Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają powody do świętowania. Para niedawno bawiła się na ślubie siostry piosenkarki, a teraz Olga Przybysz podzieliła się radosną nowiną. Siostra Sylwii Przybysz jest w ciąży! Jej brzuszek jest już naprawdę duży!

Reklama

Olga Przybysz jest w ciąży!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski należą do tych gwiazd, które chętnie dzielą się w sieci szczegółami swojego życia. Piosenkarka i youtuber na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonuje swoją codzienność, publikując na Instagramie modowe i włosowe inspiracje, wspomnienia z wakacji, czy urocze sceny z życia rodzinnego, w którym pierwsze skrzypce grają ukochane córeczki pary Pola i Nela. Niedawno Sylwia Przybysz relacjonowała w sieci ślub swojej ukochanej siostry - Olgi, która również robi karierę muzyczną. Teraz okazało się, że państwo młodzi spodziewają się swojego pierworodnego dziecka!

Na instagramowym koncie Olgi Przybysz właśnie pojawiło się urocze czarno-białe zdjęcie autorstwa Jana Dąbrowskiego, na którym siostra Sylwii Przybysz pozuje wraz z mężem. Adrian Jusiński z czułością całuje ciążowe krągłości swojej ukochanej. Jej brzuszek jest już naprawdę duży!

Najpiękniejsze przed nami!???????? Oczekujemy na nasz największy cud!????

Fot. @jdabrowsky - napisała na Instagramie Olga Przybysz.

Pod postem od razu pojawiła się masa komentarzy. Internauci gratulowali parze, oraz dopytywali, który to miesiąc ciąży.

- Dumny wujas ????❤️ - napisał Jan Dąbrowski.

- Kochamy! ❤️ - napisała Sylwia Przybysz.

- serducho rośnie, będziecie cudownymi rodzciami❤️

- Tak się cieszę waszym szczęściem❤️

- wielkie gratulacje!!!✨???? ale piękna wiadomość.???? - komentują internauci.

My również przyłączamy się do tych gratulacji!

Zobacz także

Zobacz także: Sylwia Przybysz pokazała zdjęcie w sukni ślubnej. Ona i Jan Dąbrowski są już po ślubie?

Siostra Sylwii Przybysz niebawem zostanie mamą. Radosną nowinę Olga Przybysz ogłosiła za pośrednictwem Instagrama.

Olga Przybysz i Adrian Jusiński pobrali się w 12 lipca br. Całość przygotowań do ceremonii relacjonowała na swoim Instagramie siostra panny młodej - Sylwia Przybysz.

Instagram/Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są rodzicami dwóch córeczek - rocznej Poli i czteromiesięcznej Neli. Para podkreśla, że rodzina jest dla nich najważniejsza i planuje liczne potomstwo. Myślicie, że siostra piosenkarki - Olga Przybysz - również zamierza być matką wielodzietnej rodziny?

Reklama

Przyszłej mamie i maluszkowi życzymy dużo zdrowia.

Instagram/@sylwiaprzybysz
Reklama
Reklama
Reklama