Rolnik szuka żony 2
Mat. prasowe
1/5
Rolnik szuka żony 2
Mat. prasowe

 

Łukasz z drugiej edycji „Rolnik szuka żony” jest w końcu zakochany. Uczestnik rolniczego show nie miał do tej pory szczęścia w miłości. Był kandydatem do serca Ani Michalskiej. Jednak rolniczka szybko pozbyła się go z programu. Nie pasował jej charakterologicznie oraz był od niej młodszy. Po programie Łukasz związał się z Martą Borowską, która walczyła w „Rolniku...” o serce Rafała.

Teraz pielęgniarka Marta jest w programie „Wyjdź za mnie” i nadal szuka miłości. A Łukasz w końcu się ustatkował i jest szczęśliwy. Dowód? Mnóstwo zadęć ze swoją nową dziewczyną w miłosnych uściskach! Zobacz je w naszej galerii. 

A jeszcze niedawno był bardzo niezadowolony z udziału w "Rolnik szuka żony"! Dlaczego?

 

Zobacz: Jak żyć w szczęśliwym związku i utrzymać dojrzałą relację

 

Zobacz także: Łukasz z Rolnik szuka żony 2 zdradza jak teraz wygląda jego życie osobiste. Czy nadal jest z Martą, którą poznał w show?

2/5
Łukasz z Rolnik suzka żony 2 zakochany, ma dziewczynę
Facebook

 

Teraz widać, że Łukasz jest bardzo zakochany i tylko takimi zdjęciami dzieli się na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Przestał też sugerować, że show jest reżyserowane. Po programie Łukasz miał duży żal do produkcji i cały czas "groził", że ujawni fakty świadczące o tym, że program nie jest prawdziwy.

Jakie miał na to dowody?

3/5
Łukasz z Rolnik suzka żony 2 zakochany, ma dziewczynę
Facebook

 

Łukasz uważał, że meblowanie domów rolników czy pudrowanie to już ingerencja w naturalność show. A przede wszystkim szczegółowa umowa pod groźbą kary. Co jeszcze?

Pokój, w którym spaliśmy we trójkę, który Ania nam pokazała i powiedziała, że przygotowała dla nas, tak naprawdę był przygotowany przez produkcję programu. To były te same łóżka, które były w pierwszej edycji. Kręciliśmy do godz. 20, a potem mogliśmy już być z Anią sam na sam, więc czasem wieczorem pytaliśmy, co będziemy robić następnego dnia. Odpowiadała, że nie ma pojęcia i radziła nam zapytać Konrada, czyli reżysera. Usłyszeliśmy od niej, że chętnie powiedziałaby nam, co będziemy robić rano, ale ona tego nie wie. Kiedy rano już kręciliśmy, to przed kamerami mówiła „dziś wymyśliłam dla was to i to”, więc te zadania, które wykonywaliśmy, nie były wymyślane przez nią - powiedział w jednym z wywiadów.

4/5
Łukasz z Rolnik suzka żony 2 zakochany, ma dziewczynę
Facebook

 

Dlaczego mu nie wyszło z Martą? Zdradził to w jednym z  wywiadów. 

Z Martą zbliżyliśmy się do siebie nie tylko przyjacielsko. Natomiast żeby być w związku, trzeba dobrze się poznać, razem spędzać czas, a ja wyjechałem za granicę. Nawet jakbym był w Rzeszowie, to ona ma stałą pracę w Warszawie, więc ciężko byłoby być razem. Mamy jednak ze sobą kontakt - powiedział Łukasz z Rolnik szuka żony Nowinom24.pl.

Teraz jest szczęśliwie zakochany, ale nie zdradza kim jest wybranka. Wiemy tyko, że to śliczna blondynka. 

5/5
Łukasz z Rolnik suzka żony 2 zakochany, ma dziewczynę
Facebook

 

Chyba wszystkie żale minęły, bo Łukasz szczęśliwie się zakochał, podróżuje po świecie i kto wie, może kolejny uczestnik "Rolnik szuka żony: niebawem weźmie ślub!?

Więcej na temat Rolnik szuka żony