Łukasz z Rolnik szuka żony
1/5
Łukasz z Rolnik szuka żony

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" była bardzo emocjonujący. Widzów zdecydowanie najbardziej poruszył wątek Łukasza Sędrowskiego, który wybrał się na randkę z piękną Pauliną. Mimo początkowych zachwytów, szybko okazało się jednak, że Łukasz postanowił odrzucić Paulinę. To był szok dla dziewczyny, która nie ukrywała swoich emocji. 

I po co to wszystko było? Te wszystkie zapewnienia, marzenia… Jesteś największym hipokrytą, jakiego w życiu spotkałam - powiedziała zawiedziona i rozczarowana Paulina. 

Łukasz nie zamierzał jednak się tłumaczyć, za to zaatakował Paulinę! Uznał, że dziewczyna jest zaborcza i zazdrosna, więc nie powinna się dziwić, że on nie chce być z taką kobietą. 

Nie mogę być z kimś tak zawistnym. Widzisz, jak się zmieniły twoje uczucia? Czy ja potrzebuję takiej kobiety, która tak reaguje? Czy myślisz, że było mi fajnie to powiedzieć? To co mi w tej chwili pokazałaś, to niestety... - powiedział.

Zachowanie Łukasza oburzyło widzów tak bardzo, że na profilu "Rolnik szuka żony" na Facebooku musieli interweniować administratorzy! Teraz jednak internauci wysnuli pewną teorię, która tłumaczy, dlaczego Łukasz wybrał Agatę, a odrzucił Paulinę. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: "Rolnik szuka żony": Dramatyczna randka Łukasza i Pauliny! Rolnik złamał jej serce

2/5
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

Zachowanie Łukasza zszokowało widzów, którzy nie rozumieją jego postępowania. Niektórzy jednak uważają, że rolnik zachował się w tak oburzający sposób, bo... musiał! Zdaniem internautów Łukasz i Agata spodziewają się swojego pierwszego dziecka!

 

Zobacz: Paulina z "Rolnik szuka żony" skrywała sekret... Jest kulturystką! Padniecie, kiedy zobaczycie jej zdjęcia w bikini!

3/5
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

W sieci nie brakuje komentarzy, które dotyczą rzekomej ciąży Agaty. 

 

 

Pisza ze Agata jest w ciazy z nim ludzie ich widzieli

dokładnie oni znali się przed programem wcześniej..I oboje byli zbyt pewni siebie..W durnia wszystkich zrobili..tragedia jakaś

Agata jest w ciąży i dlatego był zmuszony ją wybrać 

Będzie miała dziecko? 

Tak słyszałam, więc chyba to prawda - komentują internauci.

 

Zobacz: "Na szczęście my jesteśmy już daleko od tego fałszu!" Byłe uczestniczki "Rolnika" wspierają Paulinę

 
4/5
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

Na razie nikt nie komentuje plotek, choć bez wątpienia intrygujące było wyznanie Łukasza, który po podjęciu ostatecznej decyzji powiedział, że jest najszczęśliwszym rolnikiem na świecie!

 

Czuję się świetnie, że wybrałem sercem, cokolwiek by się nie działo, to jestem najszczęśliwszym rolnikiem na świecie. 

 

Zobacz: Ostra awantura w "Rolnik szuka żony"! Ten odcinek widzowie zapamiętają na długie lata! Do akcji wkroczyła produkcja show 

5/5
Łukasz z Rolnik szuka żony

Być może rolnik już wiedział o ciąży Agaty i stąd ta radość? Myślicie, że faktycznie Łukasz zostanie ojcem? Przypomnijmy, że rolnik ma już dwoje dzieci z innymi kobietami.

 

Zobacz: "Mam przeczucie, że już znalazłem tę jedyną" Szczery wywiad Łukasza z "Rolnika"!