Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub
East News

Dokładnie rok temu 19 maja 2018 roku Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. To było wyjątkowe wydarzenie, relacjonowane przez wszystkie media na całym świecie, mimo że książę jest dopiero 6. w kolejce do tronu. Nie da się jednak ukryć, że książę Harry zawsze budził duże emocje, zwłaszcza że do niedawna był jednym z największych skandalistów w rodzinie królewskiej. W końcu jednak postanowił się ustatkować u boku pięknej aktorki Meghan Markle. Teraz z okazji pierwszej rocznicy ślubu książęca para udostępniła na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe nagranie, na którym można zobaczyć niepublikowane dotąd fotografie ze ślubu pary!

1/4
Meghan Markle i książę Harry wyszli z kaplicy po ślubie
East News

Przeżyjmy to jeszcze raz! Bez wątpienia ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego to było wydarzenie roku 2018. Wszyscy czekali na ten dzień, zastanawiali się, w jakiej sukni zaprezentuje się Meghan, jaką będzie mieć fryzurę czy makijaż. W końcu Meghan Markle zachwyciła wszystkich w sukni, która była dziełem Clare Waight Keller, dyrektor kreatywnej domu mody Givenchy. Biała suknia z dekoltem w łódkę i bardzo długim trenem była minimalistyczna i pozbawiona zdobień.

4/4
Meghan Markle i książę Harry pojechali na wesele
East News

Obecnie Meghan Markle i książę Harry są bardzo szczęśliwi. Dwa tygodnie przed ich pierwszą rocznicą zostali rodzicami - na świecie pojawił się ich syn Archie Harrison

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry