Za nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony", w którym jak zawsze nie brakowało emocji. Najwięcej emocjonujących sytuacji na początku odcinka działo się u Pawła, który zażartował że chce pożegnać się z jedną z uczestniczek. Chodziło o Martę (33 lata, mieszka w Warszawie), która bardzo poważnie potraktowała żart Pawła. Ostatecznie stwierdziła, że ma dość!

Reklama

Podczas randki powiedziała mu tak:

Ja pojadę dziś do domu. Mam wrażenie, że w tym wieku powinieneś być bardziej uświadomionym mężczyzną i ja nie widzę czegoś takiego. Żyjemy w takim niepokoju - powiedziała Pawłowi Marta.

Paweł nie mógł ukryć emocji:

Jestem zaskoczony jej decyzją. Nie spodziewałem się - powiedział wyraźnie zszokowany Paweł.

Dodał też, że to właśnie ją chciał zaprosić na wesele, na które się wybiera za 4 tygodnie. Marta powiedziała, że nie widzi ich razem:

Jesteś super człowiekiem, fajną osobą, ale jako mężczyzna... Ja nie widzę takiej stabilności. Ja boję się, że ty równie dobrze możesz nie mieć tej żony i dzieci, bo powiedziałeś, że chciałbyś mieć troje dzieci, ale jeszcze nie teraz. To kiedy? - zapytała.

Paweł odpowiedział:

Zobacz także

Chodziło mi o to, że nie chcę jeśli nie jestem zakochany w dziewczynie. Ale teraz staram się te emocje tłumić. I w tym czasie poznawać tę dziewczynę. Ja chciałbym zacząć od przyjaźni, a nie od deklaracji, których mógłbym potem żałować - powiedział Paweł.

Ostatecznie, mimo bardzo szczerej rozmowy, Marta chciała wyjechać z gospodarstwa Pawła. Zaproponowała mu, żeby przemyślał wszystko na spokojnie i dał jej znać, co sądzi o niej o ich przyszłej relacji za jakiś czas.

Jedyne emocje, które czuję, to są w stosunku do Marty. Pamiętam bardzo dobrze list Marty. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie, wzrok, uśmiech jak ją spotkałem z innymi siedmioma dziewczynami. Pamiętam naszą pierwszą rozmowę, później oczekiwanie na jej przyjazd. Także dopiero teraz wszystko sobie uświadomiłem - podsumował Paweł.

Paweł po rozmowie z Martą zaczął ją namawiać, żeby została u niego na gospodarstwie. Ale czy zostanie? Wszystkiego dowiemy się w następnym odcinku!

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" opisuje trudny dzień, chodzi o jej syna! "Nie mogłam mu pomóc. To było straszne"

Jak myślicie, czy mają szansę na wspólną przyszłość?

Reklama

Kogo w takim razie wybierze Paweł?

Reklama
Reklama
Reklama