notarialny w dłoni:

Mój (no dobra NASZ❤️) jest ten kawałek podłogi????

Dziś kupiliśmy nasze wspólne, pierwsze mieszkanie ❤️ Póki co wygląda bardzo źle???? ale mam nadzieje, że już niedługo będzie wyglądać pięknie!❤️ - chwali się uczestniczka siódmej edycji "Rolnik szuka żony".

Marta wpadła także na pomysł, że może urządzanie mieszkania stanie się idealnym pretekstem do stworzenia bloga, w którym będzie pokazywać, jak postępują prace:

Myślę o tym, żeby założyć bloga i pokazywać Wam postęp prac i jak wygląda przeprowadzka Warszawianki, korpozwierza do @pawelfarmer na wieś????Myślicie że to to dobry pomysł❓zaglądalibyście na niego????????? - pyta Marta swoich fanów.

Oczywiście fani pary podeszli do tego pomysłu z dużym entuzjazmem. Ciekawe, w jaki sposób para zorganizuje swoją przestrzeń, w jakim stylu urządzi mieszkanie i czy połączy piękno wsi z miejskim stylem? Internauci wprost nie mogą się doczekać:

Extra pomysł - uwielbiam takie spektakularne metamorfozy wnętrz ????

Czekam na bloga! ????

Fajne te Rolnikowe pary ????

Gratulacje

Cudna wiadomość ❤️ gratulacje ???? - zachwycają się fani.

Niektórzy uważają, że skoro para zdecydowała się na taki krok, to zdaje się, jest już po oświadczynach! Oboje przyznali niedawno, że intensywnie o tym myślą. Myślicie, że to możliwe?

Zobacz także

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin powiększyła sobie usta?! "Jak Wam się podobają"?

Marta Paszkin i Rafał Bodzianny zdecydowali się na bardzo ważny krok! Dla ich związku to bardzo ważny dzień, wspólne mieszkanie i remontowanie to duże wyzwanie dla związku. Trzymamy za nich kciuki!

Instagram @marta_paszkin

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" różnili się niemal wszystkim. Paweł jest rolnikiem, kocha sporty ekstremalne, ona jest mieszczuchem, germansitką pracującą w korporacji. Wydawałoby się, że niewiele ich łączy, a jednak od razu, gdy tylko się poznali, wiedzieli, że będą razem.

Instagram
Reklama

Ważną próbą dla ich związku był udział w "Dance Dance Dance". Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" nie doszli do finału, jednak zdobyli serca widzów i jurorów swoją otwartością, dystansem i pracowitością.

Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Reklama
Reklama
Reklama