Mat. prasowe
Jak wyobraża sobie wspólną przyszłość z ukochaną?
1/4
Mat. prasowe

 

Łukasz z "Rolnik szuka żony" od samego początku wiedział, że wybierze Agatę? Piąta edycja programu przynosi widzom ogromne emocje. Wszystko wskazuje na to, że największe kontrowersje wzbudza rolnik Łukasz, który w ostatnim odcinku show w dość zaskakujący sposób pożegnał się z jedną ze swoich kandydatek. Rolnik podziękował Paulinie, która do tej pory myślała, że jest jego faworytką. Zdenerwowana dziewczyna przyznała przed kamerami, że Łukasz kontaktował się z nią w przerwie między nagraniami i dawał jej nadzieję, że to ona skradła jego serce.

Internauci byli wściekli na rolnika, który według nich zwodził Paulinę i niepotrzebnie robił jej nadzieję na związek. Paulina ciężko pracowała, pomagała Łukaszowi w codziennej pracy w gospodarstwie - jednak rolnik wciąż był bardziej zauroczony Agatą, od której nie mógł oderwać wzroku. Jak już wiemy rolnik w poprzednim odcinku potwierdził, że chce być z Agatą. 

Zobacz: "To był najważniejszy dzień w moim życiu" Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" są parą! Padły też słowa o... ciąży!

Teraz w magazynie "Tele Tydzień" pojawił się wywiad z Łukaszem z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik przyznaje w nim, że już na etapie listów wytypował tę jedyną! Zobaczcie, co powiedział o Paulinie, Agacie i Iwonie! Jak wyobraża sobie swoją przyszłość z ukochaną?

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Dramatyczna randka Łukasza i Pauliny! Rolnik złamał jej serce

2/4
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

 

Łukasz z piątej edycji "Rolnik szuka żony" w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" nie ukrywa, że już na etapie czytania listów poczuł, że znalazł tę jedyną. 

Jeden list wyjątkowo mnie urzekł, było w nim zawarte wszystko to, czego szukam w kobiecie - zdradził rolnik. - Mam przeczucie, że już znalazłem tę jedyną. 

Czyżby więc jeszcze przed ostatecznym wyborem wiedział, że Paulina i Iwona nie mają u niego żadnych szans? Myślicie, że rolnik w wywiadzie, który najwyraźniej udzielił jeszcze przed emisją odcinków, w których dokonał wyboru, od samego początku wiedział, że wybierze właśnie Agatę? 

Zobaczcie, co mówi o wszystkich kandydatkach! 

 

Zobacz także: Paulina z "Rolnik szuka żony" skrywała sekret... Jest kulturystką! Padniecie, kiedy zobaczycie jej zdjęcia w bikini!

3/4
Paulina odchodzi z Rolnik Szuka żony. Dramatyczna randka z Łukaszem

 

Paulina Masłowska, która rozmawiała z rolnikiem zapytała go wprost, czy zamierza dać szansę pozostałym kandydatkom. Jak zareagował Łukasz?

Oczywiście! Tak naprawdę te dziewczyny, które wybrałem, wiele ze sobą łączy. Mam wrażenie, że mają podobne osobowości i każda z nich ma kilka cech, które bardzo cenię. Inaczej za to wyglądają, ale to dobrze. Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo sam od siebie mogę sporo zaoferować - przyznaje w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Łukasz zapewnił przy okazji, że jest romantykiem i brakuje mu bliskości drugiej osoby. Rolnik zdradził również jak wyobraża sobie wspólną przyszłość z tą jedyną! Zobaczcie, co powiedział! 

 

Zobacz także: Czy Paulina z "Rolnik szuka żony 5" cierpi po znajomości z Łukaszem? Dodała wymowy komentarz!

4/4
Łukasz z Rolnik szuka żony

 

Wiemy już, że Łukasz wybrał Agatę i to z nią chce stworzyć szczęśliwy związek. Jak wyobraża sobie ich wspólną przyszłość? Czy rolnik wolałby, żeby jego żona zajęła się domem czy żeby miała swoją pracę? 

To jest kwestia do przedyskutowania. Choć wolałbym, żebyśmy pracowali razem, u mnie na gospodarstwie - przyznaje w wywiadzie. 

Rolnik zdradził, że razem ze swoją partnerką mógłby zająć się agroturystyką. Myślicie, że udzielając wywiadu Łukasz miał na myśli właśnie Agatę? 

 

Zobacz także: Ostra awantura w "Rolnik szuka żony"! Ten odcinek widzowie zapamiętają na długie lata! Do akcji wkroczyła produkcja show