Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to jedna z najbardziej lubianych par w show-biznesie młodego pokolenia. Zakochani doczekali się już dwóch córeczek, a fani z niecierpliwością czekają na radosne wieści o ich ślubie. Gdy zatem na profilu Sylwii pojawiło się zdjęcie w sukni ślubnej, a teraz z przygotowań do wesela, ich obserwatorzy mogli odnieść wrażenie, że chodzi właśnie o ślub Sylwii i Jasia.

Reklama

Jaka jest prawda? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: Sylwia Przybysz ogłosiła radosną nowinę i pokazała zdjęcia! Fani są w szoku!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ważnego wydarzenia

O ślubie Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego mówi się już od pewnego czasu. Wiadome jest, że rodzice Poli i Neli, już od jakiegoś czasu mają plany w tym temacie - w grudniu 2020 roku para zaręczyła się, a ostatnio na profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie w sukni ślubnej. Fani w pierwszej chwili mogli pomyśleć, że to właśnie ta wymarzona suknia, w której Sylwia Przybysz pójdzie do ołtarza, jednak młoda gwiazda szybko dodała komentarz.

- To nie jest suknia którą założę na ślub jakby coś ???? - napisała Sylwia Przybysz

Zobacz także

Z kolei dziś na InstaStories Sylwii Przybysz pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, jak wokalistka ozdabia salę weselną! Młoda gwiazda przyczepia na nim gałązki do ścianki, która będzie za parą młodą. Wielkie wydarzenie jest już w piątek, 9 lipca, jednak... to nie Sylwia wychodzi za mąż, a jej siostra Olga. Szykuje się więc radosny czas w rodzinie wokalistki.

Instagram/Sylwia Przybysz

W dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się ślub i wesele Sylwii i Jasia. Wygląda na to, że narzeczeni, chcą tę informację zachować jak najdłużej w tajemnicy. Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć pięknej parze wszystkiego dobrego, a także składamy już gratulacje pięknej siostrze Sylwii. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama